Domů Hledání členů & aliance

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Hledáme členy na akci Horizont

Zdravím všechny válečníky,
Naše aliance Krakatice hledá členy, kteří by se chtěli s námi účastnit akce Za Horizontem. Minule se nám povedlo v celkem malém počtu aktivních hráčů dle mě solidní umístění 89. v celkovém žebříčku a tuším 4. ze všech cz ali (pokud jsem nějakou nepřehlédl). Teď bychom chtěli trochu rozložit síly a jet ten hori ve více aktivních členech, protože je to dosti náročné to tahat i za ostatní. Takže pokud máte zájem a byli byste aktivní a dobývali státy a tím získávali zlatky nebo kdyby jste do toho cpali ruble a nevadilo by vám být aktivní zejméná poslední den, kdy se připisuje vliv, tak mi písněte do zpráv, rádi přivítáme posily. :)

Jen ještě podotýkám, že k tomu, aby jste se s námi účastnili hori, tak k nám musíte ve středu večer nebo ve čtvrtek ráno (takže před začátkem hori) skočit do ali, kde až začne hori tak se do něj přihlásíte a potom se můžete vrátit do vaší ali.

Komentáře

• High-Tide (CZ1)High-Tide (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    upraveno 10.06.2021
    Tak jako já bych se teda k vám na Hori přidal jako no :D jedete celkem bomby :D
Sign In to comment.