Domů Czech & Slovak Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

berimond

Tomy 30 (CZ1)Tomy 30 (CZ1) CZ1 Komentářů: 244
Dobrý den,
mám dotaz, jestli se nějak uvažuje o nějaké změně s akcí bitva o berimond? Jedna věc je ta, že akce trvá 3 někdy 4 dny, což je dle mě hodně málo času, aby nepřátelská strana zničila protivníkovo hlavní město. Myslím, že spousta hráčů ani neví, že obě strany nějaké hlavní město mají. Myslím, že se ještě nestalo, že by se to někomu povedlo, jelikož je na to hodně málo času.
Druhá věc jsou odměny v podobě stříbrných mincí. Dle mého názoru jsou tyto odměny velice směšné oproti tomu, jaké úsilí do toho hráč vynaloží a to nemluvím o odměnách pro top místa, ty jsou za mě zcela nevyhovující, když tuto akci porovnám například s jinými akci jako nomádi, kde jsou individuální odměny jak pro všechny hráče tak pro tom zcela vyhovující a odpovídající.
Dále bych se u této akce zaměřil na vybudování jakéhosi harmonogramu, kdy se akce bude konat, jelikož je divné, že se během 2 týdnů koná 2x berimond na velké říši, hned poté jako akce bitva o berimond a pak o tom asi měsíc není ani vidu ani slechu.

Toto bych navrhl vybudovat u všech akcí, aby hráči znali sled všech akcí, jelikož jsou dle mého názoru házeny nahodile, myšleno například nahodilé střídání nomádů a samurajů, kdy se samurajové konají z nepochopitelných důvodů třeba jednou za 2 měsíce jako časovaná bomba, což tedy nechápu, proč nemohou být častěji, jako bývali kdysi - stejný názor má více lidí, ale to už je předmět asi k jiné diskuzi.

Díky
Tomy 30 @ cs 1

Komentáře

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,811

Ahoj,

o změně se momentálně neuvažuje. Pokud jde o města, jsou nedobytná schválně - na Beri je (poměrně stará chyba), kdy při dobytí města dojde ke shození celého serveru (i proto je obrana měst výrazně posílena tak, aby k jejich dobytí nemohlo dojít ani pokud se k nim některá strana dostane - což na větších/silnějších serverech zvládají i během poměrně krátké doby).

Odměny, včetně těch na Beri, pravidelně zahrnujeme do feedbacku - bohužel, nemáme informace o tom, zda/kdy dojde ke změnám.

Harmonogram určitě nečekej, není cílem, aby hráči znali přesné pořadí všech událostí (i když většina se opakuje poměrně pravidelně a lze to vypozorovat) - i proto již není zveřejňován plán akcí dopředu.

• Tomy 30 (CZ1)Tomy 30 (CZ1) CZ1 Komentářů: 244
    Ok díky za odezvu, tím je mi to jasnější, stejně si ale myslím, že pokud by došlo k celkové renovaci, jako došlo u bouřlivých ostrovů, tak by tato akce dostala větší náboj, nyní je to pro všechny jen akce, kde musí nahonit body, aby udrželi tituly a nemají z toho skoro vůbec nic, jako např. u zmiňovaných nomádů.

To chápu, ale pak je tedy v tom jeden velký zmatek.
    A když už jsem to nakousl, mohu prosím vědět, proč nejsou samurajové stejně často jako kdysi?
    Tomy 30 @ cs 1
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,811
    upraveno 29.01.2021

Tak Beri už kdysi dávno kompletní renovaci dostalo - v původní verzi se neútočilo na věže jako teď, ale cílem bylo obsadit/zničit (nejsem si úplně jistá, je to dávno :D) co nejvíc táborů jiných hráčů - jakmile ti obsadili tábor, byl jsi z akce venku... tudíž předělání mechanismu bych nečekala, ohledně odměn nezbývá než doufat...

K samurajům důvod nemáme... viděla bych to na strategické obchodní rozhodnutí, jestli ti to alespoň trochu pomůže.... to, že je vůbec občas vídáme je zásluhou zpětné vazby a apelací CM...

• Tomy 30 (CZ1)Tomy 30 (CZ1) CZ1 Komentářů: 244
    Jako strategie není špatná, tu minulou verzi si snad už ani nepamatuju :-) jen by bylo třeba super, kdyby se opravila ta chyba a zapojili se i ty hlavní města, i když chápu, že opravit takovouto rozsáhlou systémovou chybu není jednoduché. U odměn by to byl velký krok vpřed... budeme čekat a uvidíme...

Samurajové jsou opravdu dobrá akce, je to škoda. Celkem nechápu, proč z obchodních důvodů, jelikož se celkem dává do té akce stejně jako do nomádů, jelikož jsou tyto akce na stejném principu. Ale to je jen z pohledu mě jako hráče, oni to možná vidí jinak.

Díky za všechna vysvětlení.
    Tomy 30 @ cs 1
Sign In to comment.