Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Maximalni kapacita skladu je?

Ahoj,
jaka je maximalni kapacita skladu co jde nahnat s kastelanem a vsema vylepsenima pres stavebni dvur?

Ptam se zcela konkretne na velikost skladu 200 000 jestli jde dosahnout kastlikama s vylepsenima. V jinych vlaknech je napsany ze jedinou cestou jak presahnout kapacitu skladu jsou ostrovy se zdroji (takze nejsou zadne protoze tyhle ted zabraly vsechno velky aliance) a za 200 000 je nejlevnejsi odmena ktera stoji za to hrat ostrovy.
lopaticka @ cs 1

Komentáře

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,194

Tak kupovaný dílek level 25 ti přidá 275 000

Reliktní prémiový dílek ti může dát 60 000

Pak je navýšení skladu, pokud upgraduješ skleníky a památkové zahrady na max  - 4 budovy, každá 15 000
    Možná jsem někde na něco zapomněla ještě :D  

Nicméně tohle se netýká ostrovů, protože tam nemůžeš využít stavební dílky. 
    Tam dostaneš aquamarín přes limit skladu pouze rabováním z ostrovů.
  • Cesario (SK1)Cesario (SK1) SK1 Komentářů: 3
    chcem sa spytat, tu na fore sa pisalo, ze ak dosiahnem kapacitu skladu 81 tisic, bude mi akvamarin presypat. u mna sa to nestalo, preco?
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,420
    chcem sa spytat, tu na fore sa pisalo, ze ak dosiahnem kapacitu skladu 81 tisic, bude mi akvamarin presypat. u mna sa to nestalo, preco?
    Akvamarín jde nad kapacitu skladu (bez ohledu na to jaká je) pouze z ostrovů. Z tvrzí jde vždy jenom do kapacity skladu.
  • Jednoduše řečeno, pokud chceš koupit sceatta, nebo ty dekorace či reliktní vybavení z ostrovů, jediná možnost je udělat sklad na 81K, a pak zabrat 12 velkých ostrovů (60 malých ostrovů) na akvu a nic z toho neutratit. Tedy získat tyto odměny, tě bude stát hromadu času a přístav level 3. Nebo můžeš hrát v noci abys nějaké akva ostrovy získal. 

PS. Získat tyto odměny je těžší i pro platící hráče, a 600K akvy bez možnosti navýšit sklad je docela síla když u toho nesedíte celý den. 
    CZ1: Radek_Fit (Elitní veteráni)

Sign In to comment.