Domů Czech & Slovak Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Návrat turnaje

FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,710
upraveno 22.06.2021 v Krčma (off-topic)
Návrat turnajové doby

Mnozí z vás si určitě pamatují dobu, kdy jsme hráli "dřevěný turnaj".
Rozhodli jsme se tuto starou tradici oživit a mírně pozměnit.
Hrajete na CZ/ SK serveru a chcete si s někým změřit síly v turnaji?

O co jde:
Jde o to zrušit soupeři v domluvené bitvě co nejvíce obrany. Zapálení, tedy sundání celé obrany je za bonus. Ale více v pravidlech.

Proběhnou tři fáze turnaje.
1. Registrace. (23.6. - 2.7.) Pošlete mi do PM, že se chcete účastnit, váš nick, level a na kterém serveru hrajete.
2. Samotný turnaj. (3.7. - 11. 7.) Budete mít týden na to, abyste se s přiděleným soupeřem domluvili na vzájemných útocích.
3. Vyhodnocení. (12.7.-18.7.) Už v průběhu turnaje mi můžete posílat screeny z proběhlých bitev, abych mohla výsledky zadat do tabulky. Ale nejpozději v tomto týdnu budu potřebovat zaslat screeny z bitev.

Pravidla:
- bude vám na základě registrace přidělen soupeř, kterého zkontaktujete a dohodnete se s ním na termínu, kdy budete moci provést útok
- každý z vás pošle jeden útok a jeden útok bude bránit
- a teď k limitům:
limit pro obranu je 10k, pokud bude mít bránící hráč ve výpise z bitvy více jak 10k obrany, bude diskavalifikován.
limit pro útok je max 6 vln.
-použití nástrojů je libovolné
- použití stavebních dílů a jiných bonusů je opět libovolné, předveďte, co dokážete poslat do útoku
-vojsko: složení vojska není limitováno, lze použít i medoviny

Co můžu vyhrát?
Dobrý pocit a titul "Palič serveru" :D
Post edited by Freya on
«1

Komentáře

• Tlapka lapiduch (CZ1)Tlapka lapiduch (CZ1) CZ1 Komentářů: 380
    Ahoj jak se to dela?
    Vetsinou hraju spis na body jestli mi neco kapne ale palit muzu koralku.

Z toho se distancuji 

• Tomy 30 (CZ1)Tomy 30 (CZ1) CZ1 Komentářů: 225
    Freya napsal(a):
    Návrat turnajové doby

O co jde:
    Jde o to zrušit soupeři v domluvené bitvě co nejvíce obrany. Zapálení, tedy sundání celé obrany je za bonus. Ale více v pravidlech.

1. Registrace. (23.6. - 2.7.) Pošlete mi do PM, že se chcete účastnit, váš nick, level a na kterém serveru hrajete.
    2. Samotný turnaj. (3.7. - 11. 7.) Budete mít týden na to, abyste se s přiděleným soupeřem domluvili na vzájemných útocích.
    3. Vyhodnocení. (12.7.-18.7.) Už v průběhu turnaje mi můžete posílat screeny z proběhlých bitev, abych mohla výsledky zadat do tabulky. Ale nejpozději v tomto týdnu budu potřebovat zaslat screeny z bitev.

Pravidla:
    - bude vám na základě registrace přidělen soupeř, kterého zkontaktujete a dohodnete se s ním na termínu, kdy budete moci provést útok
    - a teď k limitům:
    limit pro obranu je 10k, pokud bude mít bránící hráč ve výpise z bitvy více jak 10k obrany, bude diskavalifikován.
    - použití stavebních dílů a jiných bonusů je opět libovolné, předveďte, co dokážete poslat do útoku

Co můžu vyhrát?
    No tak některá pravidla naprosto nepobírám - jako 10k obrany??? trošku málo když má útočník volnou ruku při útoku, že může poslat ty nejsilnější V10 klidně přes 3k, tak to s tou 10k obranou těžko ubráním... zde se spíš ukáže útočník než obránce
    Tomy 30 @ cs 1
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,719

No… a kdo říká, že útočník nemůže mít 10k medovinových obránců lvl 10? :) je to neoficiální “akce”, pokud se chcete zúčastnit - super - pokud ne, nikdo vás nenutí, není potřeba se kvůli tomu rozčilovat :D

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,710
    Tomy 30 (CZ1) napsal(a):
    Freya napsal(a):
    Návrat turnajové doby

O co jde:

Pravidla:
    - a teď k limitům:

Co můžu vyhrát?
    No tak některá pravidla naprosto nepobírám - jako 10k obrany??? trošku málo když má útočník volnou ruku při útoku, že může poslat ty nejsilnější V10 klidně přes 3k, tak to s tou 10k obranou těžko ubráním... zde se spíš ukáže útočník než obránce
    Jak již bylo řečeno je to dobrovolná, neoficiální akce... Pokud si někdo chce zařádit na mapě a předvést se, kolik dokáže zničit soupeřovi obrany, může, pokud nechce, nemusí :))
    Zatím jde o testovací kolo, zda by o to byl vůbec zájem... 
  • Tlapka lapiduch (CZ1)Tlapka lapiduch (CZ1) CZ1 Komentářů: 380
    kdo bude utocit? Na ktery cil?

musi mi padnout jiskra do oka. Jsem malinky level a asi jen tak nevyrostu z toho uz

kdo bude utocit? Na ktery cil?

musi mi padnout jiskra do oka. Jsem malinky level a asi jen tak nevyrostu z toho uz

To záleží na tom, kolik hráčů a jaké levely se přihlásí... pokusíme se dát dohromady tabulku tak, aby k sobě padli hráči podle levelů a síly.... 
  • CALWELD (CZ1)CALWELD (CZ1) CZ1 Komentářů: 16
    Docela mě to zajimá :)
    turnaj CZ_SK - Tabulky Google

@jss (CZ1)  @dev1ce (CZ1)  jste si přiděleni jako soupeři:) Máte týden a něco na vzájemné bitvy. Jakmile to proběhne pošlete mi prosím výsledky :)
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 331
    Freya napsal(a):

@jss (CZ1)  @dev1ce (CZ1)  jste si přiděleni jako soupeři:) Máte týden a něco na vzájemné bitvy. Jakmile to proběhne pošlete mi prosím výsledky :)

tak to bude švanda :)
  • Honza80 (CZ1)Honza80 (CZ1) CZ1 Komentářů: 453
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    Freya napsal(a):

tak to ti nezávidím,ten obranu uklízí na holuba pokud nějakou má
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 331
    Honza80 (CZ1) napsal(a):
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    Freya napsal(a):

já už teď taky, protože nepřítel ve válce nakupoval a tak trochu a jezdí valkýrama (lvl 10) :D budeme na tom alespoň stejně s obranou
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    Honza80 (CZ1) napsal(a):
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    Freya napsal(a):

já už teď taky, protože nepřítel ve válce nakupoval a tak trochu a jezdí valkýrama (lvl 10) :D budeme na tom alespoň stejně s obranou
    ale já nevím jestli rozhodčí Freya brala při losování na vědomí,že tvuj soupeř má holuba  :)
    Honza80 (CZ1) napsal(a):
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    Honza80 (CZ1) napsal(a):
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    Freya napsal(a):

ale já nevím jestli rozhodčí Freya brala při losování na vědomí,že tvuj soupeř má holuba  :)
    Přiznám se, že to jsem nezkoumala... pokud se někdo přihlásí, tak nějak čekám, že ten týden bude k dispozici, nebo ho shodí. Ale pokud by nebyla možná domluva, dejte mi vědět :)
  • jss (CZ1)jss (CZ1) CZ1 Komentářů: 115
    Honza80 (CZ1) napsal(a):
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    Freya napsal(a):

Honzíku, nekomentoval bych, zrovna ty který ve válce dá po pár útocích síň do deffu a následně holuba a běží se schovat ? :-)

upraveno 07.07.2021
    jss (CZ1) napsal(a):
    Honza80 (CZ1) napsal(a):
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    Freya napsal(a):

Honzíku, nekomentoval bych, zrovna ty který ve válce dá po pár útocích síň do deffu a následně holuba a běží se schovat ? :-)

co to vykládáš?Sám víš,že sem vám toho za 3 dny toho strašně moc zabil.Sín v defu čistě z praktického duvodu,za prvé nebylo kam jet,neměli ste obranu a na to vypalování slabších kusu stačilo mín vln a za druhé,musel sem se bránit sám,protože mi nikdo nic neposlal,udělal sem to dobře.Tvoje posměšky nejsou na místě a kdo mi nevěří at se de zeptat tvého bráchy Lord Lucifera nebo někoho z akademie with.Další věc,běží se schovat?To byla tvoje podmínka ukončení války abych odešel z té aliance a já to pro jejich mír rád udělal.Holuba sem si pak dal čistě kvuli klidu abych opustil moje 3 základny.Kvuli vám bych holuba opravdu nedával,protože ste si proti mě ani neprdli,ani Strypsíkovi Valkýry ani pak vaši nomádský vojáci z čirýho zoufalství
    jss (CZ1) napsal(a):
    Honzíku plácáš tu nesmysly, asi by to chtělo se zamyslet co vykládáš tady, co vykládáš mě v soukromých a co vykládáš u bráchy .-)) Vyhrožuješ mi Očistou, ale co mám info tam nepůjdeš jelikož se bojíš Marmona :-)
    Nojo tvé lži a kecy jsou již ohraná písnička, chtělo by to vymyslet něco nového :-)
    Hraješ si tu bůhví na co, ale pravda je trošku jiná :-)
    všechno co sem napsal byla čistá pravda a jestli si myslíš,že se tě bojím,tak to si na velkým omylu.Za prvé ty mi nemáš co vzít a za druhé já vám mužu brát všechno,tak mě moc neprovokuj
  • jss (CZ1)jss (CZ1) CZ1 Komentářů: 115
    zase vyhrožuješ ? a skutek utek ? :-) Honzíku asi si dojdu udělat popcorn tohle začíná být zajímavé :-D 
    Až budeš konat dej mi vědět nějak na tvé "výhružky" neberu zřetel :-)

jss (CZ1) napsal(a):
    zase vyhrožuješ ? a skutek utek ? :-) Honzíku asi si dojdu udělat popcorn tohle začíná být zajímavé :-D 
    Až budeš konat dej mi vědět nějak na tvé "výhružky" neberu zřetel :-)

konat budu až k tomu bude zas duvod a já si klidně na to počkám
  • Lord Lucifer (CZ1)Lord Lucifer (CZ1) CZ1 Komentářů: 107
    upraveno 07.07.2021
    **** přestaňte se dohadovat jak malý děcka na pískovišti o bábovičku, oba jste plnoletí, nepřijde vám to trapný ? Tohle bylo první a poslední, co jsem k tomu napsal. Tak laskavě přestaňte dělat ostudu aby mi lidi nemuseli psát, že mám chodit na forum si vás srovnat a  řešit pindy. Opravdu mě to nebaví, nic proti nikomu nemám, ale tohle si řešte prosím v PM, tam do toho nikomu nic není, nebo se ignorujte. 

Hezký den všem ostatním. L.
    Post edited by Lord Lucifer (CZ1) on
Sign In to comment.