Domů Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Vnejsi

Tohle vnejsi kralovstvi je pro platici hrace? Nebo jak si mam vysvetlit,ze mi tam neustale naskakuje reklama? Nebo to je nejaka nova taktika jak donutit hrace nakupovat? Zkousel sem to pul hodiny pocitat u 20reklamy jsem radeji skoncil.Tak nevim jestli tedy hraju hru nebo sleduji nejakou TV reklamu :)

Komentáře

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,715

Ahoj,

vyjádření k reklamám najdeš tady. Bohužel platí, že vnější (stejně jako horizont) jsou v zásadě samostatné účty, proto se může stát, že tam neplatí nákupy z hlavního účtu... jinak když na reklamu klikneš, tak se ve hře zavře a nemusíš čekat těch 30 sekund :)

• socka (CZ1)socka (CZ1) CZ1 Komentářů: 32
    No to je mi jasne a chapu,ze reklama musi byt.Ale tolikrat?Na ostatnich vnejsich nebo horizontech nemam tolik raklamy jak ted.Staci dvakrat preskocit mezi mesty a mam reklamu.A i kdyz na reklamu kliknu tak potom behem teto akce vic klikam na reklamu nez hraji hru :)
    bych to spis prejmenovat na TV reklama nez Vnejsi kralovstvi :)
Sign In to comment.