Domů Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Úprava odměn

Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,661
Ahoj. Myslím, že v dnešní době je dost odměn zbytečných a chtělo by to změnu...
1. Kolo štěstí: zelená zboj v hodnotě 250 zlatek za 30 losů je výsměch. Když už tak tam dát alespoň legendární co se dá prodat   za víc.
2. Drahokamy přímého útoku v aliančních odměnách za Krkavce. Pochybuji, že je ještě někdo používá... Buď vyměnit za něco   jiného, nebo upravit klání šlechticů na kování, aby se dalo kovat i drahokamy.
3. Pro legendy 800 zrušit úkoly kde je za 40k slávy 5k XP a úkoly na věže na XP a kus ,,zbytečného´´ vybavení taky asi nikdo     nepotřebuje.

A když člověk přepne do kovárny tak by bylo super, kdyby tam nebylo zobrazené relikviové vybavení, když překovat nejde...

Asi by se toho našlo o dost víc i v jiných akcích. Hlavně ty drahokamy jsou zastaralé, tak buď vyřadit, nebo dát nějaký smysl...
Myslím, že hráče by to potěšilo.
Post edited by Spartakus01 (CZ1) on
Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

«13

Komentáře

Sign In to comment.