Diskuze k "Aktualizace / Návrat turnaje aliancí"

146

Komentáře

• ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
    JanL (CZ1) napsal(a):
    HanssCZ (CZ1) napsal(a):
    JanL (CZ1) napsal(a):
    HanssCZ (CZ1) napsal(a):
    JanL (CZ1) napsal(a):
    Ahoj chtěl by jsem se zeptat jestli je tohle nějáká chyba nebo je to už nastálo https://ctrlv.cz/N7TD
     A co se ti na tom nelíbí? Pokud máš na účtě miliony, drobný tě zajímat nemusí ne :-)? 
    Tak zase vtom ted není dobrý přehled kolik jsi přesně utratil
    No to je fakt. Ale nevím o tom že by nám hra nějaké zlaťáky brala, tedy že by se ztrácelo víc než má. Takže to není moc podstatné.  Aktivnější hráči to stejně zaokrouhlují na miliony, mě se to takhle líbí víc. Ale pokud seš proti, sepiš návrh na změnu a když budeš mít dost pozitivních reakcí,  modíci ti to předají :-) 
    tak já bych byl určitě proti, protože před tím jsem vtom měl dobrý přehled :smile: 
    Zdravím,
    jde o chybu, už jsme to předávali :)

MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Možná už je to dýl, ale.. vážně je střed křídlo ? :D
    https://ctrlv.cz/I719

Děkujeme, předáme :)

Trionil (CZ1) napsal(a):
    Nejak som to nepochopil. Turnaj aliancií už mal byť a prišli cudzinci. Kedy teda vlastne príde, resp. príde vôbec turnaj aliancií?
    Jak já to chápu, turnaj aliancí se aktualizací "vrátil do hry ". To ještě neznamená, že BUDE. Takový alchymista je ve hře, technicky vzato, pořád. Ale už nejméně rok nebyl, a pravděpodobně ani nebude. 
    Zdravím,
    nicméně turnaj se vrátil a to přepracovaný, tedy by se měl i objevit - kdy to bude nevíme, ale snad co nejdříve :)
  • hegeg (CZ1)hegeg (CZ1) Komentářů: 88CZ1
    a zas ledovy turnaj :D

Sorry, ale je to magorina na urovni...
    hegeg @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
    hegeg (CZ1) napsal(a):
    a zas ledovy turnaj :D

Sorry, ale je to magorina na urovni...
    Zdravím,
    s tím snad nejde nesouhlasit...

Pokud se někdo chce vyjádřit, téma je tady https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/297570/bug-alebo-realita-ladovy-sampionat#latest ať to máme pohromadě :)
  • nocnydes (SK1)nocnydes (SK1) Komentářů: 17
    Ahojte som na fóre nový . Rád by som sa opýtal kde by som mohol nájst popis udalosti súboj aliancií respektívne rád by som vedel o čo vlastne pôjde a aký bude systém hry ? 

Ďakujem za odpoved hram na Slovensko1
  • Prestonson (CZ1)Prestonson (CZ1) Komentářů: 436
    nocnydes (SK1) napsal(a):
    Ahojte som na fóre nový . Rád by som sa opýtal kde by som mohol nájst popis udalosti súboj aliancií respektívne rád by som vedel o čo vlastne pôjde a aký bude systém hry ? 

Ďakujem za odpoved hram na Slovensko1
    Ahoj,
    mno nejsi jediný koho by to zajímalo jak to ve výsledku bude vypadat a zda to vůbec někdy spustí ...

Jediné co zatím víme je napsáno zde: https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/297007/aktualizace-navrat-turnaje-alianci

ďakujem za odpoveď ešte ma zaujíma  čo myslíte pod pojmom zhromaždište vojakov nikde som to nenašiel ( alebo som  si nevšimol )
  • Are (SK1)Are (SK1) Komentářů: 563
    nocnydes (SK1) napsal(a):
    ďakujem za odpoveď ešte ma zaujíma  čo myslíte pod pojmom zhromaždište vojakov nikde som to nenašiel ( alebo som  si nevšimol )
    Shromaždištěm žoldáků je Tabor zoldnierov   :) 
    dakujem už je mi to jasne
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Tak musím uznat, že odměny od samurajů v obchodě i za umístění vypadají velice dobře. Hlavně oceňuji možnost získání hrdinů i jinak než za první místo. :) Jen se obávám, jestli to zas poněkud neznehodnocuje nomády.

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Are (SK1)Are (SK1) Komentářů: 563
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Tak musím uznat, že odměny od samurajů v obchodě i za umístění vypadají velice dobře. Hlavně oceňuji možnost získání hrdinů i jinak než za první místo. :) Jen se obávám, jestli to zas poněkud neznehodnocuje nomády.
    Hlavne to trochu znehodnocuje zimny  turnaj. Kedze bez urychlovacov je ten bonus k nicomu a malokto si drzi 2x127 urychlovacov   v zasobe. Tak kopa ludi bude zase cakat na nomadov a nerobit nic.  Aspon konecne narobim poriadnu zasobu stitov  :D
  • pulelf (CZ1)pulelf (CZ1) Komentářů: 89
    Tak už utočim na hrače a je to super.  :-))

• Brunhilda (SK1)Brunhilda (SK1) Komentářů: 52
    Ja by som navrhovala pri Turnaji aliancií aby sa vypalovali len aliancie ktoré sa do turnaja prihlásia. Silné aliancie ako je CG, Johaniti a IM (a ich akadémie...) samozrejme nepôjdu proti sebe kedže majú medzi sebou dohodu, pôjdu po slabších - to je akože fér? Myslím si že sme dosť silná aliancia, ale 5 vĺn keďže som čerstvý level 70 neubránim ani so 4k obrany, ak pošlú spoluhráči podporu, môžeme týždeň liečiť... Preto navrhujem Aliančný turnaj len medzi alianciami ktoré sa do neho zapíšu a nech sa mlátia medzi sebou.
    Ak má ísť na mňa ešte pár takýchto útokov s 5 až 6 vlnami, zapínam na týždeň holubicu a rozmyslím si, či sa o týždeň vrátim... 
    Nedá mi nepodotknúť - ak som lv 70 lú 38 a ide po mne lú 385 ktorý to hrá roky, ako sa mám brániť? Na hradby nedám tolko vojakov aby som mu aspoň jedno krídlo nepustila a na nádvorí bude čistý masaker... tak ako? To je fakt hrdinstvo, ale aby napadol rovnocenného súpera z približne rovnakým levelom zo silnej aliancie, to nie, on si jednoducho ide na istotu.
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,571CZ1
    Brunhilda (SK1) napsal(a):
    Ja by som navrhovala pri Turnaji aliancií aby sa vypalovali len aliancie ktoré sa do turnaja prihlásia. Silné aliancie ako je CG, Johaniti a IM (a ich akadémie...) samozrejme nepôjdu proti sebe kedže majú medzi sebou dohodu, pôjdu po slabších - to je akože fér? Myslím si že sme dosť silná aliancia, ale 5 vĺn keďže som čerstvý level 70 neubránim ani so 4k obrany, ak pošlú spoluhráči podporu, môžeme týždeň liečiť... Preto navrhujem Aliančný turnaj len medzi alianciami ktoré sa do neho zapíšu a nech sa mlátia medzi sebou.
    Ak má ísť na mňa ešte pár takýchto útokov s 5 až 6 vlnami, zapínam na týždeň holubicu a rozmyslím si, či sa o týždeň vrátim... 
    Nedá mi nepodotknúť - ak som lv 70 lú 38 a ide po mne lú 385 ktorý to hrá roky, ako sa mám brániť? Na hradby nedám tolko vojakov aby som mu aspoň jedno krídlo nepustila a na nádvorí bude čistý masaker... tak ako? To je fakt hrdinstvo, ale aby napadol rovnocenného súpera z približne rovnakým levelom zo silnej aliancie, to nie, on si jednoducho ide na istotu.
    Tak,... 5 vln se brání úplně v pohodě.. něco jiného je 6 vln.. ale 5 jde.. když víš jak :-)

MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Brunhilda (SK1)Brunhilda (SK1) Komentářů: 52
    Tak,... 5 vln se brání úplně v pohodě.. něco jiného je 6 vln.. ale 5 jde.. když víš jak :-)

nehovorím že to nejde, ale ak nechcem aby celá aliancia kvôli mne liečila, tak ... :smiley: keď najbližšie na mňa pôjde útok, napíšem ti aby si ma prišiel nastaviť a poslal podporu :smiley: :smiley: :smiley: 

nehovorím že to nejde, ale ak nechcem aby celá aliancia kvôli mne liečila, tak ... :smiley: keď najbližšie na mňa pôjde útok, napíšem ti aby si ma prišiel nastaviť a poslal podporu :smiley: :smiley: :smiley: 
    Tak, v alianci podpory jsou proto aby jsi je posílal spoluhráčům..:))
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Petros1 (CZ1)Petros1 (CZ1) Komentářů: 18
    Je úplně fajn jak se tu každý kasá jak ubrání 5 vln útoku, ale nikdo neporadí jak. Docela bych chtěl být taky informován, protože po včerejší návštěvě leč 6 vlnného útoku jsem prostě ani obyčejné křídlo neudržel, pátá vlna křídlo prorazila a ztráty 5000 obránců nejsou zcela ideální. Možná jsem koště, že neumím udržet křídlo a bude se mi tu kde kdo posmívat, ale je mi to fuk. Křídlem jelo 612 namakaných útočníků, bránil jsem pouze 340 královskými.
    Petros1 @ cs 1
  • HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) Komentářů: 3,514
    Petros1 (CZ1) napsal(a):
    Je úplně fajn jak se tu každý kasá jak ubrání 5 vln útoku, ale nikdo neporadí jak. Docela bych chtěl být taky informován, protože po včerejší návštěvě leč 6 vlnného útoku jsem prostě ani obyčejné křídlo neudržel, pátá vlna křídlo prorazila a ztráty 5000 obránců nejsou zcela ideální. Možná jsem koště, že neumím udržet křídlo a bude se mi tu kde kdo posmívat, ale je mi to fuk. Křídlem jelo 612 namakaných útočníků, bránil jsem pouze 340 královskými.
    No vidíš, královské já nemám :-).  Nejde o vlny jako takové, rozhoduje kastelán a velitel. A samozdřejmně i druh a množství prostředků.
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• Petros1 (CZ1)Petros1 (CZ1) Komentářů: 18

1, 2 a 4 vlna - 24x obléhací věž a 12x balvan

3 a 5 vlna - 8x pohyblivá věž a 32x štítová zeď

6 vlna pouze korouhve

1, 2, 3, 4 vlna - Kušník Elitní gardy po 102 kusech

5 vlna - kopinice 102 kusů

6 vlna - Hvězdami posetý rytíř 102 kusů

Kastelán a velitel v podstatě skoro stejní možná jsem měl trošinku lepší bonusy na hradbách a příkopu. Jsem zvědavý jestli se vůbec někdo najde kdo dá nějakou smysluplnou informaci, kterak by se toto mělo správně bránit. Do té doby cokoli podobného bránit nehodlám a nebudu.

Petros1 @ cs 1
    Petros1 (CZ1) napsal(a):

1, 2 a 4 vlna - 24x obléhací věž a 12x balvan

3 a 5 vlna - 8x pohyblivá věž a 32x štítová zeď

6 vlna pouze korouhve

1, 2, 3, 4 vlna - Kušník Elitní gardy po 102 kusech

5 vlna - kopinice 102 kusů

6 vlna - Hvězdami posetý rytíř 102 kusů

Kastelán a velitel v podstatě skoro stejní možná jsem měl trošinku lepší bonusy na hradbách a příkopu. Jsem zvědavý jestli se vůbec někdo najde kdo dá nějakou smysluplnou informaci, kterak by se toto mělo správně bránit. Do té doby cokoli podobného bránit nehodlám a nebudu.

Ahoj,
    Bránit to jde ;-)
    Nebudu to tu rozepisovat, a o tom rovnou můžu udělat návod a bude to hra o ničem :-D Nicméně.. Můžeš poprosit nějaké hráče co 6 vln mají a domluvit se s nima na souboji.. A u toho si nejlíp vyzkoušíš jak bránit, co funguje, co se jak nuluje a tak.. Víc ti k tomu bohužel říct nemůžu ;-)

MATY2000, CZ1

• milan7506 (CZ1)milan7506 (CZ1) Komentářů: 959
    Hned první den turnaje jela na naší legendu 40 legenda 399. 6 vln skoro 3700 útočníků. Děsové, běsové a jejich veteráni. Výsledek? všechno mu padlo. Proč? Protože aliance je od toho, aby si pomohla. Takže jsme poslali podpory, příšli jsme celkem  asi o 4000 vojáků, ale vyhráli jsme. Vojáci se doverbují, ale aliance vyhrála.
    milan7525 @ cs 1
Sign In to comment.