Domů Czech & Slovak Otázky k Empire Návody

Připojte se k oficiálnímu discord serveru dnes!


Hledáte komunitu podobně smýšlejících hráčů, se kterými byste mohli diskutovat o svých oblíbených hrách? Nehledejte nic jiného než rodinný server GoodGame Empire Discord!


Náš server je ideálním místem, kde se můžete spojit s ostatními hráči z celého světa. Ať už si chcete popovídat o strategii, podělit se o tipy a triky, nebo jen najít nové přátele, naše komunita vám nabízí vše, co potřebujete.


A to není všechno - jako člen našeho Discord serveru budete mít také přístup k exkluzivním dárkům a dalším speciálním událostem. Je to ideální způsob, jak zůstat v obraze ohledně všech novinek a aktualizací studia GoodGame Studios.


Tak na co ještě čekáte? Připojte se k serveru GoodGame Empire Family Discord ještě dnes a začněte se spojovat s ostatními bojovníky z celého světa. Jen přejděte na https://discord.gg/goodgamestudios a připojte se k zábavě!


Nové rozdělení věží, zdi, brány a příkopu.

FreyaFreya Moderator Komentářů: 3,373
Milí spoluhráči. 
Po aktualizaci minulý měsíc bylo zavedeno několik nových úrovní. Zde si můžete prohlédnout náklady na jednotlivé úrovně a jaký bonus dávají. Oranžovo-růžové linie jsou podmíněny výzkumem v síni Legend.
Sign In to comment.