Domů Czech & Slovak Technické problémy & bugy

Připojte se k oficiálnímu discord serveru dnes!


Hledáte komunitu podobně smýšlejících hráčů, se kterými byste mohli diskutovat o svých oblíbených hrách? Nehledejte nic jiného než rodinný server GoodGame Empire Discord!


Náš server je ideálním místem, kde se můžete spojit s ostatními hráči z celého světa. Ať už si chcete popovídat o strategii, podělit se o tipy a triky, nebo jen najít nové přátele, naše komunita vám nabízí vše, co potřebujete.


A to není všechno - jako člen našeho Discord serveru budete mít také přístup k exkluzivním dárkům a dalším speciálním událostem. Je to ideální způsob, jak zůstat v obraze ohledně všech novinek a aktualizací studia GoodGame Studios.


Tak na co ještě čekáte? Připojte se k serveru GoodGame Empire Family Discord ještě dnes a začněte se spojovat s ostatními bojovníky z celého světa. Jen přejděte na https://discord.gg/goodgamestudios a připojte se k zábavě!


Pobreci cepeli

GGS ma nejakou vlastni matematiku nebo pouziva jina cisla?
ukazujemi to kapacitu 330 jednotek,ale poslat jde jen 268
a to neni jedina vec co jim nesedi pocty

Komentáře

 • FreyaFreya Moderator Komentářů: 3,373
  socka (CZ1) napsal(a):
  GGS ma nejakou vlastni matematiku nebo pouziva jina cisla?
  ukazujemi to kapacitu 330 jednotek,ale poslat jde jen 268
  a to neni jedina vec co jim nesedi pocty

  tohle je bohužel už starý občasný bug, který zatím stále nebyl opraven. Ono se to po pár hodinách spraví samo...

 • socka (CZ1)socka (CZ1) CZ1 Komentářů: 62
  super, takze kdyz sem si toho vsimnul v cca 22h a ani o pulnoci to jeste nebylo spravne a potrebuji porazit par vezi a Krekana.Tak to musim hlidat do rana jestli se to opravi samo a kdyz to stihnu tak dokoncin nebo se na to vykaslat a jit spat a uz to nedodelat,protoze akce rano konci. Opravdu prestava smysl tuhle hru hrat,bud se musi cekat jestli se to opravi samo nebo to spatne zobrazuje a podobne.Jen doufam,ze jim funguje aspon dobre prijimani plateb :))))
 • pepa227 (CZ1)pepa227 (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
  to má prioritu :) na ostatní se kašle 

Sign In to comment.