Domů Czech & Slovak Krčma (off-topic)

Připojte se k oficiálnímu discord serveru dnes!

Hledáte komunitu podobně smýšlejících hráčů, se kterými byste mohli diskutovat o svých oblíbených hrách? Nehledejte nic jiného než rodinný server GoodGame Empire Discord!

Náš server je ideálním místem, kde se můžete spojit s ostatními hráči z celého světa. Ať už si chcete popovídat o strategii, podělit se o tipy a triky, nebo jen najít nové přátele, naše komunita vám nabízí vše, co potřebujete.

A to není všechno - jako člen našeho Discord serveru budete mít také přístup k exkluzivním dárkům a dalším speciálním událostem. Je to ideální způsob, jak zůstat v obraze ohledně všech novinek a aktualizací studia GoodGame Studios.

Tak na co ještě čekáte? Připojte se k serveru GoodGame Empire Family Discord ještě dnes a začněte se spojovat s ostatními bojovníky z celého světa. Jen přejděte na https://discord.gg/goodgamestudios a připojte se k zábavě!

Vykecávačka

245

Komentáře

• jss (CZ1)jss (CZ1) CZ1 Komentářů: 117
    upraveno 19.06.2021
    Honzo, Andelin mi psal jestli může zavolat toť vše :-) 
    Akademie With má jasně dané podmínky pro ukončení války je jen na nich jak dlouho válka bude trvat.
    Honzo hleď si svého a nepleť se do jiných válek, schováváš se za Predatory, ale do AW nejdeš jen to vše vypisuješ a vymlouváš se. 

ale ano schováváš se, píšeš jak nás spálíš, že jsi semnou neskončil atd.. ale stále jsi schovaný a to co píšeš jsou jen a jen kecy, narozdíl od tebe z aliance nevynáším, nescreenuji chaty a neposílám dál :-)
    No nic Honzo až dostaneš rozum tak se mi ozvy :-)

U tebe zas nejde aby jsi někdy dostal rozum a nevynášel z aliancí :-)

Honzo na Forum umí psát každý, ale co ty jsi kdy na hře krom vypisování či vyhrožování dokázal ? Mohu hádat ? Rozkládat aliance ze vnitř a vynášet info je tvojí specialitou 😉

Nojo, nevíš nic oč jde, Už se těším Honzo, ale potom neplakej po mapě.

Budeš zas válčit tak, že budeš mít síň na obranu a oplakávat každého zabitého vojáka jako u nás ? 😁😁

Hrát se síňkou na deff sem tam poslat pár vojáčků tomu říkám supr válčení 😁

Honzíku přestaň tu psát blbosti a už pojď konečně plnit své sliby, tohle psaní na foru mi přijde uplně beze smyslu.

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,906
    Hoši zkuste ledovej hard na hlavu. Evidentně Vám horko leze na mozek... :D
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 
    https://www.youtube.com/watch?v=qWTYle8jTMg
  • andeliin (CZ1)andeliin (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Honza80 (CZ1) napsal(a):
    jss (CZ1) napsal(a):
    Honzíku, nikoho jsem do války nezatáhl, ale neboj kdo se bude smát naposledy, na každého totiž dojde a lež má krátké nohy, děláš tu jen machra, ale do AW jak jsi sliboval nejdeš jen se vymlouváš:-)

co už vyplakáváš u Andelína? https://ctrlv.cz/axt1 zas rozjíždíš ty svoje lži?Ted budeš břečet po mapě,že ty nic nikomu neděláš,že tě všichni sprostě uráží do real života  :)
    Honzo, ješte vetší hlouposti nemužeš napsat ? :):wink:
  • andeliin (CZ1)andeliin (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    jss (CZ1) napsal(a):
    Honzo, Andelin mi psal jestli může zavolat toť vše :-) 
    Pravda :smile:
  • MedvědJames (CZ1)MedvědJames (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    upraveno 19.06.2021
    Honza80 (CZ1) napsal(a):
    jss (CZ1) napsal(a):

Nojo, nevíš nic oč jde, Už se těším Honzo, ale potom neplakej po mapě.

Budeš zas válčit tak, že budeš mít síň na obranu a oplakávat každého zabitého vojáka jako u nás ? 😁😁

Hrát se síňkou na deff sem tam poslat pár vojáčků tomu říkám supr válčení 😁

Honzíku přestaň tu psát blbosti a už pojď konečně plnit své sliby, tohle psaní na foru mi přijde uplně beze smyslu.

ty si na mě nikdy nic neposlal,tak co to tady meleš Jss?Skutečnost je taková,že až na jednoho hráče jménem Milda který umí kvalitně odbránit,tak ostatní ste hrozný kopyta a nehodí se vás ani bránit,včetně tebe.Nejsi žádný válečník,naposledy tě sjela Chiméra a dobře udělala.
    Nic proti, ale ty si toho také moc nepředvedl, pokud teda nepočítám brečení kvůli pár sabotážím že budeš mít o 10k menší produkci, a další excesy, prvně se zamysli nad sebou a až pak se vměšuj do cizích záležitostí. (pokud vím, tak s touto válkou nemáš nic společného) To že máš zrazené ego, za to vendeta nemůže, pardon, ale nemusíš vypisovat na fóra jak vendeta neumí bránit, jak jss není válečník atd... Každý ať si na vendetu udělá vlastní obrázek, ale tohle mi připadá zbytečné, ještě od hráče, co pořádnou vojnu nezažil a pomalu končil kvůli pár sabotážím.

Já sám nemám chuť a čas pořád válčit(a peníze), proto jsem z té aliance odešel, ale toť vše, viděl jsi snad něco řečeno z mé strany na vendetu ? ne, tak to taky zkus a věř mi, budeš mít klid i ty sám :wink: 
    kdyby tě začali rozebírat, nebo ti něco udělali, dobře, tak si na ně kydej hnůj, ale oni tě vyhodili z nějakého důvodu a nechali tě jít si svou cestou.

PS: Sám jsem byl s některými věcmi ve vendetě nespokojen, ALE tohle chování se mi hodně příčí, ještě od hráče, který fakt pořádně válčit neumí (já sám válčit neumím, jen mi vadí to pokrytectví)
    Ještě když přidám to, že se již jmenovaný "hrozný, slabý jss" (slova honzy80, né moje) zastal chudáčka honzy80 u E.V. aby ho nechali v klidu hrát... 
  • Lokalis (CZ1)Lokalis (CZ1) CZ1 Komentářů: 79
    upraveno 20.06.2021
    Honzo pokud vím dostal si zákaz vypisování na foru. Tak prosímtě uklid klávesnici a věnujse hře.. Nechci tu vypisovat naší poslední válku že ses ani nezučastnil :-) A jen staral o AW a JSS :D:D 
    lokalis
  • BEE . (CZ1)BEE . (CZ1) CZ1 Komentářů: 394
    Ahoj .
    Premyslim co si dat k obedu a jestli mam zvolit teplou nebo studenou kuchyni.
    Snedl bych oboje ale to ze me bude balvan uz.

Mam tezky dilema 
  • Lokalis (CZ1)Lokalis (CZ1) CZ1 Komentářů: 79
    Ahoj .
    Premyslim co si dat k obedu a jestli mam zvolit teplou nebo studenou kuchyni.
    Snedl bych oboje ale to ze me bude balvan uz.

Mam tezky dilema 
    V tomto teplu ti doporučuji studenou kuchyni :D
    lokalis
Sign In to comment.