Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k Problémům s Nomády a následnému bugfixu

11141

Komentáře

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,851
    upraveno 12.02.2016
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Dobry, skvěly, bonus na desky když nejsou nomadi, tleskam, to se Vám vážně povedlo...

Tady jde o to, že někde nomády mají, a nabídky mají stejné jako my... proto je ta nabídka i u nás :/
    A co když si ji koupím a nemohu ji využít ?..Dostanu kompenzaci ? A proč ti kre*eni neprodlouží ty nomady ? To budou jako jeden den ? vážně Zoe, vážně ?...

Řekla bych ti, co když si ji koupíš, ale musím být slušná ;)
    Tudíž když si ji koupíš, máš možnost kontaktovat Support a žádat od nich kompenzaci :)
    Ano, vážně, vážně budou jeden den. Nelíbí se mi to o nic víc než tobě a důvod neznám.

darebak1 (CZ1) napsal(a):
    jj je to jen hra , ale za něčí reálné peníze . To by si měli ti pakoši tam uvědomit. A info že jinde jim to funguje (nomádi) je spíše k nas*ání :-(  pak tedy otázka: proč jinde jo a tady ne??? !!! 
    Ahoj,
    jak už jsem tu párkrát psala (chápu, že málokomu by se to chtělo celé číst), zítra zkusím zjistit, čím je způsobeno, že chyba je jen na některých serverech :)

zuzana bohokov (CZ1) napsal(a):
     Tak mě to nějak už přestává bavit. Připadá mě již delší čas, že ten testovací server je právě ten náš. S prominutím, ale za víc jak 4 roky nepamatuju kdy proběhla jedna jediná aktualizace bez chyb. To je na tom GGS chudák tak špatně že si nemůže dovolit konečně zaplatit odborníky a platí raději možná i víc nýmadům? Hlavně že člověk každou chvilku někde zahlédne reklamu, jak je všechno SUPR. To samé je u odpovědí- vždyť je to pořád stejné. Chápu že na modíky se to jen hrne a oni nemají šanci nic zlepšit- jen  uklidňovat naštvané. A co se týče kompenzace s časem- proboha proč kompenzace- jen si zanadáváme tady a budem rádi že to vůbec aspoň trochu funguje, tak proč něco hráčům dávat?-  dálsi budou v klídku popíjet kafíčko a nějaké stížnosti na jejich práci je vůbec nezajímají- kdyby totiž ano, již dávno se s tím něco dělalo a protože je vše kolem dokola při starém, tak vlastně o nic nejde- Při další aktualizaci se zde na 100% budem zas jen rozčilovat- a opět zcela zbytečně
    Asi jen k tomu testovacímu serveru... nejsme to my, je to německý server. Respektive spíše jeden z německých - mají jich více (a ano, hráči tam jsou seznámeni s faktem, že se z nich aktualizace zkouší jako u prvních :))
    Kompenzace časem bohužel nebude, kompenzace jinou formou je v jednání, uvidíme, jak to dopadne....

MájazLokte (CZ1) napsal(a):
    taky by mě zajímalo zda nám ten ztracený čas na ledovém turnaji bude nahrazen,přijde mi to jako schválnost!
    Bohužel čas prodloužen nebude, schválně to ale rozhodně není :/
    Nějaká kompenzace je v jednání, hráči navrhovali třeba dočasné zdvojnásobení bodů, což bylo předáno... uvidíme, jestli z toho něco bude :)

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    taky by mě zajímalo zda nám ten ztracený čas na ledovém turnaji bude nahrazen,přijde mi to jako schválnost!

To určitě udělat nemůžou, protože by to museli udělat na všech serverech a to by nebylo spravedlivé (něco v tom smyslu čekejte zítra oficiálně :trollface: )
  • DECASTELO_CZ (CZ1)DECASTELO_CZ (CZ1) Komentářů: 12
    Je jasný, že na tuto hru budou "kašlat", když spustili novou, podobnou hru.....
     http://www.games-4-free.org/legends-of-honor/?lang=cs&wlx=CKSj8qHm8MoCFXMo0wodd3kH8w

Takže nečekejme nic lepšího spíše horšího, programátoři se zaučí zde a půjdou buď pryč či o lvl výše :wink: 
    DECASTELO_CZ @ cs 1
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 951
    Kua, furt se dělaj kkotiny, ale aby se opravil bug s "příliš mnoho jednotkama na křídle", to ne.
    Je fakt skvost, když tam člověk vše nacvaká a pak mu to napíše tu hlášku a může skládat znovu...

Sem tu čet, že se, MOŽNÁ, dočkáme za NENomády kompenzace v podobě 2x body. Dík, to to 100% zas bude spuštěno nezávisle na tom, zda u hry člověk zrovna sedí, nebo ne. Když už tu "kompenzaci" možná dostanem, tak ať má každej možnost ji vybrat, kdy chce. A pokud možno v době do až konce akce.
    Ale to 100% nebude. Takže z toho bude vlastně kompenzacenekompenzace...
    Strad75 @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,116
    Když pominu všechny ty šaškárny, o kterých se tu mnozí zmínili a řádně vám za to vynadali, zmíním se o trošku jiném směru. Proč se mění časy délky různých akcí? Jednou je 3 dny, jindy 5 a podobně. Chápu byznys a rychlou rotaci. Jenže to je docela chaos. Nešlo by to trošku stabilizovat? Přece podle "matroše", co hulí zrovna kreativní oddělení, se nemůžou stabilizovat ostatní hráči na všech serverech. Leda byste jim dodali stejné vzorky :-)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Marulow (CZ1)Marulow (CZ1) CZ1 Komentářů: 45
    Ale vždyť je to úplně jasný proč nomádi nejedou:

V GGS NECHTĚJI, ABY SI HRÁČI VYJEZDILI DOBRÉHO KASTELÁNA. PROTOŽE SE PAK NAJDE DOST TĚCH CO SI HO ZA RUBÍNY KOUPÍ

Nechce se mi věřit, že by byli tak neschopní, že takovou pitomostí jakou byla poslední aktualizace rozbili něco, co už xkrát fungovalo a na mnoha jiných "serverech" funguje.
  • kalimbo (CZ1)kalimbo (CZ1) Komentářů: 72
    Díky, jsem příjemně překvapen (po tom co po prvních odpovědích jsem byl dle očekávání nas....). Zajímalo by mě zda v GGS začali opravdu přemýšlet o hratelnosti nebo nás začali poslouchat. Tak jako tak by to mohl být krůček správným směrem.

To si snad delas srandu to nemuzes myslet vazne :-)
    Podle meho GGS nemysli tim cim by mel  vymyslet takovouhle .......
    stacilo jak uz nekdo vyse psal zrychleni verbovani za ruble, zvyseni kapacity a rychlejsi produkci prostredku za ruble stejne tak jak je to u napr Instruktora
    ale proc delat veci snadnejsi a efektivnejsi  kdyz to lze takto....
    kalimbo @ cs 1
  • kalimbo (CZ1)kalimbo (CZ1) Komentářů: 72
    Taky jsem zvedav zda se nebude kratit cas u nomadu doufam ze ne  a ze to pobezi na ty 2-3 dny taky me stve ze takovehle akce davate na par dni ale ty unavne a otravne cizaky na dlouho
    kalimbo @ cs 1
  • snugi (CZ1)snugi (CZ1) CZ1 Komentářů: 85
    kalimbo (CZ1) napsal(a):
    Taky jsem zvedav zda se nebude kratit cas u nomadu doufam ze ne  a ze to pobezi na ty 2-3 dny taky me stve ze takovehle akce davate na par dni ale ty unavne a otravne cizaky na dlouho
    Staci precist par listu diskuze.... ne, nomadi nebudou dva tri dny, ale jen zbytek casu od kdy byli spusteni vsude jinde.... a na SK serveru pry maji nomady od vcerejska na 1,8 dne cca... takze tak :) A budou jen kdyz se jim je vubec podari spustit.... Tadydadydadadaaa
    snugi @ cs 1
  • Barunkaxxl (CZ1)Barunkaxxl (CZ1) CZ1 Komentářů: 75
    Tak v kolik je pustí??? ve 13 hodin??? :-D ono se to sice bude řešit po ránu, ale záleží kdo se jak vyspí :-D pak ranní hygiena,snídaně... no a máme 11 dopolední,kafíčko,zakecání a po 12 se na to možná někdo koukne :-D
    Barunkaxxl

Aliance Underworld II  hledá nové aktivní hráče :)neboj se přijít mezi nás.Pro více informací prosím o psaní na herní účet Barunkaxxl.
  • milcha (CZ1)milcha (CZ1) Komentářů: 74
    No taky už čekám jen oznámení u Nomádů "tato akce již proběhla"
    milcha (CZ1) napsal(a):
    No taky už čekám jen oznámení u Nomádů "tato akce již proběhla"

No snad ne..... ale toto mě už opravdu vytáčí..
    Barunkaxxl

Aliance Underworld II  hledá nové aktivní hráče :)neboj se přijít mezi nás.Pro více informací prosím o psaní na herní účet Barunkaxxl.
    Nehledě na to, že mám naverbováno x stovek vojákům které držím jakš-takš při tom, aby mi nezdrhli  :(a nemám je kde použít
    Barunkaxxl

• milcha (CZ1)milcha (CZ1) Komentářů: 74
    Vždycky je kde je použít, ale jaksi jsme všichni čekali na nomády ...

Jsem zvědavý na oficiální oznámení, proč k tomu došlo :-D
  • PSnoro (CZ1)PSnoro (CZ1) Komentářů: 19
    oficialni oznameni nebude  a pokud tak to bude jen snuzka kecu   v kazdym pripade  vcera kolem 4 odpoledni bylo prohlaseno ze  dojde k naprave dnes rano  podle me uz rano je  ba dokonce si dovolim rici ze je pomalu dopoledne  a  naprava nikde ted sem jen zvedavej jaka dalsi trapna vymluva prijde  ze se nepodarilo  spustit aktualizaci na odstraneni problemu
    PSnoro @ cs 1
  • V Dojclandu je rano jind, to nevis :)))))))

upraveno 12.02.2016
    milcha (CZ1) napsal(a):
    Vždycky je kde je použít, ale jaksi jsme všichni čekali na nomády ...

Jsem zvědavý na oficiální oznámení, proč k tomu došlo :-D

Když já jsem jedna z těch, co opravdu jezdí jen ,,akce" a na jiné hrady jen vyjímečně :smiley:  přeci kvůli těmto ,,inteligentům" kteří nedokážou opravit chybu hned, nebudou hořet moji sousedé :smiley: 

Milí hráči,

dnes dopoledne proběhne bugfix, který by měl spravit událost Nomádi.

S pozdravem
    váš tým Empire 

zveřejněno teď v 8:39 

Tak jsem zvědavá, až se v 11 nebude nic dít, jaký další ,, časový termín" nám přiřadí :-D 

edit: Nauč se prosím používat "úpravu příspěvku", multiposting je na fóru zakázaný.
    Barunkaxxl

• vronny (CZ1)vronny (CZ1) CZ1 Komentářů: 461
    ti mě s.rou ale neuvěřitelně skopčáci ...
    „Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají.“
    – Johann Wolfgang von Goethe

• undertaker666 (CZ1)undertaker666 (CZ1) CZ1 Komentářů: 182
    si z nás dělaj jen p-del
    martin.kaupa @ cs 1
  • vronny (CZ1)vronny (CZ1) CZ1 Komentářů: 461
    nás používaj jen jako toaleták na vytírání ....
    „Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají.“
    – Johann Wolfgang von Goethe

Tato diskuze je zavřená.