Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Zmizení rubínů

Dobrý den, jelikož jsem tu poprvé nevím kde správně napsat,
Jsem hráčem na českém serveru s přezdívkou hradmistrů.
Dnes večer jsem si všiml, že mám cca o 4k rubínů méně, než jsem měl dnes kolem poledne. 
Nevím ani o tom, že bych je nějak omylem utratil, tak bych chtěl vědět nějaký řešení nebo zpětnou vazbu, kde jsou.
Nestalo se mi to poprvé, tak už jsem tady napsal.

Prosím o vyjádření a vysvětlení celé situace... popřípadě vrácení rubínů o 4k více.
Předem děkuji, HM.

Komentáře

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,189
    upraveno 17.01.2021
    Dobrý den, jelikož jsem tu poprvé nevím kde správně napsat,
    Jsem hráčem na českém serveru s přezdívkou hradmistrů.
    Dnes večer jsem si všiml, že mám cca o 4k rubínů méně, než jsem měl dnes kolem poledne. 
    Nevím ani o tom, že bych je nějak omylem utratil, tak bych chtěl vědět nějaký řešení nebo zpětnou vazbu, kde jsou.
    Nestalo se mi to poprvé, tak už jsem tady napsal.

Prosím o vyjádření a vysvětlení celé situace... popřípadě vrácení rubínů o 4k více.
    Předem děkuji, HM.
    Ahoj,
    poprosila bych tě, obrať se s prosbou o prověření tvého účtu rubínů na podporu. https://support.goodgamestudios.com/?g=12&lang=cs

A určitě bych doporučovala ,v případě neobjasnitelné ztráty, pro jistotu změnit heslo.

• Kamis.79 (CZ1)Kamis.79 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Ahoj no mám stejný problém jako ty s těmi rubíny.
    Všiml jsem si toho už 4 krát že se mi odečetli rubíny a to mezi 3,5 tisíci a 4,5 tisíci a přitom jsem nic nekupoval za rubíny ani neopravoval a neurychloval nějakou stavbu.
    No vzhledem že jsem si dával pořádného majzla na co klikám stalo se mi to zase.
    No den ani hodinu už nevím tak to je problém.
    Píši tu jen proto že nás bude asi více co ten problém mají ale že neumím anglicky jsem nahraný.
    Jinak přeji všem pěkný víkend Kamis
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,420
    upraveno 22.01.2021
    Kamis.79 (CZ1) napsal(a):
    Všiml jsem si toho už 4 krát že se mi odečetli rubíny a to mezi 3,5 tisíci a 4,5 tisíci a přitom jsem nic nekupoval za rubíny ani neopravoval a neurychloval nějakou stavbu.
    Píši tu jen proto že nás bude asi více co ten problém mají ale že neumím anglicky jsem nahraný.
    Pokud potřebuješ/chceš, můžeš komukoli z nás (modů) napsat a pomůžeme ti s překladem :)

Jinak, ono je opravdu velmi snadné se ve hře ukliknout... pokud jde o jednorázovou věc (a neděje se to každý týden), podpora může i tyhle rubíny v určitých případech na žádost vrátit... ale čím bližší datum/čas člověk ví (ať už jde o ukliknutí, nebo podezření na chybu), tím snazší pro ně je celou situaci prověřit.
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,189
    upraveno 22.01.2021
    Kamis.79 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, také tě poprosím aby jsi se obrátil na podporu.
    https://support.goodgamestudios.com/?g=12&lang=cs  

Pokud budeš mít zájem s překladem ti mohu pomoci, stačí mi napsat do soukromé zprávy text :)
Sign In to comment.