Domů Technické problémy & bugy Problémy s platbami

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

proč se mě nezobrazil zakoupený předmět v inventáří?

pavlik54 (CZ1)pavlik54 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
upraveno 22.12.2020 v Problémy s platbami
Dne 22,12.2020 jsem si za 65k rubínu zakoupil u zbrojíře předmět na změnu vzhledu svého hradu  rubíny jste si odepsali předmět jsem nedostal což je ovšem vidět i na mém hradu prosím o nápravu předmět název předmětu je bratři ve zbrani
současný nick ve hře je Lancelot88 aliance kRAKENUS
hra Empire CZ
čas ztráty 12-14h přesně nevím a ještě jsem na to zakoupil rubíny za 530 Kč !!! zustali mě 4000 rubínu a předmět nemám
Pavlik54

Další odpovědi

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,513
    pavlik54 (CZ1) napsal(a):
    Dne 22,12.2020 jsem si za 65k rubínu zakoupil u zbrojíře předmět na změnu vzhledu svého hradu  rubíny jste si odepsali předmět jsem nedostal což je ovšem vidět i na mém hradu prosím o nápravu předmět název předmětu je bratři ve zbrani
    současný nick ve hře je Lancelot88 aliance kRAKENUS
    hra Empire CZ
    čas ztráty 12-14h přesně nevím a ještě jsem na to zakoupil rubíny za 530 Kč !!! zustali mě 4000 rubínu a předmět nemám
    Pavlik54
    Ahoj Pavliku, jednak tohle budeš muset pořešit s podporou, zde jsi na foru :) 
    https://support.goodgamestudios.com/?g=12&lang=cs

Jenom vedlejší dotaz. Neměl jsi plný sklad a nepřipsalo se ti to do ztrát a nálezů?  (ikona úplně vlevo dole)
  • Lilith Lilith Moderator, CZ1, SK1 Komentářů: 399
    upraveno 22.12.2020
    Ešte mi napadlo, že ak to je červený predmet, nemohlo sa ti stať, že si mal zapnutý filter v sklade? Že ti zobrazuje len povedzme relikvijné vybavenie? (vlastná skúsenosť :D )

Okrem toho niekedy pomôže reštart hry.

• pavlik54 (CZ1)pavlik54 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Bohužel ne  na podporu jsem to nahlásil děkuji
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 837
    upraveno 22.12.2020
    Je to vzhladovy predmet - mal by ho mat v prehlade v stavenisku.  Neviem aky je lvl či stavenisko može postaviť na hh alebo či ho ma už postavene.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • Lilith Lilith Moderator, CZ1, SK1 Komentářů: 399
    Ahaa hrad ako hradná veža, nie ako hrad na mape och :smiley:

Sign In to comment.