Domů Czech & Slovak Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k "Aktualizace: Halloweenská noc"

157

Komentáře

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,325
    Tá mapa ako taká sa mi celkom páči. Lenže už som ju poobzerala zo všetkých strán, zistila, že tam nič dôležité nie je vidno, tak šup šup ju nejako upraviť, nech to je prehľadnejšie. Keby som si aspoň matne nepamätala, kde sú hrady cudzincov, ani by som ich nenašla. Okrem toho, kým sa to načíta... Možno by stačilo tie svietiace skaly zhasnúť, nech si to nemýlim s hradmi.
    Grafika palec hore, ale použiteľnosť o ničom ;)
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • polly3 (CZ1)polly3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9

:p velmi pěkné,jako by se mi někdo vyblil na monitor a já mám hledat cíl v blijánkách

• Are (SK1)Are (SK1) SK1 Komentářů: 563
    Tak vsetkych 60 odmien vybratych. Kedy budu dalsie odmeny??
  • Spongebob12 (CZ1)Spongebob12 (CZ1) Komentářů: 3

jeden bug jsem našel nevím jestli se už někdo zmínil(nechci prohledávat celé Fórum a tak povídám že v akci hrůzy mám tohle:

získejte tento počet bodů slávy za porážku nomádského tábora .

co to má znamenat?jaký nomádi?

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,756

jeden bug jsem našel nevím jestli se už někdo zmínil(nechci prohledávat celé Fórum a tak povídám že v akci hrůzy mám tohle:

získejte tento počet bodů slávy za porážku nomádského tábora .

co to má znamenat?jaký nomádi?

Ahoj, už se to hlásilo, sláva se získává z cizáků..
    MATY2000, CZ1

• Spongebob12 (CZ1)Spongebob12 (CZ1) Komentářů: 3
    aha dík ale proč to neopraví?já vím že to člověk pochopí ale mohli by to opravit
  • MmoouurreekkRul (CZ1)MmoouurreekkRul (CZ1) CZ1 Komentářů: 199
    já se spíš děsím toho, jak to bude s těmi body, za cizáky je to podle slávy, jak to bude u nomádů? podle lvl? jenže to maj za chvíli všichni lvl90, tak že by podle desek? ale to by pak bylo kdo koupí víc rubínů a za ty rubíny truhliček, no necháme se překvapit, jestli to bude podle desek, tak se jim na celou akci hezky vy.... a můžou si tu zbroj strčit za klobouk:-))) ale pokud by to bylo podle táborů, za jeden tábor 1bod, kde je spravedlnost, než člověk dojede na jednoho cizáka, tu sundá v poho 10nomádů a když jsou 4útoky co se točí dokola, je to znát, tak se necháme překvapit...
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,833
    Are (SK1) napsal(a):
    Tak vsetkych 60 odmien vybratych. Kedy budu dalsie odmeny??
    Ahoj,
    nevím to úplně jistě, ale mám za to, že jde o odměny za celou akci.. takže máš už pravděpodobně splněno a můžeš se leda snažit o co nejlepší umístění...

aha dík ale proč to neopraví?já vím že to člověk pochopí ale mohli by to opravit
    Ahoj,
    aktualizace proběhla ke konci týdne, což je důvod proč se oprava nestihla, navíc nejde o závažný problém, který by vyžadoval okamžité řešení...
    Samozřejmě k opravě dojde, ale pravděpodobně až s příští aktualizací...
  • pudlik (CZ1)pudlik (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    no za mne akce nevypada zle jen pro normalni hrace kteri hraji pro zabavu byt tu stravi par hodin denne bez sance na hodnotnou odmnenu navic se jaksi cizaci i nomadi "vylepsili" zpusobem to znamena ze davaji daleko mene surovin i jidla nez predtim( a nejak mi dochazi tedy zdroje na vyrobu prostredku na utok o tom ze bych mela jeste vylepsovat budovy se mi muze jen zdat a timto zpusobem bohuzel funguji i baroni( hraji 2 roky ale nejak s tohodle zacinam byt rozcarovana no nevim zda se mi ze ruzne vylepseni obtiznosti jsou jen k horsimu(A co se tyka cizaku no sice nam 70 dali 70 hrady ale neda se na nich narabovat nejak vice bodu nez predtim zacina to byt bez rubinu temer nehratelne a nez sem cpat rupiny no to si radeji zahraji neco jineho ))Myslim ze by jste se nad tim meli zamyslet a udelat to klani v klani jak tu pisete trochu pro normalni hrace aby je to motivovalo k nejake vyhre ktera stoji za to )ono dostat se mezi top 100 hracu je pro hrace ktery hraje bez kupovani rubinu uplne nemozne i kdyby tu sedel 24 hodin denne coz nikdo z nas nemuze bo tahle hra nas nezivi a pokud chteji v GGS aby je zivila dal meli by prestat pocitat kolik penez dostanou kdyz si budou muset hraci vse koupit za rubky((
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,205
    Mapa sice hezká, ale tmavý odstín zvyšuje nepřehlednost. Možná si zvyknu, uvidíme. Akce halloween, proč ne. Až na to, že se to hraje blbě. Zabugované jako prase a plynule se  hrát dá snad jedině jako při epyleptickém záchvatu. Do toho ještě skáčou megalukrativní nabídky, které si můžete strčit někam, pokud to nejede jak má. Prostě bomba. Pochvalte ty borce co to tvoří.
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Prestonson (CZ1)Prestonson (CZ1) Komentářů: 436
    Už se mi takhle akce nelibí, cizáci stojej hrozný množství zlatek (co útok to -100 vojáků) a prakticky nic z nich ... :( Ale zase nevím, jestli když budu jezdit jen nomády a samuraje, tak zda dosáhnu na tu 60tou odměnu ... :( Jezdit, či mít zlatky. Chjo to je zase dilema :)
  • patko94 (SK1)patko94 (SK1) Komentářů: 1
    Je to velmi lahke :neutral: ako lvl 14 som uz mal vsetky odmeni  #ProGaming           uz bojujem len o top 1
    patko94 (SK1) napsal(a):
    Je to velmi lahke :neutral: ako lvl 14 som uz mal vsetky odmeni  #ProGaming           uz bojujem len o top 1
    Ahoj,
    no, je potřeba říct, že na nižších úrovních je akce o dost lehčí než na vyšších... každopádně jak už jsem psala jinde, je to záměrně udělané tak, aby z akce něco měli i méně aktivní hráči :)
    Pro ty více aktivní jsou tu odměny za TOPku.
  • pyroman (CZ1)pyroman (CZ1) Komentářů: 2

bude ten halloween aj příští rok

děkuji předem za odpověď

pyroman (CZ1) napsal(a):

děkuji předem za odpověď

Ahoj,
    bohužel tyto informace nemáme :/

Bylo nám řečeno, že jde o jednorázovou akci, ovšem rok je dlouhá doba a není tedy úplně vyloučeno, že by se akce mohla opakovat. Nebo může přijít nějaká jiná Halloweenská akce :)
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,308
    Hm, tak supr. Koukám, kuci z GGs si řekli: Trochu snížíme počet získanejch desek, aby oněch 75 šlo získat z 95% jen za použití truhliček. Ono už se pár blbců najde, co je bude kupovat.
    Dřív sem na 90tkách dostával 77-85, nyní sem na +-72. 75 zatím jen jednou:-(

Strad75 @ cs 1
  • Hana_22 (SK1)Hana_22 (SK1) Komentářů: 112
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Hm, tak supr. Koukám, kuci z GGs si řekli: Trochu snížíme počet získanejch desek, aby oněch 75 šlo získat z 95% jen za použití truhliček. Ono už se pár blbců najde, co je bude kupovat.

stačí ak dáš do každého útoku jednu truhlicu. nemusíš ich kupovať. predsa ich dostaneš ako odmenu za zisk bodov v aliančnej súťaži. ja to tak robím a mám z každého útoku 76 - 85 dosiek :)
    Hana_22 @ sk 1
  • Přízrak (CZ1)Přízrak (CZ1) Komentářů: 1,013
    Zoe napsal(a):
    pyroman (CZ1) napsal(a):

děkuji předem za odpověď

Ahoj,
    bohužel tyto informace nemáme :/

Bylo nám řečeno, že jde o jednorázovou akci, ovšem rok je dlouhá doba a není tedy úplně vyloučeno, že by se akce mohla opakovat. Nebo může přijít nějaká jiná Halloweenská akce :)
    Tak se mi zdá, že tahle jednorázová akce bude znovu i v Prosinci. Jen bude jinak vypadat a jinak se jmenovat.
    EMPIRE - Nepřemýšlej, klikej a plať! Strategie dle GG$.
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,308
    Hana_22 (SK1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

stačí ak dáš do každého útoku jednu truhlicu. nemusíš ich kupovať. predsa ich dostaneš ako odmenu za zisk bodov v aliančnej súťaži. ja to tak robím a mám z každého útoku 76 - 85 dosiek :)
    Podívej. Mám jen 3k bodů prakticky od rána, ali jako celek 6.600. (na odměnách zatím 30 truhel) Mě fakt moc truhel z odměn nehrozí:-)
    A co sem měl dřív z odměn, vždy hned rozfofruju za ty které Nomády:-)
    Strad75 @ cs 1
Sign In to comment.