Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

akční vstupenky

včera jsem koupil akční vstupenku a dnes už tam není ? !!! Opět jste mě připravili o Rubíny, nebo mne máte za bblce ?

Komentáře

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,356

Ahoj,

akční vstupenka by ti měla vydržet do skončení události (např. nomádů)... teď koukám, že zmizela i mně... prozatím prosím kontaktuj podporu, v pondělí to nahlásíme.

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,050
    Mě  taky zmizela  ale na podporu už kašlu  Proč je máme upozornovat na jejich chyby ? to asi zmizelo všem nebo vetšine hráču  

A ještě dotaz :Dnes dosáhnu na Titul Nespoutný rváč 
    Vstupenku povýšení mi stačí koupit po dosažení titulu anebo jí musím koupit předem ?

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,032
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Mě  taky zmizela  ale na podporu už kašlu  Proč je máme upozornovat na jejich chyby ? to asi zmizelo všem nebo vetšine hráču  

Vstupenku povýšení mi stačí koupit po dosažení titulu anebo jí musím koupit předem ?

Ahoj,
    na podporu prosím napiš. A to hlavně z toho důvodu, že každý ticket k danému problému se počítá.... 

Správně by tyto nové vstupenky měly jít koupit i zpětně. 
    upraveno 07.11.2020
    pmiki (CZ1) napsal(a):

Tak tady nejde jenom o upozornění na chybu (i když jak psala Freya, i to se počítá), ale primárně počítám, že kompenzace nebude globální, ale bude právě přes podporu... 

Jinak ještě doplním, že zpětné koupení vstupenky je možné, nicméně neplatí tam ta 10% sleva. Po získání titulu ti vyskočí okno pro koupení, ale zrovna u titulů to jde provést i kdykoli skrze přehled titulů (nejsem si jistá, jestli to takhle půjde i u akce, nebo jestli tam bude poslední možností to vyskovací okno).
    Vyskakovací okno po získání titulu:

Koupení přes tituly:

Cena bez slevy:

Začínám litovat tu podporu :smiley: Pri každé akci nespočet bugu a nedivím se že to nestíhají nebo nás ignorují 
  • Janko 65 (CZ1)Janko 65 (CZ1) CZ1 Komentářů: 188
    upraveno 07.11.2020
    Freya napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):

Ahoj,
    na podporu prosím napiš. A to hlavně z toho důvodu, že každý ticket k danému problému se počítá.... 

Taky mi zmizela ta akční vstupenka.
    A stejně jako @pmiki (CZ) na podporu nepíši. Ze stejného důvodu.
    A navíc - čím víc komplikací a chyb firma vyrobí, tím budou mít menší zisky. To je jediný hnací motor jejich práce. Že vyrábí nedodělek, na to přijdou i bez mého upozornění...
    Ve všem švindl. Akorát v mliku voda

K chybě s mizejícím passem - byla opravena pátečním hotfixem, takže teď už by nemělo hrozit zmizení.

Vzhledem k tomu, že se chyba týkala relativně malého počtu hráčů, nebude kompenzace probíhat hromadně, ale přes podporu.

Zoe napsal(a):

K chybě s mizejícím passem - byla opravena pátečním hotfixem, takže teď už by nemělo hrozit zmizení.

Vzhledem k tomu, že se chyba týkala relativně malého počtu hráčů, nebude kompenzace probíhat hromadně, ale přes podporu.

Podpora mi odepsala

Goodgame Studios - Barry 9. listopadu 2020, 16:48 +0000 Ahoj pmiki
     Děkujeme, že jste nás kontaktovali ohledně tohoto problému Je nám líto, že jste při své hře narazili na tento problém. Problém jsme již identifikovali prostřednictvím nejnovějších zpráv a společně s našimi vývojáři pracujeme na jeho opravě. Chtěli bychom vás jen informovat, že váš problém je pro nás důležitý, a my se vám ozveme co nejdříve se správným náhledem a řešením. Jako gesto dobré vůle jsem na váš účet přidal řadu nástrojů na posílení Khan. Zjistíte, že tyto změny proběhly při příštím přihlášení.
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

Podpora mi odepsala

Goodgame Studios - Barry 9. listopadu 2020, 16:48 +0000 Ahoj pmiki
     Děkujeme, že jste nás kontaktovali ohledně tohoto problému Je nám líto, že jste při své hře narazili na tento problém. Problém jsme již identifikovali prostřednictvím nejnovějších zpráv a společně s našimi vývojáři pracujeme na jeho opravě. Chtěli bychom vás jen informovat, že váš problém je pro nás důležitý, a my se vám ozveme co nejdříve se správným náhledem a řešením. Jako gesto dobré vůle jsem na váš účet přidal řadu nástrojů na posílení Khan. Zjistíte, že tyto změny proběhly při příštím přihlášení.
    A jsi si jistý, že jste si dobře rozuměli? Já tam totiž psala ohledně toho passu taky a jednak mám trochu jinou odpověď, ale hlavně i jinou náhradu... 
  • SuperJaj (CZ1)SuperJaj (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    Mám koupený "Seasson pass" a dnes po přihlášení to po mě chce ruble za povýšení. Nevypadá to že by někdo pátečním hotfixem chybu opravil :-/
    SuperJaj @ cs 1
    SuperJaj (CZ1) napsal(a):
    Mám koupený "Seasson pass" a dnes po přihlášení to po mě chce ruble za povýšení. Nevypadá to že by někdo pátečním hotfixem chybu opravil :-/
    Prosím, kontaktuj podporu - poskytnou ti kompenzaci :) chybu jsme nahlásili QA.
Sign In to comment.