Domů Oficiální oznámení

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


ĎÁBLŮV PIVOVAR už volá!

FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,308
upraveno 22.01.2021 v Oficiální oznámení

ĎÁBLŮV PIVOVAR už volá!

Vlna nomádských nájezdníků se rozlila po království a přinesla s sebou jen zkázu a zoufalství! Král Erik, nechť mu zdraví jeho dlouho slouží, potřebuje pomoc s odražením invaze a povolal vás do služby.

Chánova pomsta

Chán se chce pomstít a vyhlásil nám válku, slíbil napáchat spoušť a škody v celé Velké říši. Co si počnou stateční hradní páni a paní? Budou se krčit za hradbami a doufat, že se jim zkáza vyhne? Ne! Dnes je ten den, kdy se postaví na odpor Chánovým hordám.

Co se vaří v pivovaru?

Ve vlastním pivovaru rozhodujete jen vy! Po čertech dobrý stout a porter se již brzy bude točit v Ďáblově pivovaru.  Tato pekelná dekorace neposkytuje jen to nejlepší černé pivo, ale také ohromných 2 500 bodů veřejného pořádku! Výprodej potrvá jen do 2. 2. 2021. Máte chuť?

Prime Time je tu pro vás!

Král Erik je velmi štědrý a je ochotný se s vámi podělit o své nejlepší bonusy v tomto chladném ročním období! Dnešní ledový 200% Prime Time na rubíny už čeká. Tak si pospěšte, protože tato speciální nabídka bude dostupná POUZE několikrát v průběhu dnešního dne!


Post edited by Freya on
Sign In to comment.