Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Vladařské budovy - pivnice

Pro otevření pivnice je potřeba mít postaven pivovar. To jsem udělal a pivovar postavil, ale ne na HH. Tam se mi nehodí. Výzkum pivnice se neotevřel. Je to omezeno tím, že se musí postavit také na HH ? Pokud ano, tak je to omezení pro hráče ketří mají jiné plány s budováním na svých hradech. Nerad bych ho tam stavěl a pak případně boural. Medonina se dá do skladů převážet společně s medem, tak proč toto omezení pro hráče. Nucená stavba.
Pokud máte s tímto zkušenost děkuji za odpověď.

Komentáře

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,334
    ivonovis (CZ1) napsal(a):
    Pro otevření pivnice je potřeba mít postaven pivovar. To jsem udělal a pivovar postavil, ale ne na HH. Tam se mi nehodí. Výzkum pivnice se neotevřel. Je to omezeno tím, že se musí postavit také na HH ? Pokud ano, tak je to omezení pro hráče ketří mají jiné plány s budováním na svých hradech. Nerad bych ho tam stavěl a pak případně boural. Medonina se dá do skladů převážet společně s medem, tak proč toto omezení pro hráče. Nucená stavba.
    Pokud máte s tímto zkušenost děkuji za odpověď.
    Ahoj,
    Kdysi jsme se na to ptali a pokud si dobře vzpomínám, tak k otevření výzkumu by se ty stavby měly stavět na HH. 
  • ivonovis (CZ1)ivonovis (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Díky, vypadá to tak
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,070
    ivonovis (CZ1) napsal(a):
    Díky, vypadá to tak

Ty budovy musíš stavět na HH jinak to další neodemkne  Pak je mužeš stavět i na základnách 

Po výzkumu pivnice mužeš vylepšit kasárny jen na základnách a verbovat tam valkýri  i štítonožky  Ale je lepší tam mít včelín i Pivovar aby se to uživilo 
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    Já mám dotaz ohledně včelína..

to jako když nemám sklad na úroveň 8 (100k kapacita) tak se mi neotevře sklad pro med a mohu mít max. 300 ? :(
    dev1ce (CZ1) napsal(a):

to jako když nemám sklad na úroveň 8 (100k kapacita) tak se mi neotevře sklad pro med a mohu mít max. 300 ? :(

To je na základně?

(Na HH tě to kvůli výzkumu donutí sklad zbudovat...)

Nejsem si úplně jistá, jestli to je úmyslné, zeptám se na to. Jen mi prosím potvrď , že jsi hru zrestartoval a promazal vše co šlo? @dev1ce (CZ1)
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 273
    Freya napsal(a):
    dev1ce (CZ1) napsal(a):

To je na základně?

Nejsem si úplně jistá, jestli to je úmyslné, zeptám se na to. Jen mi prosím potvrď , že jsi hru zrestartoval a promazal vše co šlo? @dev1ce (CZ1)
    Ano, je to na nové základně - tam právě nemám vylepšený ani hrad, ani sklad.. na HH mám normálně 100k na med

po zresetování všeho možného stále kapacita 300 
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    Freya napsal(a):
    dev1ce (CZ1) napsal(a):

To je na základně?

Ano, je to na nové základně - tam právě nemám vylepšený ani hrad, ani sklad.. na HH mám normálně 100k na med

po zresetování všeho možného stále kapacita 300 
    Díky za potvrzení, zeptáme se na to.
  • thugdze (CZ1)thugdze (CZ1) CZ1 Komentářů: 129
    jeste jedna vec, proc jsou medovi obranci vedeni mezi utocniky? je to docela problem, protoze pri automatickem nasazovani skacou do utoku. Bude se s tim  neco delat?
    thugdze @ cs 1
    thugdze (CZ1) napsal(a):
    jeste jedna vec, proc jsou medovi obranci vedeni mezi utocniky? je to docela problem, protoze pri automatickem nasazovani skacou do utoku. Bude se s tim  neco delat?
    Ahoj, o problému se ví. Je nahlášený, tak bychom se v budoucnu mohli dočkat opravy.
  • mafiozo (CZ1)mafiozo (CZ1) CZ1 Komentářů: 118
    proč se mi nuluje výroba medoviny v pivovaru?jídlo i med je na max.ve skladu .
    mafiozo @ cs 1
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,552
    mafiozo (CZ1) napsal(a):
    proč se mi nuluje výroba medoviny v pivovaru?jídlo i med je na max.ve skladu .
    Freya to teď vysvětlila tady :)
Sign In to comment.