Domů Czech & Slovak Otázky k Empire

Připojte se k oficiálnímu discord serveru dnes!


Hledáte komunitu podobně smýšlejících hráčů, se kterými byste mohli diskutovat o svých oblíbených hrách? Nehledejte nic jiného než rodinný server GoodGame Empire Discord!


Náš server je ideálním místem, kde se můžete spojit s ostatními hráči z celého světa. Ať už si chcete popovídat o strategii, podělit se o tipy a triky, nebo jen najít nové přátele, naše komunita vám nabízí vše, co potřebujete.


A to není všechno - jako člen našeho Discord serveru budete mít také přístup k exkluzivním dárkům a dalším speciálním událostem. Je to ideální způsob, jak zůstat v obraze ohledně všech novinek a aktualizací studia GoodGame Studios.


Tak na co ještě čekáte? Připojte se k serveru GoodGame Empire Family Discord ještě dnes a začněte se spojovat s ostatními bojovníky z celého světa. Jen přejděte na https://discord.gg/goodgamestudios a připojte se k zábavě!


Aktualizované odměny z Kola nepředstavitelného blahobytu

milan7506 (CZ1)milan7506 (CZ1) CZ1 Komentářů: 998
Mohl by mi někdo vysvětlit tu logiku změny odměn? Teď tam dostávám jednotky, které potřebují k přežití medovinu. Ale protože jsem lvl  578, tak nemohu ještě stavět vladařské budovy, které jsou nutné k produkci medoviny. Kterou potřebují k životu ty jednotky, které si vytočím na tom kole štěstí. 
Může mi někdo vysvětlit, logiku této změny? Popřípadě, který idiot tohle navrhne, který to schválí a který to uvede do chodu?
milan7525 @ cs 1

Komentáře

Sign In to comment.