Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k "Aktualizace Nový Berimond"

16

Komentáře

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,194
    roodstvock (CZ1) napsal(a):
    ahoj,zuřím!!! a hodně moc,na berimondu jsem jela útok na jeden nejmenovaný tábor a cestou se mi ztratilo vojsko i s nejlepším velitelem kterého jsem měla!!!Jak je to sakra možné!!?Vrátí se mi ta horda budižkničemů i s velitelem nebo mě to akorát stálo spoustu zlatáků.... :'( Tohle je opravdu hrozné,horší Berimond jsem ještě nezažila.

Ztrátu a zmizení jednotek na berim i dřív zažil leckdo. Velitel by měl být ve "stáji". O jednotky, které se ztratily jsem si v  musel napsat na support. Po prověření času, kdy zmizely, mi byly nahrazeny. V jiném případě, kdy můj ticket byl zpracován až po skončení berimondu, mi byly jednotky vráceny na HH. Je to individuální. Sice jsem byl naštvaný, ale podpora mi vždy nahradila to, co se ztratilo. V tomhle jsem nespokojený nebyl. Spíše mě štvalo to zpoždění, které už těžko někdo nahradí.
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 782
    Každý si tu furt sťažuje, Nič nie je bez chyby, ak nejaku nájdete, dajte to na suport.
    Mne sa nový beri páči. Tábor si vyberie každý aký chce, či tam postavíte stany, alebo nie, záleží na každom z vás. 
    Slušné odmeny,
    A že neberie a nedava česť??? To je dobre, aspon sa toho zúčastní viac hráčov, ktori kôli tomu tu nechodili.

V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • TroubleMaker (CZ1)TroubleMaker (CZ1) Komentářů: 57
    upraveno 19.09.2015
    yaponec (SK1) napsal(a):
    Každý si tu furt sťažuje, Nič nie je bez chyby, ak nejaku nájdete, dajte to na suport.
    Mne sa nový beri páči. Tábor si vyberie každý aký chce, či tam postavíte stany, alebo nie, záleží na každom z vás. 
    Slušné odmeny,
    A že neberie a nedava česť??? To je dobre, aspon sa toho zúčastní viac hráčov, ktori kôli tomu tu nechodili.

Ahoj nevím jak dlouho/často hraješ, ale poslední dobou spíš naopak Nič nie je bez problémov. Na odstranění chyb se kašle (viz exp.lovecká chata) a GGs srší nekompetentností.. Osobně mám rekord 3 měsíce na reklamaci, kterou jsem byl nucen polopaticky vysvětlit odborníkům z GGs v xy mailech, kdy snad ani neotevřeli přílohy mailu a nakonec jsem si musel "navrátit" vesnice sám, protože provozovatel serveru, nemá vládu nad svým serverem a některé úkony údajně nejsou proveditelné (navrácení vesnic). Výsledek? Krom mě ještě dalších cca 15 naštvaných a znechucených lidí...... Tramtadadá takhle GG rozšiřuje herní komunitu !! Nechť žije odbornost.
    Pardon musel jsem ti to napsat... nicméně některé změny jsou super, to máš pravdu, ale bohužel 80% všech asi už i letitých (když vezmu v potaz výkon serveru) problémů přetrvává a spíš se neřeší a vymýšlí se další nefungující kraviny stylem pokus omyl..... Já nejsem myš v laboratoři jsem hráč, tak ať to prosím testují na testovacím serveru a ne na mě! :)

Nemluvě o vybalancování sily Kastelán vs. Velitel, což je dle mého aktuálně největší problém celé téhle nedomyšlenosti.
    O tom, že nezbouratelná a neshovatelná "budova" ve hře je stan nemluvě :))
    TroubleMaker @ cs 1
  • sir Skvorda (CZ1)sir Skvorda (CZ1) CZ1 Komentářů: 26

Ahoj všem,

Myslím že ta změna je za mě lepší než horší :D

sir Skvorda
    Ahoj nevím jak dlouho/často hraješ, ale poslední dobou spíš naopak Nič nie je bez problémov. Na odstranění chyb se kašle (viz exp.lovecká chata) a GGs srší nekompetentností.. Osobně mám rekord 3 měsíce na reklamaci, kterou jsem byl nucen polopaticky vysvětlit odborníkům z GGs v xy mailech, kdy snad ani neotevřeli přílohy mailu a nakonec jsem si musel "navrátit" vesnice sám, protože provozovatel serveru, nemá vládu nad svým serverem a některé úkony údajně nejsou proveditelné (navrácení vesnic). Výsledek? Krom mě ještě dalších cca 15 naštvaných a znechucených lidí...... Tramtadadá takhle GG rozšiřuje herní komunitu !! Nechť žije odbornost.
    tiež nie som nadšený zo všetkých zmien, ale zatiaľ ma tato hra bavi. 

Kto to nechce hrať, nemusi. Može si najst inu hru.

Len škoda, že sa tam nedajú vyrábať nástroje a v nemocnici je dlhá doba liečenia.
  • janapitt (CZ1)janapitt (CZ1) CZ1 Komentářů: 49
    Ví tu někdo, proč od včera na strážních věžích nikdy nesouhlasí přostředky ve špionáži s bojovým záznamem ? Děje se to ještě někomu nebo jen mně ? Místo 3 kotlíků na pr. křídle, což je ve špiu, tam mám třeba 3 opevnění a pak ztrátu celé první vlny ?
    janapitt @ cs 1
  • vokurka1 (CZ1)vokurka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 62
    nevím jak ostatní, ale já mam na Beri dvě hlavní města, když použiji záložku na věž, ukáže mi to dvě věže na dobití a město, když půjdu po mapě od začátku, ukáže mi to dalších 5 věží a město na severu, to druhé je na jihu, podobná situace bude asi i u červených, protože mám u tábora naši věž a nejde na ni žádný útok, útoky jdou na věže za ní, ale na tuhle žádná lajna neukazuje
    vokurka1 @ cs 1
  • JohnMcReady (CZ1)JohnMcReady (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,230
    vokurka1 (CZ1) napsal(a):
    nevím jak ostatní, ale já mam na Beri dvě hlavní města, když použiji záložku na věž, ukáže mi to dvě věže na dobití a město, když půjdu po mapě od začátku, ukáže mi to dalších 5 věží a město na severu, to druhé je na jihu, podobná situace bude asi i u červených, protože mám u tábora naši věž a nejde na ni žádný útok, útoky jdou na věže za ní, ale na tuhle žádná lajna neukazuje
    Pošli mi souřadnice obou měst...
  • Je to určitě lepší,než starý Berimond,a nejen kvůli odměnám...:)
    >:) Lidé bez inteligence ji u ostatních také nevidí

(zapomněl jsem,kdo to řekl  :s)
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,102
    upraveno 21.09.2015
    Zoe, prosím tě, tak kde je ta odpověď ohledně toho co určuje výši získaných bodů chrabrosti? GGs tvrdil, ze je to dle rozdílnosti počtu poražených vojsk, to jsme znegovali PRNTSc a špionáže ukazují vesele ty samé hodnoty. Můj mail na toto téma směrem ke GGs zůstal nezodpovězen a evidentně je do dnešního dne jimi ignorován. Upřímně rád bych se to dozvěděl před koncem Berimondu.....  Resp. jestli jsou to ty chybne se zobrazujici informace ze špionáže? Případně jestli je v plánu odstranění chyby, nebo se mám smířit s tím, že jsem znevýhodňován a s*rou na to... Děkuju za info.
    Ahoj,
    tak bohužel, prý jsou potřeba podklady od dvou nebo více hráčů, kteří útočí na stejný cíl, se stejnou obranou, podobným útokem a je vidět, kolik kdo dostal bodů chrabrosti :/
    vokurka1 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    děkujeme za info, předám to dál :)
    EDIT: Mohl bys, prosím, udělat screen těch měst? 
    Post edited by Zoe on
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,621
    Zoe vím čím to je a GGS to mohlo napsat.. Já to nikomu neřeknu a nechám si to pro sebe... At si na to každej přijde sám alá logika GGS.

MATY2000, CZ1
    LO

MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Zoe vím čím to je a GGS to mohlo napsat.. Já to nikomu neřeknu a nechám si to pro sebe... At si na to každej přijde sám alá logika GGS.

Maty, má to fungovat tak, jak jsem už psala - pokud to funguje jinak, jde o chybu.
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,621
    V tom případě jim to celkem dost nefunguje :hushed: 
    MATY2000, CZ1
    LO

• vokurka1 (CZ1)vokurka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 62
    Tak už asi opraveno už mám zas jen jedno hlavní:)) ale kdo ví, třeba se přes noc zas rozmnoží:))
    vokurka1 @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,194
    Předpokládal sem, že při prvním "novém" berimondu tam bude přetlak a euforie, tak sem tam jen nakoukl na závěr. Ty dva kousky vybavení z beriho, které byly odstraněny, jsou pro další hráče asi ztráta. Odměny jsou fajn, je to hravější a celkově sympatické. Uvidíme jak moc to bude motivační pro utrácení. Slabší a nepříliš vybavení hráči z toho sice lecos získat mohou, ale tu motivaci nevím z čeho vemou..
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• milan7506 (CZ1)milan7506 (CZ1) Komentářů: 959
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Předpokládal sem, že při prvním "novém" berimondu tam bude přetlak a euforie, tak sem tam jen nakoukl na závěr. Ty dva kousky vybavení z beriho, které byly odstraněny, jsou pro další hráče asi ztráta. Odměny jsou fajn, je to hravější a celkově sympatické. Uvidíme jak moc to bude motivační pro utrácení. Slabší a nepříliš vybavení hráči z toho sice lecos získat mohou, ale tu motivaci nevím z čeho vemou..
    Pro slabší hráče to asi moc nebude, protože je Berimond docela náročnej na zlatky :-(
    milan7525 @ cs 1
  • Numaron (CZ1)Numaron (CZ1) CZ1 Komentářů: 54
    Berimond je pro každý servr vždy stejný? Jakože oceňuju ho ale máte info kolik útoků na věže je potřeba pro bodití HL. města? aspoň odhadem.....??,

ptám se protože se dle mně v BRM úlpně upustilo od soubojů mezi hráči a jedou se pouze útoky na věže a i tak to nestačí na ukončení :(
    Numaron @ cs 1
    Berimond je pro každý servr vždy stejný? Jakože oceňuju ho ale máte info kolik útoků na věže je potřeba pro bodití HL. města? aspoň odhadem.....??,

ptám se protože se dle mně v BRM úlpně upustilo od soubojů mezi hráči a jedou se pouze útoky na věže a i tak to nestačí na ukončení :(
    Ahoj,
    ano, berimond běží, stejně jako všechny jiné akce, na všech serverech stejně :)
    Kolik je potřeba útoků, nevím, ale určitě by to šlo spočítat. GGS to samozřejmě ví, zjistím, zda nám tuto informaci mohou dát :)
  • Numaron (CZ1)Numaron (CZ1) CZ1 Komentářů: 54
    Zoe napsal(a):

Ahoj,
    ano, berimond běží, stejně jako všechny jiné akce, na všech serverech stejně :)
    Kolik je potřeba útoků, nevím, ale určitě by to šlo spočítat. GGS to samozřejmě ví, zjistím, zda nám tuto informaci mohou dát :)
    Díky budeš moc hodná. Samozřejmě by to šlo spočítat kdybych šel do akce a vlastně jsou z hl. města 3 cesty a myslím že všechny budou mít plus mínus stejně. Jen jde o postřeh toho zda by nestálo za to trochu berimond upravit vzhledem k tomu že se nedohrává nikdy do konce... :)
    Numaron @ cs 1
Sign In to comment.