Domů Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

stížnost na střídání akcí

Vůbec se mi nelíbí, jak se v této hře střídají akce. Zase jste dali nomády. Jen co jedni skončí, po Krkavcích nebo Cizácích , pořád dáváte nomády. Koho to má bavit !!!
Už to vypadalo, že vám to došlo ( teda podle toho, že jste je konečně zařadili do Festivalu jarní noci), ale zase jste je přeskočili a udělali z nás znovu blbce, co na ně čekají. Už nebyli asi měsíc, to soudím podle trosek samurajského vojska , co mi zbylo...

Asi  akce Nomádi přináší víc peněz do kasy, jinak si to nedokážu vysvětlit....Sice to chápu, ale pěkně mě to štve...re, slušně řečeno...

Ale co mě dokáže vytočit ještě víc, je to, že mi po tom, co to zjistím, pošlete přiblblej dotazník na spokojenost.....tak to mám rudo před očima.... A hned mám chut´se na tuhle hru vykašlat...., ne že bych nad tím pomalu kařdý den nepřemýšlel...

Jinak všem přeju pěknou hru a hodně úspěchů v..... NOMÁDECH.... >:)>:)>:)

Komentáře

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,787
    Je nás víc. I jsem kvůli tomu psal podpoře, ale k ničemu. Asi by bylo potřeba jim to tam pořádně zaspamovat. Třeba se proberou...
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

• limkai1 (WORLD1)limkai1 (WORLD1) Komentářů: 277
    kdyby jen měsíc ono to bude dobrý dva měsíce co byli naposledy dřív se nomádi střídali se samíky pravidelně  proč to nejde ted možná by to chtělo už něco jinýho než nomádi uplně novou akci už mi lezou krkem
    :)llelik45 @ cs 1
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,696
    Ahojte, věřím, že to je nepříjemné....stále nomády...
     stížnost předáme prostřednictvím feedbacku. 
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,696
    MIKImauz (CZ1) napsal(a):
    No , jsem rád, že jste předali zprávu prostřednictvín feedacku................

Přesně , jak jsem očekával, tvůrci hry nás mají na háku a celou naši komunitu mají za idioty....., protože jsou zase a ........OPĚT     ... NOMÁDI......

Abych to trochu osvětlil, opticky to vypadá , jak jsou schovívaví a jak nás mají rádi a dávají nám dárky a další účelové blbosti (mimochodem dostal jsem navíc po napsání této diskuse malý dárek na 12 hodin posílení kastelána..., asi abych už držel hubu...), jenže je to jen pár drobností, aby  ještě víc....vydělali, nic jiného v tom není...

Po přehození akcí, aby byli nakonec měsíční akce nomádi, museli vydělat ranec za nákupy ve výprodeji, protože se strhla přetahovací bitka o to , kdo bude umístněný ve 100. , a získá novou oblast.....takže plánovaní samové se nehodili do krámu...

No koukám, že se hra začíná úplně zvrhávat v úplně něco jiného než byla  a co jsem hrával rád, poslední dobou to už moc zábava není a stává se z toho jen povinnost a pak už bude jenom krůček od toho jestli ji hrát nebo nehrát, protože časová náročnost a složitost téhle hry už  začíná být .... LEGENDÁRNÍ....

Asi to bude chtít protáhnout hru po sociálních sitích....., aby se trochu narovnala úbytkem hráčů....

Přeji hodně štěstí ve hře a nezapomeňte   Jsou letní slevy,,,, nepropásněte výprodej :D...., vše je skoro zadarmo :D

Ahoj, ano... v podstatě je to naše práce předávat zpětnou vazbu, ať už pozitivní , nebo negativní. A věřte, že to v neděli opět předáme. 

Co se týče Samurajů... tady prosím o trpělivost. Zrušení opravdu nejsou, jen si na ně chvíli počkáme:/ 

• MIKImauz (CZ1)MIKImauz (CZ1) CZ1 Komentářů: 28
    ahoj, dík za předání, vím, že za nic z toho nemůžeš, ale asi po tom zdražení , to bude asi  úplně jedno, protože to kompletně mění styl hry, bohužel ted´teprve uvidí majitelé , jaká blbost to byla, je nutné čekat dost velký útlum akcí a až dojdou ty zásoby mincí, co lidi mají, pak bude teprve vidět ten propad......a asi dost ukončení hraní této hry, což je už ted´znát ze slovní odezvy lidí z průřezu aliancemi, protože ždímat lidi se dá jen do určité míry a tohle je dost nelogický krok....

bohužel jsou to mamlasové, protože takhle se to nedělá, základní blbost byla kompletně otevřít kohouty nákupu u těchto itemů,,,,, a pak ještě větší pitomost je, je 10x zdražit, tak se to nedělá, pokud chcete zdražovat  nebo uzavírat,  tak pomalu a postupně, aby si lidi na to zvykali a a by byla zpětná odezva, jak se to daří, ale tohle nemůže mít jiný dopad než že to budou hrát víc, jen ti lidé, co mají silnou kreditku a ti ostatní se na to pomalu vykašlou, protože pokud vysloveně nejedou po bojové linii, ale jen farmí, staví a snaží se někam dostat, tak těm to uškodí nejvíc...... a to se raději neptejte na názor starousedlíků, co se snaží vychovat novou generaci hráčů této hry, to byste slyšet nechtěli......

proč tedy hrát hru, kde se nedá na většinu věcí dosáhnout, tohle by měla být zábava a ne nákupní horečka....., vždyt´ na EPICu nebo na STEAMu, jsou volné hry ke stažení pořád, a dá se tím bavit , je to lepší než se koukat na výkladní skříň se zákuskama, když máš kapsu prázdnou nebo vysypanou....

tolik jen můj názor , co asi měl být jinde, ale kdoví....

Sign In to comment.