Domů Czech & Slovak Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k "Aktualizace Technikus

Milá komunito, 

zde můžete diskutovat k tématu "Aktualizace Technikus."

S pozdravem
Váš tým Empire
«1

Komentáře

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,804
    Konečně, alespon toho barona upraví, snad už půjde jezdit normálně..:-)

MATY2000, CZ1

• Trionil (CZ1)Trionil (CZ1) CZ1 Komentářů: 453
    A mě by zase zajímalo, kdy bude opraveno, že se fórum seká, protože v sekci "Kdo je online" se zobrazují všichni hráči ze všech serverů ve všech jazycích po celém světě.  :s
    Každé ráno se v Africe probouzí lev. Ví, že musí běžet rychleji než gazela, jinak umře hlady. Každé ráno se v Africe taky probouzí gazela. Ví, že musí běžet rychleji než lev, jinak přijde o život. Každé ráno, když se probudíš, nepřemýšlej, jestli jsi lev nabo gazela, ale dej se do běhu.
  • Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,864
    Crakonoš napsal(a):

Mrazaak napsal(a):
    • Technikus - doba čekání mezi dvěma vylepšeními byla zkrácena a tlačítko, které to umožňuje, lze nyní aktivovat dřívěji.

A že to trvalo  :)
    A teď zkrátit další zbytečnosti, jako třeba prodej šedých zelených a fialových šuntů, nejlépe jedním kliknutím. Nebo aspoň zobrazit dohromady všechno vybavení, odkud by se to dalo prodej bez potřeby neustálého překlikávání mezi typy vybavení.
    A co možnost konečně si vybavení nějak rozumně označit nebo aspoň popsat jako jméno velitele???
    A nešlo by vedle xichtu při sestavování útoku znovu zobrazit i barvičku velitele pro větší přehlednost???
    To je dobrý nápad a snad se něčeho takového jednou dočkáme, tohle patří mezi jedny z věcí co by nás uvítalo více. Podněty předány:)

Trionil (CZ1) napsal(a):
    A mě by zase zajímalo, kdy bude opraveno, že se fórum seká, protože v sekci "Kdo je online" se zobrazují všichni hráči ze všech serverů ve všech jazycích po celém světě.  :s
    To bohužel nejsi sám, je v plánu to předělat tak, aby se nám to tam nezobrazovalo - tedy hráči co nejsou CZ/SK, ale jelikož je i hodně jiných věcí které je potřeba na foru udělat, vše se dělá postupně a ne najdnou aby mohl být systém přístupný a funkční.
  • Trionil (CZ1)Trionil (CZ1) CZ1 Komentářů: 453
    Děkuju :)
    Každé ráno se v Africe probouzí lev. Ví, že musí běžet rychleji než gazela, jinak umře hlady. Každé ráno se v Africe taky probouzí gazela. Ví, že musí běžet rychleji než lev, jinak přijde o život. Každé ráno, když se probudíš, nepřemýšlej, jestli jsi lev nabo gazela, ale dej se do běhu.
  • Orobinec (INT1)Orobinec (INT1) Komentářů: 171
    Přiznám se, že jsem sklamaný. Když jsem četl aktualizace Technikus, v skrytu duše jsem doufal v něco jako "sám zvolím co se bude vylepšovat víc a co míň" nebo "zlepšete šance za zlato" nebo "změna vlastnosti vybavení" atd. Tohle zrychlení (v praxi o kolik? o vteřinu?) je myslím na nic. Proč se třeba nedá vylepšit farma na sýpku rovnou, bez bourání?

Rád bych se zeptal, na kdy plánuje ggs aktualizaci, která zamezí sežrání 2GB RAM za hodinu hraní? To by nám totiž umožnilo naše miláčky používat taky na něco jiného, než sledování jak obrázek koníka pomalu putuje k obrázku hradu ;). Nebo broušení mečů a unášení princezen, pokud začne být hra tak rychlá, že otevírá okýnka za úžasných 13 sekund po odkliknutí.
    Orobinec @ WWW 1
    Titan wolf pacK
  • Přízrak (CZ1)Přízrak (CZ1) Komentářů: 1,013
    Odměny za klání šlechticů pro hráče na úrovni 70+ jsou nyní lukrativnější a více odpovídají hráčovo zkušenostem.

Opravdu budou více odpovídat hráčovo zkušenostem, nebo opět jeho kreditce?

EMPIRE - Nepřemýšlej, klikej a plať! Strategie dle GG$.
  • HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,524
    Co sakra jsou urychlovače zkušeností??? 
    Jinak souhlasí. S Crackonošem pokud jde o klání. Bývali SUPER odměny v kláních a bez jediného slova byli zmeneni.  K čemu nám asi je za top 100 zelenej hrdina? Aby nám zaprasil sklad? Body nebo čas víc měl smysl, hráč jenom vyhrál, druhé mohl dokoupit... Tohle je k smíchu...
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,894
    HanssCZ (CZ1) napsal(a):
    Jinak souhlasí. S Crackonošem pokud jde o klání. Bývali SUPER odměny v kláních a bez jediného slova byli zmeneni.  K čemu nám asi je za top 100 zelenej hrdina? Aby nám zaprasil sklad? Body nebo čas víc měl smysl, hráč jenom vyhrál, druhé mohl dokoupit... Tohle je k smíchu...
    Pod urychlovačemi zkušeností je myšleno (podle mě) něco jako bonusy k získané slávě - prostě bude bonus (například) +50% XP po dobu 1 hodiny... :neutral: 
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,205
    Díky za nové aktualizace. Jen nevím proč stále neřešíte záseky v jednu hodinu ráno a podobné drobnosti? Asi to není v pořadí a není k dispozici správný tým. Doporučoval bych spustit ještě cizáky, pobřeží čepelí a nějaké drobnosti pro spestření :D
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,524
    Zoe napsal(a):
    HanssCZ (CZ1) napsal(a):
    Pod urychlovačemi zkušeností je myšleno (podle mě) něco jako bonusy k získané slávě - prostě bude bonus (například) +50% XP po dobu 1 hodiny... :neutral: 
    Aha :-).  V jiných hrách je naprosto běžné že je celý den za dvojnásobné xp (i jako odměny v kláních by to nebylo špatné) jako bezplatný bonus jednou za čas. Jen GGS to má za peníze (jak jinak). Tyto bonusy by se mohli objevovat alespoň občas, stejně jako prapor slávy. +% k získaným xp nebo k rabovaní. Vážně to nikoho z GGS za 5 let nenapadlo :-D? 
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,778
    upraveno 27.09.2015
    HanssCZ (CZ1) napsal(a):
    Aha :-).  V jiných hrách je naprosto běžné že je celý den za dvojnásobné xp (i jako odměny v kláních by to nebylo špatné) jako bezplatný bonus jednou za čas. Jen GGS to má za peníze (jak jinak). Tyto bonusy by se mohli objevovat alespoň občas, stejně jako prapor slávy. +% k získaným xp nebo k rabovaní. Vážně to nikoho z GGS za 5 let nenapadlo :-D? 

Tak s XP to hlavně těch 5 let ani nebylo potřeba. Člověk by byl zbytečně rychle na konci a byl ještě víc pozadu s výstavbou než normálně. Tyhle akce jsou běžné hlavně v nekonečných hrách, kterou se GGE stalo až rozšiřováním legendárních úrovní. Jinak taky v těch hrách bývá zvykem, že s novým levelem dostanete něco víc než vyšší číslo v žebříčku.

Jinak odměny v kláních je potřeba řešit na všech úrovních, nejen 70. Oni ty zelené krámy nebo 6 vojáků jsou úplně k ničemu už na levelu 20
    Post edited by Vlník Šakalí (CZ1) on
  • Suky23 (CZ1)Suky23 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Taky bych uvítala zpátky ty VIP časy co byli v klání ... aspon bylo o co bojovat teď to stojí za nic a nená duvod hrát na top 100 když tam hážou hrdiny nebo vojáky které nám jsou k ničemu :)
  • Hana_22 (SK1)Hana_22 (SK1) Komentářů: 112
    Takže po aktualizácii, ktorá mala vybalancovať straty na maximálnej veži na zeleni dopadlo vaše balancovanie tak, že straty sú stále rovnaké a železa nosia stále rovnako málo.... tak to teda veľmi pekne ďakujeme... :(((((
    Hana_22 @ sk 1
  • GamerMMM (SK1)GamerMMM (SK1) SK1 Komentářů: 31
    Toto mal byť akože vtip? Veže na max bez zmeny, odmeny v aristokracii len pre top5. Čo z toho nasľubovaného sa tentoraz "nepodarilo" implementovať?
    GamerMMM @ sk 1
    http://cs.board.goodgamestudios.com/...409#post254409

PermanentnenasratýnadebilinyzdielneGGS
    Nie som debil, aby som platil za takéto služby!!! Rubíny si niekam strčte ...
  • Suky23 (CZ1)Suky23 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Zase a opět velké zklamání ... Top 5 ? :D  1800 skla 3200 uhli jsou lukrativnější odměny pro 70+,to jako vážně ? :D Opravdu mě tato hra přestává bavit :)
  • CrackonošCrackonoš Komentářů: 482
    Za aktualizaci DĚKUJI!!!
    Proč? To si soudruzi zjistěte sami a přibalte si hodně, ale hodně toaletního papíru :smiley: 
  • Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,778
    upraveno 28.09.2015
    Crackonoš napsal(a):
    Za aktualizaci DĚKUJI!!!
    Proč? To si soudruzi zjistěte sami a přibalte si hodně, ale hodně toaletního papíru :smiley: 
    Prohodili u kořisti z baronů mince s rubíny nebo co? o_O
  • Antorr (CZ1)Antorr (CZ1) Komentářů: 22
    Může mi prosím někdo říct, kde jsou ty lepší odměny?

Jsem asi slepý, blbý a natvrdlý, ale nikde je nevidím
    Antorr @ cs 1
  • MatesChampion (SK1)MatesChampion (SK1) SK1 Komentářů: 47
    No veže sa dajú so stratou cca 40 vojakov už zdolať aj drevom, ale toho náradia čo to stojí je hrozné, Aby som točil iba veže a kupoval jak debil stale štity. 
    MatesChampion @ sk 1
Sign In to comment.