Domů Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Drbárna

SystemSystem Komentářů: 29,642
Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Ledová řežba | Do 10. 1. 2021.
«136

Komentáře

• Honza80 (CZ1)Honza80 (CZ1) CZ1 Komentářů: 252
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    Honza80 (CZ1) napsal(a):
    dev1ce (CZ1) napsal(a):

22 stejných útoků.. nebudu posílat vše...

ztráty u mě: 32 x 22 = 704
    ztráty u nepřítele: 494 x 22 = 10 868
    A toto bude celej rok?  :D
    no.. tipuju tak pár týdnů - měsíc.. nebo až fanynymu dojdou úspory.. pak už to bude klasicky holubník

ale je škoda, že si neudělali čas trošku dřív.. víš co se říká :) ... "jak na nový rok, tak po celý rok.."
    A máte tam vubec na koho utočit? Prohlídl sem si to a je to tam samej holub  :D 
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 264
    upraveno 18.01.2021
    Pár jich je.. co vím, tak jim tam vyhrožují, při odchodu hráče z války, útoky z celé chiméry.. tak holub je asi to nejlepší řešení :D v takové alianci bych chtěl být teda  :s
  • barevnapastelka (CZ1)barevnapastelka (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    Pár jich je.. co vím, tak jim tam vyhrožují, při odchodu hráče z války, útoky z celé chiméry.. tak holub je asi to nejlepší řešení :D v takové alianci bych chtěl být teda  :s
    hihi :-)) tak ten je dobrej a to se vtipům fakt moc nesměji ale tenhle mě fakt dostal :-))) díky :-))) jsem ráda že jak nás tak vás nepřechází humor :-) 
    barevnapastelka @ cs 1
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    Tomu bych i věřil,zažil sem to prostředí,ale nemusí to být pravda.Jen si prostě říkám,mají drsný popisek,že bojují o všechno co se dá,ale slabé hráče si uklidí pod zámek,holuba,tak co je tohle za válku.
  • Lord Lucifer (CZ1)Lord Lucifer (CZ1) CZ1 Komentářů: 97
    Upřímně ? Tomu já i věřím,  něco podobného se už v historii hbw nejednou odehrávalo, je jedno, jestli se přejmenovali, základ hráčů, kteří to podporovali je tam furt, sám jsem to zažil, když hráč odešel tak byl projistotu vypálen, většinou pod nějakou záminkou, ale pravda byla jinde. Nicméně, sám jsem to zažil když jsem asi před 3mi lety odešel od hbw s dalšími 4 hráči, uplynulo pár dní, možná 3,4 a bouchli nám rovnou válku. Takže by to nemuselo být daleko od pravdy :-))))

Před pár dny jsem špehoval Pavouka z chiméry, tak se se tak sebejistě zeptal, jestli se chci taky přidat k OS, že taky přijdu o základny, mají směšný popisek o stavu války, ale to, že 60% ali má holuba, přišli sami o základnu tam nenapíšou :-))) )

To je nějaký zvláštní celý :-)))) 
    Upřímně ? Tomu já i věřím,  něco podobného se už v historii hbw nejednou odehrávalo, je jedno, jestli se přejmenovali, základ hráčů, kteří to podporovali je tam furt, sám jsem to zažil, když hráč odešel tak byl projistotu vypálen, většinou pod nějakou záminkou, ale pravda byla jinde. Nicméně, sám jsem to zažil když jsem asi před 3mi lety odešel od hbw s dalšími 4 hráči, uplynulo pár dní, možná 3,4 a bouchli nám rovnou válku. Takže by to nemuselo být daleko od pravdy :-))))

Před pár dny jsem špehoval Pavouka z chiméry, tak se se tak sebejistě zeptal, jestli se chci taky přidat k OS, že taky přijdu o základny, mají směšný popisek o stavu války, ale to, že 60% ali má holuba, přišli sami o základnu tam nenapíšou :-))) )

vidím,že Vervak o ni přišel už a toho mi je strašně líto toho sem měl rád v té chiméře.Ptám se jak se to mohlo stát???Takže ten popisek SMOLÍK platí i na vlastní hráče?Proč mu nepomohli?
  • Danny21 (CZ1)Danny21 (CZ1) CZ1 Komentářů: 84
    Kokuám téma se jmenuje trefně:-DDDDDDD
    Honza80 (CZ1) napsal(a):

vidím,že Vervak o ni přišel už a toho mi je strašně líto toho sem měl rád v té chiméře.Ptám se jak se to mohlo stát???Takže ten popisek SMOLÍK platí i na vlastní hráče?Proč mu nepomohli?
    Hele špunte a je ti jasný, že jak skončí válku tak se na  nás budou chtít povozit. :-)))) Mě je to teda putna, ať si dělají co chtějí, ale aby neuháněli Tebe. 

Ale hádej co?  :-))) Ještě skoro rok před námi :-DD Tak užívej, dokud můžeš :-)))
    Honza80 (CZ1) napsal(a):

Hele špunte a je ti jasný, že jak skončí válku tak se na  nás budou chtít povozit. :-)))) Mě je to teda putna, ať si dělají co chtějí, ale aby neuháněli Tebe. 

Ale hádej co?  :-))) Ještě skoro rok před námi :-DD Tak užívej, dokud můžeš :-)))
    Tož dáme holuby a budem bojovat o všechno  :D
    NoHonza80 (CZ1) napsal(a):
    Honza80 (CZ1) napsal(a):

Tož dáme holuby a budem bojovat o všechno  :D
    Ale notaaaaak to není vtipný :-)))
  • darebak1 (CZ1)darebak1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 81
    darebak1 @ cs 1
  • Outlaw King (CZ1)Outlaw King (CZ1) CZ1 Komentářů: 40
    darebak1 (CZ1) napsal(a):
    Sundej holuba a poznas....
    85dunzhqloz3.jpg
    Goalie Ales @ cs 1
  • darebak1 (CZ1)darebak1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 81
     už jsem poznal a stačilo :D teď nemám na Zoo čas. 
    darebak1 @ cs 1
  • matesko (CZ1)matesko (CZ1) CZ1 Komentářů: 419
    Trojhlav drak  wwweducaplaysk - obchod pre deti a matersk kolytaky chimera
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    ACAB 1312 (CZ1) napsal(a):
    Honza80 (CZ1) napsal(a):
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    Honza80 (CZ1) napsal(a):
    dev1ce (CZ1) napsal(a):

22 stejných útoků.. nebudu posílat vše...

ztráty u mě: 32 x 22 = 704
    ztráty u nepřítele: 494 x 22 = 10 868
    A toto bude celej rok?  :D
    no.. tipuju tak pár týdnů - měsíc.. nebo až fanynymu dojdou úspory.. pak už to bude klasicky holubník

ale je škoda, že si neudělali čas trošku dřív.. víš co se říká :) ... "jak na nový rok, tak po celý rok.."
    A máte tam vubec na koho utočit? Prohlídl sem si to a je to tam samej holub  :D matesko (CZ1) napsal(a):
    nebudu komentovat valku ani jak ji čimera zahajila a ješte se tim chlubi,to at si udela obrazek každej sam i s tim domem ptáku ale dam tady pohadku na pobaveni,hlavne nekontrolujte mou češtinu a pravopis :D
    O statečném Ramboje a sedmihlavé sani

Za sedmero monitory za devatero klávesnic tam u chuchvalce kabelů bylo malé království jménem OS žil v malém domku od PC chlapeček jménem Ramboje.
    Ten pacholek si hrozně rád stavěl svůj vysněný hrádek a hrál s panáčky.Tatínek Matesko bedlivě nad ním stál a hlídal jeho kroky.
    Jak čas utíkal z malého usmrkance se z Ramboje stal velký kluk
    Jednoho dne z nenadání se do země OS přiřítila sedmihlavá saň jménem Čimera
    Nebyla to lec kde jaká saň měla sedm hlav a každá z hlav měla své jméno.
    Ta hlavní a víc tupější nesla jméno Tlama ta druhá co chrlí plamen se jmenovala pabouk pak tři hlavy co se pokoušej jen lehce kousat bez zubů se jmenovali kracken lucius a jarouš dvě hlavy byli k ničemu jako caparti co maj holoubě u rypce ty ani snad jméno nemaji.
    Ta saň milé děti dupala funěla kousala řvala až se zem chvěla prostě naháněla hrůzu.
    tato událost se donesla do malé škatulky kde ramboje přežíval.

jak to ramboje uslyšel zatípnul mobil a pohlédl ven.Po dlouhé úvaze řekl.Nuž půjdu se podívat na tu saň Svázal do uzlíku štanglu salámu kus uzeného do džbánů pívo a šel.Šel přes klávesnicové pole hlubokým noteboockovím lesem až došel na samotný kraj propasti rozbitého monitoru.Tu pohlédl na samotné dno kde se měla skrývat saň čimera
    Po krátkém pohledu do černé hlubiny monitoru zařval hlubokým hlasem
    Hééééj ty vobludo jsi li tam vylez ven ty zbabělá čimero !!!!
    Po chvilce ticha bylo slyšet z temna hřmotný prd posléze vykoukla první hlava čimery s holubem u rypce Ramboje neváhal a jedním svihem srazil hlavu jak postupně vykukovali jednotlivé hlavy šla jedna po druhé,až zůstala jediná hlava tlamy.Ta na něj koukala suptěla vymlácené zuby cenila řvala a snažila se Ramboje sežrat
    Ten se otočil a hřmotným prdem srazil k zemi poslední hlavu čimery,
    Celá říše OS provolávala slávu statečnému Ramboje.
    Ten pak odešel do své krabičky si spokojeně hrát a jestli neusnul tak hraje si dál.
    Ahoj, 
    Říká se že co je psáno je také dáno.....V tomto rádoby slohu to však neplatí, dobrý pisatel by toto hodil do smetí.
    Český jazyk plný barev jest.....tento pisálek to neumí a zdá se že nemá ani čest....
    Co se vlastně v tomto textu skrývá??? odhalení toho že v os někde díra??
    Tak o čem že se tu zpívá?🤷‍♀️....Chvástá se pisatel jedním hráčem?....
    Což jich není v Oslíkově dosti?.... Člověku se až při pobavení podlamují kosti....
    Při čtení této češtiny a rádoby holých faktů ....
    Jež ukazují na duši nevyzrálého děcka....napadá mě jediné....a to je teda pecka!😊
    Vážně se to opírá celé jen o jednoho hráče tam?? Není lepší několika hlavá saň?
    V sani hraje každý alespoň sám za sebe....
    V hrdinském hradě Os....tak tam je to jinačí že.....?
    Jedu od tebe...jedu od tebe....a zas od tebe🤭 

Stále se považuju za nováčka,ale podle mého názoru co to OS posílili borci z Triády tak na ně nikdo ted nemá a to myslím vážně.Vedení jedná nerozumě když vyhlašuje roční válku takové silné alianci.
  • Já vám do toho nechci kecat jo, ale tuhle hru hraji tak 7 let +- a zaráží mě, jak někdo, kdo má 7 miliónů bodů síly se považuje za nováčka :D , dál mě zaráží to, že Ramboje se drží v TOPce v každé akci a v žebříčku stejně dlouho jak Kalousek ve sněmovně a že s tím jak hraje do téhle hry musel dát takový peníze co by mi koupili dům se zahradou, 3 auta, vrtulník a mrakodrap... A nechápu smysl celé války? Vysvětlí někdo? Vždyť spousta lidí má holubici, a pořád se zmiňuje jen Ramboje a Fanyny, to to celý tahaj jenom oni? A válku na rok? Proč :smiley: to ztrácí význam, ne?
    CZ1: Radek_Fit (Elitní veteráni)

No tak počkat počkat, to mi chcete říci, že si celou chiméru Ramboje namazal na chleba ? :-))) 
    Tak to nemám slov, jsem čekal od chiméry tedy něco víc.

Ale chápu, vždy jen na výrazně slabší nebo méně početnější. :-))))

Já vám do toho nechci kecat jo, ale tuhle hru hraji tak 7 let +- a zaráží mě, jak někdo, kdo má 7 miliónů bodů síly se považuje za nováčka :D , dál mě zaráží to, že Ramboje se drží v TOPce v každé akci a v žebříčku stejně dlouho jak Kalousek ve sněmovně a že s tím jak hraje do téhle hry musel dát takový peníze co by mi koupili dům se zahradou, 3 auta, vrtulník a mrakodrap... A nechápu smysl celé války? Vysvětlí někdo? Vždyť spousta lidí má holubici, a pořád se zmiňuje jen Ramboje a Fanyny, to to celý tahaj jenom oni? A válku na rok? Proč :smiley: to ztrácí význam, ne?
    jednoduše,hraju 11 měsícu,tak mám právo se považovat za nováčka  :)
Tato diskuze je zavřená.