Domů Czech & Slovak Technické problémy & bugy Problémy s platbami

Připojte se k oficiálnímu discord serveru dnes!

Hledáte komunitu podobně smýšlejících hráčů, se kterými byste mohli diskutovat o svých oblíbených hrách? Nehledejte nic jiného než rodinný server GoodGame Empire Discord!

Náš server je ideálním místem, kde se můžete spojit s ostatními hráči z celého světa. Ať už si chcete popovídat o strategii, podělit se o tipy a triky, nebo jen najít nové přátele, naše komunita vám nabízí vše, co potřebujete.

A to není všechno - jako člen našeho Discord serveru budete mít také přístup k exkluzivním dárkům a dalším speciálním událostem. Je to ideální způsob, jak zůstat v obraze ohledně všech novinek a aktualizací studia GoodGame Studios.

Tak na co ještě čekáte? Připojte se k serveru GoodGame Empire Family Discord ještě dnes a začněte se spojovat s ostatními bojovníky z celého světa. Jen přejděte na https://discord.gg/goodgamestudios a připojte se k zábavě!

Odmeny

dobry den zakupil som si sezonnu priepustku a nedava to odmeny 
drafter01 @ sk 1

Komentáře

• Tomy 30 (CZ1)Tomy 30 (CZ1) CZ1 Komentářů: 248
    drafter01 (SK1) napsal(a):
    dobry den zakupil som si sezonnu priepustku a nedava to odmeny 
    To se mi minule stalo taky, skončila liga, musíš si to vyzvednout když to ještě běží, pak už to asi nejde. Ale kontaktuj podporu, myslím, že by ti to mohli připsat.
    Tomy 30 @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,906
    Mě se to stalo taky, ale byl to bug zobrazovací a odměnu jsem dostal normálně.
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 
    https://www.youtube.com/watch?v=qWTYle8jTMg
  • LUDVIK Veliký (CZ1)LUDVIK Veliký (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    ahoj, koupil jsem rubíny a k tomu byla akce, kde jsou losy a dárky do krčmy. rubíny mám , losy taky, ale ty dárky pro ty tři nepřišli :((( kdyby ta akce skončila, nepřišli by losy . je to divný !!! přestává mne ta hra bavit......už si příště koupy rubínů raději odpustím :(((

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 3,374
    ahoj, koupil jsem rubíny a k tomu byla akce, kde jsou losy a dárky do krčmy. rubíny mám , losy taky, ale ty dárky pro ty tři nepřišli :((( kdyby ta akce skončila, nepřišli by losy . je to divný !!! přestává mne ta hra bavit......už si příště koupy rubínů raději odpustím :(((

Ahoj, prosím zkontaktuj podporu. Kategorie payment.
  • bustyfan (CZ1)bustyfan (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Do dárků do krčmy bych neinvestoval, protože Ti dají leda prd pro velitele. Jak dlouho už jsou ti noví velitelé ve hře a stejně mám otevřeného jen základního a ani ho už nemůžu vylepšovat a přitom XP mám, že bych je mohl prodávat.
  • Stanka (WORLD1)Stanka (WORLD1) Komentářů: 6
    Ahoj,
    koupila jsem si dnes v nabídce za rubíny 5000 císařských praporů a ten melounový vzhled na hrad, rubíny se strhly, ale nic jsem nedostala. 
    Co se s tím dá dělat?
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 3,374
    Stanka (WORLD1) napsal(a):
    Ahoj,
    koupila jsem si dnes v nabídce za rubíny 5000 císařských praporů a ten melounový vzhled na hrad, rubíny se strhly, ale nic jsem nedostala. 
    Co se s tím dá dělat?
    Ahoj, můžeš prosím zkontaktovat podporu?
Sign In to comment.