Domů Czech & Slovak Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Zamyšlení

Tomy 30 (CZ1)Tomy 30 (CZ1) CZ1 Komentářů: 244
Zdravím všechny stále ještě hrou neznavené spoluhráče. Nevím jak vám, ale mně přijde, že tato hra už dávno není o strategii, o penězích, o zábavě a spoustě dalšího, na co jsme bývali zvyklí. Poslední dobou se ve hře stále častěji aplikují postupy jako nastrčená krysa v alianci od jiné aliance a podobné nekalosti. Už nyní vidím ty rejpavé komenty, jakože to tady bylo pořád, tak co tu řeším. ANO BYLO ale ne v takové míře. Nepřijde mi normální, že někdo má v úmyslu zkoumat, co si o něm daná aliance píše. V chatu se píše leccos a je normální, že se prostě občas o někom píše, někdo se pomluví atd. A opravdu se nehodí, že si toto čte někdo, kdo nemá a pak to dá najevo tím, že třeba vyhlásí válečný stav, páč o někoho dostal info, že sem o něm v chatu něco nepěkného napsalo. Co se v chatu napíše, tak to tam má zůstat a nic se nemá vynášet, screenovat nebo poskytovat někomu jinému. To jsou mezi námi opravdu takoví šmejdi, že toto dělají a dělá jim to dobře??? Osobně si myslím, že pokud to daný člověk dělá v hloupé onlinovce, tak to musí dělat i v reálném životě, což je o to horší. K čemu to těm daným lidem je?? Opravdu jim to dělá dobře, že mají ostatní hráče takto v hrsti?? Možná takové dotyčné znáte, i já je znám a nechci jmenovat. Jakožto člověk, který se s tím několikrát setkal radím zvláště těm nezkušeným náborářům, dávejte si pozor, koho do aliance berete, komu hráči v alianci důvěřují a poskytují jim heslo. Někteří hráči, zvláště z aliancí, které stojí naprosto za starou belu, je jich tam pět a půl, stále hoří, válčí, rozpadají se a zase dávají dohromady, mají holt rádi takové situace, kdy mohou bezdůvodně vyvolat válku a dělat zle. Kéž bychom se takových lidí mohli na dobro nějak zbavit, to bychom chtěli asi moc.

Kdo máte podobné zkušenosti, sem s nimi.
Tomy 30 @ cs 1
Sign In to comment.