Domů Czech & Slovak Oficiální oznámení

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Reklama ve hře

FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,870
Vážení pánové a dámy,

V průběhu dneška budeme posuzovat nové způsoby, jak zajistit, že Empire s vámi zůstane ještě dlouho a bez vstupního poplatku!

V průběhu let se Impérium rozrůstalo a zvětšovalo a s velkým růstem přicházejí velké náklady na udržení hry při životě. Jelikož je naším hlavním cílem, aby hra byla stále volně přístupná pro každého, rozhodli jsme se vám během hry ukázat několik reklam. Proč to děláme? Zobrazování těchto reklam v naší hře nám umožní neustále do ní přidávat další obsah, aniž bychom museli na Empire přidávat cenovku.

Než se zeptáte na následující otázku týkající se těchto reklam: Samozřejmě bude existovat možnost tyto reklamy vypnout! Jakýkoli nákup rubínů jakéhokoli druhu tyto reklamy vypne. Po určité době se znovu objeví, ale další nákup rubínů je zase vypne.

Doufáme, že chápete, že to není děláno proto, aby to něco ještě zhoršilo, ale spíše proto, aby zde vaše hra byla ještě mnoho let a že přidávání reklam připravuje cestu pro mnoho nového obsahu do budoucnosti.

Váš Empire Tým
Sign In to comment.