Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Hospodar 2

Ahoj, koupil jsem za 50 000 zlatek Reliktni stavebni dil - produkce jidla (level 10) a umistil ho do zahrady. V uspesich je tento ukol stale veden jako nesplnen k provedeni.

lopaticka @ cs 1

Komentáře

• Lilith Lilith Moderator, CZ1, SK1 Komentářů: 271
    Skús obnoviť hru prípadne premazať cookies a cashe. Stavebný si dával na hh či základňu? Môže to aj s tým možno súvisieť.

• radah (CZ1)radah (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    nemá to být náhodou prémiový reliktní lvl10
  • lopaticka (CZ1)lopaticka (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    upraveno 14.12.2020
    Jo ma to byt premiovy reliktni lvl 10. Nepomohlo ani prihlaseni druhy den.

V podminkach je uvedeno "vlastnit" takze by melo stacit ze ho mam - umisten je na hlavni zakladne v pamatkovym skleniku (koupil jsem ho u kovare a predesly ukol jsem splnil jakmile jsem koupil jednicku).

V tech uspesich je to "Hospodarstvi (druha bedna od shora)" a v nich "Hospodar (treti polozka ze spodu)".

//edit: tak jsem ten dil odebral z budovy (a nic), vybral hotovou misi na shromazdisti zodaku, kliknul na novou a v ten momemnt naskocil ten uspech.
    lopaticka @ cs 1
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,194
    lopaticka (CZ1) napsal(a):
    Jo ma to byt premiovy reliktni lvl 10. Nepomohlo ani prihlaseni druhy den.

V podminkach je uvedeno "vlastnit" takze by melo stacit ze ho mam - umisten je na hlavni zakladne v pamatkovym skleniku (koupil jsem ho u kovare a predesly ukol jsem splnil jakmile jsem koupil jednicku).

V tech uspesich je to "Hospodarstvi (druha bedna od shora)" a v nich "Hospodar (treti polozka ze spodu)".

//edit: tak jsem ten dil odebral z budovy (a nic), vybral hotovou misi na shromazdisti zodaku, kliknul na novou a v ten momemnt naskocil ten uspech.
    Po jedné aktualizaci, kdy se přidávaly některé nové úkoly to občas trochu zlobilo, ale to opravili. 
    Ke splnění se občas člověk musí odhlásit a znovu přihlásit a pak teprve to naběhne...  Bohužel to občas takhle pozlobí :/
  • lopaticka (CZ1)lopaticka (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    No tak dalsi level se splnil sam a ten dalsi se zase seknul.
    Volne ulozeny na hlavnim hrade mam stavebni dil ktery by to mel splnovat.

Hospodar 4: Mejte stavebni dil Premiovy reliktni stavebni dil - produkce jidla (1x) alespon na urovni 10
    Tohle mam na hlavnim hrade: Reliktni stavebni dil - produkce jidla (Uroven 10 - Legendarni)

Je to ten spravny dil a jestli jo tak jak donutim hru aby mi ten ukol vzala?
    lopaticka @ cs 1
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,194

Hospodar 4: Mejte stavebni dil Premiovy reliktni stavebni dil - produkce jidla (1x) alespon na urovni 10
    Tohle mam na hlavnim hrade: Reliktni stavebni dil - produkce jidla (Uroven 10 - Legendarni)

Volně uložený znamená, že ho nemáš na žádné sýpce, ani skleníku, ale ve skladu?
  • MmoouurreekkRul (CZ1)MmoouurreekkRul (CZ1) CZ1 Komentářů: 165
    upraveno 22.12.2020

Jak píšeš, máš reliktní díl, ale ono to po tobě chce prémiový reliktní díl :) To máš asi špatnej dílek. Ten prémiový lvl10 se vyrábí za věci z horizontu, popř. občas se objevuje na kole blahobytu pro top10.
Sign In to comment.