Domů Czech & Slovak Oficiální soutěže na fóru

Připojte se k oficiálnímu discord serveru dnes!


Hledáte komunitu podobně smýšlejících hráčů, se kterými byste mohli diskutovat o svých oblíbených hrách? Nehledejte nic jiného než rodinný server GoodGame Empire Discord!


Náš server je ideálním místem, kde se můžete spojit s ostatními hráči z celého světa. Ať už si chcete popovídat o strategii, podělit se o tipy a triky, nebo jen najít nové přátele, naše komunita vám nabízí vše, co potřebujete.


A to není všechno - jako člen našeho Discord serveru budete mít také přístup k exkluzivním dárkům a dalším speciálním událostem. Je to ideální způsob, jak zůstat v obraze ohledně všech novinek a aktualizací studia GoodGame Studios.


Tak na co ještě čekáte? Připojte se k serveru GoodGame Empire Family Discord ještě dnes a začněte se spojovat s ostatními bojovníky z celého světa. Jen přejděte na https://discord.gg/goodgamestudios a připojte se k zábavě!


Soutěž - kolik jich je?

FreyaFreya Moderator Komentářů: 3,373

Milí hráči, opět máte příležitost vyhrát nějaké rubíny.


O co půjde?

Luna se právě vrátila z mise na Bouřlivých ostrovech a nevěří svým očím co vidí. Vesnice plná nahuštěných budov. Kolik jich tam ale je? Přepadla ji zvědavost a začala je počítat... Jedna, dvě, tři...dvacet sedm..." "Ne to opravdu nejde..." "Tu už jsem jednou počítala!" Pomůžete Luně a spočítáte, kolik je ve vesnici budov? Pravidla

  • Vaše tipy, kolik si myslíte, že je na obrázku budov, pište do tohoto vlákna.
  • Je zakázáno příspěvky mazat / upravovat.
  • Je povolen pouze jeden příspěvek na hráče.


Co mohu vyhrát?

5 hráčů, kteří se trefí do správného počtu budov, nebo budou nejblíže vyhraje 20 000 rubínů + dekoraci.
Soutěž začíná právě teď a poběží do 9.7. 23:59.

Přejeme vám hodně štěstí při počítání/hádání. :)
      Váš Empire Team
Zde si můžete prohlédnout obrázek vesnice.

Post edited by Freya on
«13

Komentáře

Tato diskuze je zavřená.