Domů Czech & Slovak Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

zobrazení bodů v alianci

Tomy 30 (CZ1)Tomy 30 (CZ1) CZ1 Komentářů: 244
Dobrý den,
mám dotaz. Uvažuje se o tom, že by se v alianci zviditelnilo, kolik bodů na nomádech/samurajích/berimondu na říši najeli hráči aliance, stejně jako tomu u najeté slávy?
Mně osobně jako veliteli aliance by se to celkem hodilo, abych měl přehled, kdo kolik v alianci najel.

Díky
Tomy 30 @ cs 1

Komentáře

• Radek_Fit (CZ1)Radek_Fit (CZ1) Komentářů: 39
    Jestli chceš vědět, jak moc kdo jezdí v akcích jako jsou nomádi, stačí kouknout do rabu a hned víš. Nebo se zeptat. Tohle je zbytečnost.
    CZ1: Radek_Fit
  • Tomy 30 (CZ1)Tomy 30 (CZ1) CZ1 Komentářů: 244
    Jestli chceš vědět, jak moc kdo jezdí v akcích jako jsou nomádi, stačí kouknout do rabu a hned víš. Nebo se zeptat. Tohle je zbytečnost.
    Naprosto s tebou nesouhlasím. Od rabu nemůžeš nikdy poznat, kolik kdo má najeto. Můžeš mít narabováno třeba 50 mega a přitom najetou polovinu toho, co najel borec s 20mega rabem.
    Proč bych se každého ptal, to se mám jako 64 hráčů ptat, kolik najeli? Když se může ukazovat sláva, proč by nemohlo i tohle.

Tomy 30 @ cs 1
  • Aizen (CZ1)Aizen (CZ1) CZ1 Komentářů: 53
    Tak jestli je to tak nutné, tak si udělejte nějakou tabulku, kam vždycky na konci akce napíšete skóre kolik kdo měl.
  • Lilith Lilith Moderator, CZ1, SK1 Komentářů: 552
    Viditeľnosť bodov na nomádoch a samurajoch sa už riešila dosť dávno a nikdy to neprešlo. Jednoducho tam ide o to, že nevidíš, koľko majú súperi bodov, ak nie ste spolu v lige.
    Dá sa ešte popýtať členov ali, nech posielajú screeny, ale je to podľa mňa dosť komplikované.

Lilith napsal(a):
    Viditeľnosť bodov na nomádoch a samurajoch sa už riešila dosť dávno a nikdy to neprešlo. Jednoducho tam ide o to, že nevidíš, koľko majú súperi bodov, ak nie ste spolu v lige.
    Dá sa ešte popýtať členov ali, nech posielajú screeny, ale je to podľa mňa dosť komplikované.

No právě je to hodně komplikované. Docela nechápu, jak to že to u cizáků nevadí a u nomádů a samurajů ano.
    Jako důvod chápu, abych nevěděl kolik má soupeř a dal max. úsilí, abych ho dohnal. Ale zobrazit to v alianci pro všechny lidi?? Alespoň by se konečně zjistilo, kdo hraje a kdo na to s*re a vozí se.
    Tomy 30 @ cs 1
    Tomy 30 (CZ1) napsal(a):
    Lilith napsal(a):

No právě je to hodně komplikované. Docela nechápu, jak to že to u cizáků nevadí a u nomádů a samurajů ano.
    Jako důvod chápu, abych nevěděl kolik má soupeř a dal max. úsilí, abych ho dohnal. Ale zobrazit to v alianci pro všechny lidi?? Alespoň by se konečně zjistilo, kdo hraje a kdo na to s*re a vozí se.
    Jakože můžeš to udělat tak, jak někdo říkal, podle rabu. Velký rab asi nevyjezdí z baronů
    Aizen (CZ1) napsal(a):
    Tomy 30 (CZ1) napsal(a):
    Lilith napsal(a):

Jakože můžeš to udělat tak, jak někdo říkal, podle rabu. Velký rab asi nevyjezdí z baronů

Tak jako zohlednit se to dá, ale jak jsem už napsal, můžeš vézt z útoku třeba 50k rab a přitom získáš jen 150 desek a druhej veze rab třeba 25k, protože dal do 2.-4. vlny jen jednoho vojáka, ale narval tam mraky beden takže veze třeba 1500 desek.
    Tomy 30 @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    tady se spíše nabízí otázka k čemu konkrétně ti ta informace bude? Rozumím tomu že chceš mít informace o aktivitě, ale jak s tou informací pak naložíš? 

No Aizene představ si že můžeš z baronů a věží na světech vyjet nevěřitelně mnoho  ;):D
  • Booster (CZ1)Booster (CZ1) CZ1 Komentářů: 34

Souhlas,věže ve světech dávají slušně.jen je potřeba je mít vyježděné pokud možno na maximální level.

Což se mnohým hráčům prostě nechce :-)

tady se spíše nabízí otázka k čemu konkrétně ti ta informace bude? Rozumím tomu že chceš mít informace o aktivitě, ale jak s tou informací pak naložíš? 

No Aizene představ si že můžeš z baronů a věží na světech vyjet nevěřitelně mnoho  ;):D
    jj, ale zrovna u něj v ali, lidi raději pojedou nomády
    jen jsem dával příklad:D
    Aizen (CZ1) napsal(a):

jj, ale zrovna u něj v ali, lidi raději pojedou nomády
    jen jsem dával příklad:D

Tak u nás se jede vše, ale máš pravdu, že nomády a samíky jezdíme nejraději :D
    Tomy 30 @ cs 1
  • AzazelCZE (CZ1)AzazelCZE (CZ1) CZ1 Komentářů: 45
    upraveno 07.02.2021
    Tomy 30 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,
    mám dotaz. Uvažuje se o tom, že by se v alianci zviditelnilo, kolik bodů na nomádech/samurajích/berimondu na říši najeli hráči aliance, stejně jako tomu u najeté slávy?
    Mně osobně jako veliteli aliance by se to celkem hodilo, abych měl přehled, kdo kolik v alianci najel.

Díky
    podle mě by to nebylo vůbec na škodu přidat to že by v alianci viděli kdo kolik najel bodů třeba na nomádech :-) 
    Azazel
Sign In to comment.