Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k říjnové aktualizaci

Vážení hráči,
zde můžete diskutovat k aktualizaci.
«1345

Komentáře

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,068
    No, aktualizace úplně o...
    Ale za toto dííííík:-)

Strad75 @ cs 1
  • Lord Lucifer (CZ1)Lord Lucifer (CZ1) CZ1 Komentářů: 78
    Takže přeci jen dojde v budoucnu ke spojení serverů ? :-) Dle toho, že už i přidali změnu jazyka v alianci do hry, tak mi přijde, že je to krůček po krůčku jen příprava.
  • lucemburk171 (CZ1)lucemburk171 (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    Jako ty hradní žetony super ale jak píše Lord GGS asi opravdu přemýšlí aby se v budoucnu spojily servery :-)))

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 959
    no jo...bude zábava  :D:D:D
    Mik Mak
  • RReennyy (SK1)RReennyy (SK1) Komentářů: 89
    upraveno 29.10.2020
    Jako ty hradní žetony super ale jak píše Lord GGS asi opravdu přemýšlí aby se v budoucnu spojily servery :-)))

Hej, keby liga netrvala 8 dni, kde ak si flakac, tak mas skupinu, kde ziskat odmenu so zetonom, rovnako tak aj zlatu medialu nemas skoro ziaden problem. Ak si aktivny a si teda v aktivnej skupine, tak to bez ohromnej snahy nedas, alebo bez nakupu bonusu.
    Silna diskriminacia v hre pokracuje dalej a pozor, toto nesuvisi uz s nakupom , ale proste za svoju aktivitu si potrestany ;-).
    RReennyy @ sk 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 959
    RReennyy (SK1) napsal(a):

Hej, keby liga netrvala 8 dni, kde ak si flakac, tak mas skupinu, kde ziskat odmenu so zetonom, rovnako tak aj zlatu medialu nemas skoro ziaden problem. Ak si aktivny a si teda v aktivnej skupine, tak to bez ohromnej snahy nedas, alebo bez nakupu bonusu.
    Silna diskriminacia v hre pokracuje dalej a pozor, toto nesuvisi uz s nakupom , ale proste za svoju aktivitu si potrestany ;-).
    tak proč se na to nevykašleš.....za ten týden zas o tolik nepřijdeš a aspoň si odpočineš a nasbíráš aspoň sílu na další ligu, která by už měla trvat běžnou dobu.....já nechápu proč to furt hrotíte....
    Mik Mak
  • RReennyy (SK1)RReennyy (SK1) Komentářů: 89

tak proč se na to nevykašleš.....za ten týden zas o tolik nepřijdeš a aspoň si odpočineš a nasbíráš aspoň sílu na další ligu, která by už měla trvat běžnou dobu.....já nechápu proč to furt hrotíte....
    Ak niekto vyjadri nazor na nieco, preco sa hned niekto musi domnievat, ze nieco niekto hroti?
    RReennyy @ sk 1
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,355
    Takže přeci jen dojde v budoucnu ke spojení serverů ? :-) Dle toho, že už i přidali změnu jazyka v alianci do hry, tak mi přijde, že je to krůček po krůčku jen příprava.
    Není to do budoucna úplně vyloučené, ale v nejbližší době ke spojení serverů nedojde. 

Ohledně té aktivity... liga je ze začátku založená na síle, aby měl (teoreticky) každý hráč podobnou šanci (tj. aby hrál proti "sobě rovným) - když liga trvá déle, tak tě to pak rozhazuje podle titulů, takže se ti "slabší" hráči nakonec stejně propadnou... 

A ohledně osmi dnů se budu citovat :D
    Zoe napsal(a):
    Liga je takhle výjimečně z technických důvodů... a jak dlouho poběží vidíte předem - takže je na každém, jestli se bude snažit nebo ne... a fakt nevidím, jak se tímhle způsobem tahají peníze... není nic lehčího, než se na to vykašlat a jet si na pohodu to svoje :)
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,050
    Asi máě pravdu Zoe 

Sedel jsem u nomádu do 24:00 Jezdil jak blázen aby jsem skončil 1 v lize  ten den 

Za to mi to vážne nestojí ani za ty peníze  :-)

pmiki (CZ1) napsal(a):
    Asi máě pravdu Zoe 

Sedel jsem u nomádu do 24:00 Jezdil jak blázen aby jsem skončil 1 v lize  ten den 

Za to mi to vážne nestojí ani za ty peníze  :-)

A vyšla ti ta zlatka alespoň? :) 

Tak někdy se to vyplatí.. třeba já mám první ligu snadnou (jo, jsem flákač), takže mi stojí za to si k tomu sednout a vyjet alespoň jednu zlatku (protože 30k zlatých mincí mi za jeden den snahy stojí) - kdybych měla ligu těžkou, tak se na nomády třeba vykašlu (resp. najedu si něco "pro radost" a nepředřu se) a když uvidím šanci, tak to třeba zkusím na cizácích...  takže jsem nechtěla říct, kašlete na to úplně, ale nevidím nic špatného na tom si vybrat, kdy má pro mě cenu se snažit - když vidím, že liga má 8 dní a musela bych se sedřít, abych z toho něco měla, tak si dám "pauzu" a počkám na delší ligu... místo toho, abych u toho vypustila duši a u toho nadávala, jaká hrůza to je.

Asi jsem se trochu zacyklila... ale snad se chápeme :D 
  • patrik96070 (SK1)patrik96070 (SK1) SK1 Komentářů: 14
    GGE sa cíti vážne tak chudobné že musí dávať do hry reklamy ? Už vážne asi nevedia ako hráčom viac pokaziť hru alebo ako z nich dostať peniaze. 
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,030
    GGE sa cíti vážne tak chudobné že musí dávať do hry reklamy ? Už vážne asi nevedia ako hráčom viac pokaziť hru alebo ako z nich dostať peniaze. 
    Reklamy ve hře nejsou proto, že by byl někdo chudobný. Ale je to prostě jedna z přijatelnějších variant , které mohly nastat. Předpokládám, že kdyby nám bylo oznámeno, že je hra zpoplatněna (a nikdo z nás by s tím nic neudělal) tak to asi bude pro neplatící hráče mnohem horší varianta, ne? Takhle ti, kdo si čas od času koupí rubíny reklamy mít stejně nebudou a ostatní mohou dál hrát zdarma.
  • patrik96070 (SK1)patrik96070 (SK1) SK1 Komentářů: 14
    Freya napsal(a):
    Reklamy ve hře nejsou proto, že by byl někdo chudobný. Ale je to prostě jedna z přijatelnějších variant , které mohly nastat. Předpokládám, že kdyby nám bylo oznámeno, že je hra zpoplatněna (a nikdo z nás by s tím nic neudělal) tak to asi bude pro neplatící hráče mnohem horší varianta, ne? Takhle ti, kdo si čas od času koupí rubíny reklamy mít stejně nebudou a ostatní mohou dál hrát zdarma.

Mám hráčov ktorým každých 5 minút naskakuje reklama a nebaví ich takáto hra. Navyše top hráči kupujú toľko bonusov a rubínov že GGS bola za minulý rok v zisku niekoľko miliónov, len chcú mať opäť väčšie zisky,....  Mňa tu nenakŕmite tým že aby nebola spoplatnená, dobre viem kolko milionov ročne majú zisk. 
    upraveno 29.10.2020
    Freya napsal(a):

Mám hráčov ktorým každých 5 minút naskakuje reklama a nebaví ich takáto hra. Navyše top hráči kupujú toľko bonusov a rubínov že GGS bola za minulý rok v zisku niekoľko miliónov, len chcú mať opäť väčšie zisky,....  Mňa tu nenakŕmite tým že aby nebola spoplatnená, dobre viem kolko milionov ročne majú zisk. 
    Zajímal by mě zdroj toho zisku, pokud máš :) Protože skrze stillfront jsou sice k dispozici nějaké výkazy, ale mám dojem, že tam se hovoří o příjmu, nikoli čistém zisku... takže od toho musíš odečíst výdaje, které v případě GGS nebudou zrovna malé (provoz centrály, technické vybavení/zázemí, provoz serverů i fór, platy a já nevím co všechno dalšího) - a pokud skončíš sice v plusu, ale malém, tak se ti strategicky nevyplatí hru dál rozvíjet a přesuneš zaměstnance na jiný projekt.

A k těm 5 minutám... není to každých 5 minut jiný hráč? Protože já mám naopak informaci (od hráčů), že reklama naskočí odhadem tak jednou do hodiny...
  • dracik152 (CZ1)dracik152 (CZ1) CZ1 Komentářů: 49
    Nevím, jestli je to aktualizací, ale vnější je nehratelné - reakce na kliknutí myší už přesahuje minutu.
    Není to pouze moje zkušenost - stěžují si všichni spoluhráči
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,648
    cituji spoluhráčku:  Během 17 minut jsem měla už tři 30 vteřinové reklamy... Krása. Lidi stejně nic kupovat nebudou. ti co platí brzo platit nebudou, ti co neplatí dál platit nebudou, hru zpoplatní a zanikne úplně. Krása...

Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

dracik152 (CZ1) napsal(a):
    Nevím, jestli je to aktualizací, ale vnější je nehratelné - reakce na kliknutí myší už přesahuje minutu.
    Není to pouze moje zkušenost - stěžují si všichni spoluhráči
    Víme o tom, zítra budeme hlásit... dnes s tím bohužel nikdo nic dělat nebude :/ 
  • Lord Lucifer (CZ1)Lord Lucifer (CZ1) CZ1 Komentářů: 78
    cituji spoluhráčku:  Během 17 minut jsem měla už tři 30 vteřinové reklamy... Krása. Lidi stejně nic kupovat nebudou. ti co platí brzo platit nebudou, ti co neplatí dál platit nebudou, hru zpoplatní a zanikne úplně. Krása...

Nezanikne, o to dřív bohužel přijde sloučení serverů, takže ať už tak či tak, zkrátka nic s tím neuděláme, ggs bude mít leda tak méně práce s údržbou serverů. Takže asi tak nezbývá nic jiného než se s tím smířit. :-)
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,648
    upraveno 29.10.2020
    Pokud spojí servery, tak neplatící hráči to zabalí, protože je ti platící ze zahraničních serverů prejedou... Tam nic jako herní kodex neberou.Něco jiného zbejvá. Najít si jinou hru. Dávám tomu tady tak rok, až 2, než to tu GGS nějakým způsobem zařízne úplně. Moc lidí to neví, ale jsem tak trošku věštec a ohledně vývoje hry 100% přesný. :D Trefil jsem přesný čas kdy dají nové úrovně  a  počet úrovní stavebních dílů, nové vlny i okrasné prvky, dokonce i ty zatracené nové erby. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,030
    Pokud spojí servery, tak neplatící hráči to zabalí, protože je ti platící ze zahraničních serverů prejedou... Tam nic jako herní kodex neberou.Něco jiného zbejvá. Najít si jinou hru. Dávám tomu tady tak rok, až 2, než to tu GGS nějakým způsobem zařízne úplně. Moc lidí to neví, ale jsem tak trošku věštec a ohledně vývoje hry 100% přesný. :D Trefil jsem přesný čas kdy dají nové úrovně  a  počet úrovní stavebních dílů, nové vlny i okrasné prvky, dokonce i ty zatracené nové erby. :D
    Údajně zatím v nejbližší době sloučení nehrozí... tak toho se moc obávat není nutné....:))
Sign In to comment.