Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

pomoc

janek3 (CZ1)janek3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
někdo se mi ostal do učtu a měl jsem tam 17000 rubínu a zmizlo my 12000 rubínu chci je zpět jak to mam udělat
«1

Komentáře

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,209
    janek3 (CZ1) napsal(a):
    někdo se mi ostal do učtu a měl jsem tam 17000 rubínu a zmizlo my 12000 rubínu chci je zpět jak to mam udělat
    Zdravím,
    v takovém případě napiš na podporu. Není možné, že jsi se uklikl např. při přeskakování času u chána? (tam ty rubíny mizí ve velkém). 
    Jinak ale určitě doporučuji změnit heslo. 
  • janek3 (CZ1)janek3 (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    ne nepřeklikl  jsem se heslo jsem si změnil a když napíšu na tu podporu vratí mi někdo ti rubíny
    janek3 (CZ1) napsal(a):
    ne nepřeklikl  jsem se heslo jsem si změnil a když napíšu na tu podporu vratí mi někdo ti rubíny
    To je otázka...trochu se obávám, že pokud měl někdo přístup k tobě na hrad, mohl by to být problém, protože to je i výslovně proti VOP. Pokud tvé heslo nikdo neznal a zmizelo ti to jen tak, pak tady ta možnost je, že by to navrátit mohli. Ale zjistíš to jen tak, že jim napíšeš a poprosíš je o pomoc. 
    ok díky
  • kraken52 (CZ1)kraken52 (CZ1) CZ1 Komentářů: 151
    To máš smolíka asi. I kdyby je dotyčný utratil, jak dokážeš, žes je neutratil ty? To je to sdílení hesel...
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,421
    kraken52 (CZ1) napsal(a):
    To máš smolíka asi. I kdyby je dotyčný utratil, jak dokážeš, žes je neutratil ty? To je to sdílení hesel...
    Ona podpora občas vrací rubíny i pokud se člověk sám uklikne (např. omylem přeskočí tábor za rubky místo urychlovačů atd) :)
    neutratil ale pochopil jsem tě nemám důkaz
    mohl by mi prosím někdo vrátit hrad janek0 ja jsem tam akorat zapomněl přihlašovací udaje
  • Lilith Lilith Moderator, CZ1, SK1 Komentářů: 282
    janek3 (CZ1) napsal(a):
    mohl by mi prosím někdo vrátit hrad janek0 ja jsem tam akorat zapomněl přihlašovací udaje
    Vieš si dať poslať heslo na registračný mail. Ak ho nevieš, tak je problém.

upraveno 19.01.2021
    no ono j jsem ten email  taky zapomněl 

já bych ho chtěl zpět protože tam mam už legendární uroven 800

vi byste to nemohli nějak udělat prosím vás

//Edit (Zoe): MP, používej prosím možnost "upravit příspěvek". 

Podpora ti může email na žádost změnit, nicméně pokud nemáš přístup k původnímu emailu, budou po tobě chtít doložit tři poslední platby... jiná cesta bohužel není.

upraveno 19.01.2021
    já jsem si nekupoval bohužel nic  hrál jsem to poctivě nejsem jeden z těch co do hry cpou peníze

a jak mam napsat na podporu mam to v angličtině

//Edit (Zoe): MP
    V tom případě ti bohužel podpora nepomůže - nemají jak ověřit, že jsi majitel účtu... takže jedině vzpomenout si na původní email :/ 

Podpora bohužel v češtině ani slovenštině není, je potřeba vybrat jeden z dostupných jazyků... s překladem v případě potřeby pomůžeme :)
    upraveno 19.01.2021
    nevzpomněl jsem si 

chtěl bych ho zpět jim to nejde nějak vysvětlit

• Lilith Lilith Moderator, CZ1, SK1 Komentářů: 282
    janek3 (CZ1) napsal(a):
    chtěl bych ho zpět jim to nejde nějak vysvětlit
    No žiaľ. Ak nevieš ísť na mail a zmeniť si heslo od účtu a nevieš ani doložiť platby, ako po tebe podpora bude chcieť, nedá sa nič robiť.

upraveno 20.01.2021
    ok tak pojedu zase od znova

nejsem si jistý ale možná jsem na něj přišel

jak mam ukazat platby

Post edited by Zoe on
    janek3 (CZ1) napsal(a):
    jak mam ukazat platby
    To řeš s podporou, tady určitě ne :)

• AzazelCZE (CZ1)AzazelCZE (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    upraveno 22.01.2021
    Ahoj, těch 5K rubínů co ti ukradli či si utratil bych neřešil. 5K rubínů je nic, kdyby se jednalo o desítky tisíc rubínů tak bych to řešil. Tohle je za mě zbytečné.

A ještě tak koukám, nedávno jsem vás sjel. Neutratil si rubíny omylem za hašení?

Post edited by Zoe on
    Azazel
  • Wolf_43 (SK1)Wolf_43 (SK1) SK1 Komentářů: 2
    upraveno 22.01.2021
    Ahoj, potreboval by som pomoc , som lvl 70 legenda 337 a neprichádzajú mi kráľovské prostriedky a ani kráľovské transparenty. Môj otec taktiež hrá a je legenda 388 a jemu tie prostriedky aj transparenty prídu, a pýtal som sa aj niektorích hráčov či nevedia čím to je, ževraj to legendou nieje , ale ani aktivitou to nemôže byť pretože v porovnaní mňa a mojho otca nahrám ja viac bodov a pod. Možete mi poradiť čím to je spôsobené že druhým legendám prídu po udalosti spomínané kráľovské prostriedky a transparenty a mne nie ? Za rady a odpovede vopred dakujem :smile:
    Post edited by Wolf_43 (SK1) on
    Wolf_43 (SK1) napsal(a):
    Ahoj, potreboval by som pomoc , som lvl 70 legenda 337 a neprichádzajú mi kráľovské prostriedky a ani kráľovské transparenty. Môj otec taktiež hrá a je legenda 388 a jemu tie prostriedky aj transparenty prídu, a pýtal som sa aj niektorích hráčov či nevedia čím to je, ževraj to legendou nieje , ale ani aktivitou to nemôže byť pretože v porovnaní mňa a mojho otca nahrám ja viac bodov a pod. Možete mi poradiť čím to je spôsobené že druhým legendám prídu po udalosti spomínané kráľovské prostriedky a transparenty a mne nie ? Za rady a odpovede vopred dakujem :smile:
    Ahoj, může to být možná ovlivněno i tím , zda na účtu nakupuješ rubíny, nebo ne... (alespoň to máme vypozorované).
    I když pro 100% jistotu tě mohu pouze odkázat s dotazem na podporu, ti budou vědět.
Sign In to comment.