Domů Czech & Slovak Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

výměna chánových desek

Ahojte, omlouvám se pokud už to tu nekde je nicméně. v rámci mesíční akce je napsáno. Připíšou se tři body za 950 prodaných chánových desek. Realita: koupil jsem si nomády za 9450 ale v mesíční akci mi to připsalo jen tři body. ... není snad nutno posílat to po 950? :-)

Děkuji za odpoved pokud nejaká bude

Komentáře

• smrtka1 (CZ1)smrtka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    Zdravím,
    pokud se nepletu, ačkoli je to možné, je tam napsáno "alespoň" 950 desek, takže se budeš asi muset uklikat a prodávat to pořád po těch 950. Mají to hold skvěle vymyšlené no :/
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,821

Jojo, je to tak, že za jeden nákup se připíší max tři body... takže pro body do měsíční je potřeba si ty nákupy rozdělit na několik menších... stížnosti/návrhy na změnu jsme nedávno předávali :)

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,272
    Mr.Bartos (CZ1) napsal(a):
    Ahojte, omlouvám se pokud už to tu nekde je nicméně. v rámci mesíční akce je napsáno. Připíšou se tři body za 950 prodaných chánových desek. Realita: koupil jsem si nomády za 9450 ale v mesíční akci mi to připsalo jen tři body. ... není snad nutno posílat to po 950? :-)

U pinčlů se z toho bud pomateš, trefovat těch 990, nebo hold koupíš jednou za 1.350, pak za 2k atd. Ale nastavit by to neměl bejt problém, když u kolosu to šlo, že se body násobili počte surek:-)
    Strad75 @ cs 1
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,705
    Mr.Bartos (CZ1) napsal(a):

Čus
    Tohle je dost problém, hlavně v dnešní době, kdy lidi mění statisíce nebo miliony desek.
    Já osobně už to měním po celku, a kašlu na ty body do měsíční. Protože, zlatky nepotřebuju, a klikat vojcle po  990 by mě je...
    MATY2000, CZ1

Sign In to comment.