Domů Czech & Slovak Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Samurajové

Zdar už mně nebaví věcné kolečko cizáci ,berimond , a nomádi co tam konečně už tak po pul roku dát konečně ty samuraje to kolečko je už ohrané a otravné

Komentáře

• Lilith Lilith Moderator, CZ1, SK1 Komentářů: 589
    Ahoj, Samuraji zrušení nie sú, takže treba byť len trpezlivý, určite sa niekedy objavia :smile:

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,858
    upraveno 28.05.2021
    To nám tvrdíte už víc jak měsíc. Hlavně, že ráno byli samíci ,,na řadě´´. :( A ještě má GGS tu neskutečnou drzost dát průzkum nálady...Mám náladu vzít bambusovou tyč, jet do GGS a narvat jim jí....
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

• Lilith Lilith Moderator, CZ1, SK1 Komentářů: 589
    Nuž žiaľ nemáme ani čo iné povedať. Tie ikonky sú len ilustračné, neznamenajú presné poradie udalostí.

• dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 394
    tu děláte jako by to bylo nějak odlišné :D pořád je to nudný, pořád dokola se opakující, sjíždění táborů a hašení :D
    Damioni jsou alespoň výzva...Udělali ,,novou´´ akci, na kterou lidi neměli dostatečné velitele a vojáky, tak lidi začali skládat velitele ,,jak kráva´´ aby měli šanci. Hráči vyzkoumali medovinové budovy, verbování silných Valkýr, což jsou na tu akci nejvhodnější vojáci a GGS si s nima vytřelo... Takže máme přesílené velitele proti NPC  když na normální stačí Čarodějka a máme Valkýry, které můžeme poslat tak na hráče a ti budou řvát co na ně jezdím Valkýrama...

• Fanie (SK1)Fanie (SK1) SK1 Komentářů: 2,245
    No to som sa chcela spýtať, že či sme už všetkých samurajov vyvraždili,že sme s nimi už 2-3 mesiace nebojovali... 
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 2,081
    Ahojte Samurajové vyvraždění nejsou :) 

Jen holt jsou trochu vzácnější akcí, než bychom všichni chtěli....

V budoucnu bychom se jich měli dočkat.
  • limkai1 (WORLD1)limkai1 (WORLD1) Komentářů: 301
    v budoucnu? to může být taky za rok dva to at zrovna dají nějaký nový akce hlavně místo nomádů 
    :)llelik45 @ cs 1
    Já už o hře ztratil poslední ideje a jen tam svítím a občas pošlu útok... :/

• Ferguson2 (CZ1)Ferguson2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Já už o hře ztratil poslední ideje a jen tam svítím a občas pošlu útok... :/
    Přesně tak
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,822

Samuraji by se mohli objevit příští měsíc :)

Hmm, zrovna tak se mohli ukázat 3x za poslední 3 měsíce... :/

Jup, akorát tentokrát to je prý potvrzené... a na základě výsledků se pak bude rozhodovat, jestli budou spouštěni dál, nebo jestli bude třeba nutné je upravit... 
  • lucemburk171 (CZ1)lucemburk171 (CZ1) CZ1 Komentářů: 113
    Zoe napsal(a):
    Jup, akorát tentokrát to je prý potvrzené... a na základě výsledků se pak bude rozhodovat, jestli budou spouštěni dál, nebo jestli bude třeba nutné je upravit... 
    Upravit by potřebovala celá hra, ať už odměnami a hlavně opravení chyb které jsou sice malé, ale přesto tam jsou bohužel...

Chce to vymyslet nové akce pouštět je pravidelně...a né pořád chtít víc prachů na účtě
    Zoe napsal(a):
    Upravit by potřebovala celá hra, ať už odměnami a hlavně opravení chyb které jsou sice malé, ale přesto tam jsou bohužel...

Chce to vymyslet nové akce pouštět je pravidelně...a né pořád chtít víc prachů na účtě
    Určitě... jenže lepší odměny můžou být právě přidány až ve chvíli, kdy bude hra "vybalancovaná" a nebude to tak, že půlka lidí si je koupí hned a půlka ani za 5 let... 
    Tak je to strategická hra. Pokud má někdo strategii šetřit a pak si pořídit hned tak má dobrou strategii. Pokud má někdo strategii všechno co získám hned utratit za ptákoviny tak je to špatná strategie. Na Vojenskou oblast jsem ,,škudlil´´ asi 4 měsíce. Pak jsem tady na foru zjistil, že se přidá i Obchodní a protože jsem už měl zase něco naškudleného, tak jsem jí měl za dva měsíce.

Sign In to comment.