Domů Czech & Slovak Otázky k Empire

Připojte se k oficiálnímu discord serveru dnes!


Hledáte komunitu podobně smýšlejících hráčů, se kterými byste mohli diskutovat o svých oblíbených hrách? Nehledejte nic jiného než rodinný server GoodGame Empire Discord!


Náš server je ideálním místem, kde se můžete spojit s ostatními hráči z celého světa. Ať už si chcete popovídat o strategii, podělit se o tipy a triky, nebo jen najít nové přátele, naše komunita vám nabízí vše, co potřebujete.


A to není všechno - jako člen našeho Discord serveru budete mít také přístup k exkluzivním dárkům a dalším speciálním událostem. Je to ideální způsob, jak zůstat v obraze ohledně všech novinek a aktualizací studia GoodGame Studios.


Tak na co ještě čekáte? Připojte se k serveru GoodGame Empire Family Discord ještě dnes a začněte se spojovat s ostatními bojovníky z celého světa. Jen přejděte na https://discord.gg/goodgamestudios a připojte se k zábavě!


Priepustka

Zdravím, chcel by som sa spýtať k sezónnej priepustke. Odomknú sa mi všetky zamknuté odmeny z ligy aj tie čo som už dosiahol, myslím tie stavebne žetóny čo sa dávajú ku konci udalosti ak som si ich už vybral z toho modrého mešca??

Komentáře

  • PURE1 (CZ1)PURE1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 409
    Myslím, že zrovna stavební tokeny (žetony) ne, ale medaile dostaneš všechny.
  • TheVladimir (SK1)TheVladimir (SK1) SK1 Komentářů: 32
    tak pre tie groše sa to neoplatí, si myslím, ale pre istotu kupim až dalši mesiac

Sign In to comment.