Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k srpnové aktualizaci

Zde můžete diskutovat k srpnové aktualizaci.
«13

Komentáře

• Keltin (CZ1)Keltin (CZ1) CZ1 Komentářů: 83
    říjnová revoluce v listopadu a srpnová aktualizace v září....zřejmě dobrej oddíl
  • janahab1208 (CZ1)janahab1208 (CZ1) CZ1 Komentářů: 24
    upraveno 02.09.2020
    Spíš než přidávat nové chujoviny by to chtělo zapracovat na tom, aby se odstranili stávající bugy! Co třeba častěji dát samuraje nebo dát tokeny do odměn v akcích? když se vše staví za ně a zisk z VK je značně malý i za trochu slušné umístění a vůbec nekopíruje náročnost staveb.
  • pulelf (CZ1)pulelf (CZ1) CZ1 Komentářů: 113
    Tak to zas pohnojily.Už sme našli první chybu.nejdou posílat vozíky.  :-((
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,059
    pulelf (CZ1) napsal(a):
    Tak to zas pohnojily.Už sme našli první chybu.nejdou posílat vozíky.  :-((
    když ubereš množství převáženého materiálu, stále nejdou?

• dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 251
    upraveno 02.09.2020
    Pohřešuje se Mistr Kovář ..

naposledy byl viděn 2. září 2020 v 9:30 v jeho oranžovém stanu před hradem. Cizí hradní páni údajně o ničem neví, to samé platí pro ostatní obchodníky shromažďující se celé dny před hradem. Prosím, kdyby kdokoliv z vás měl jakékoliv informace o Mistru Kováři, neprodleně kontaktujte podporu hry. Programátoři hry Goodgame Empire byli vzati do vazby jakožto jediní možní podezřelí. Čeká se na další výsledky vyšetřování. Nespokojení hráči hry Goodgame Empire prosí o pomoc při pátrání, protože bez pana Mistra Kováře si nemohou kupovat Vojenské Oblasti za pouhých 150 000 zlatých mincí a tím pádem nemohou v klidu hrát tuto hru....

EDIT:
    Díky všem za pomoc při hledání... kovář se našel :)
    Post edited by dev1ce (CZ1) on
  • alisek1984 (CZ1)alisek1984 (CZ1) CZ1 Komentářů: 134
    také mám problém s posílám surovin obchodníma vozíkama :) píše mi to že je mám na cestě a že nemůžu posílat suroviny a přitom je nikde nemám :) 
  • HviezdnyTulak (SK1)HviezdnyTulak (SK1) SK1 Komentářů: 44
    filda30 (CZ1) napsal(a):
    Mám pocit že nové budovy jsou nikdy nekončící snahou GGS opět přijít o několik desítek aktivních účtů, jjistě časem přidají brašnářství, květinářství, koželuha,  Kaufland, Globus,Tesco a budou to mít kompletní o:)
    Tesco nie to je konkurencia ale bude len Kauf a Lidl to su nemecke podniky-plus príde Siemens a VW :)
  • Booster (CZ1)Booster (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    problém s obchodními vozíky.
    nejde poslat plné množství
    a rady typu "...si uber z převáženého množství" tak na to fakt prdím
    nebudu sondovat o kolik to mám ubrat,když jsem to na zkoušku sundal na polovinu tak to jede ale jednou ty vozíky máme k dispozici tak by to mělo fungovat naplno a bez problémů
    to budeme třeba příště při skládání útoků odebírat 1 vlnu aby to šlo poslat nebo co ????
    nebo místo např. 20 štítů budeme moct dát jen 10 protože jinak to nepůjde  ????
    strčte si takovéto aktualizace někam
  • baron_prasil (CZ1)baron_prasil (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Máte ostatní také problém s obchodními vozíky (po aktualizaci z 2.9.2020) ? Program tvrdí, že všechny obchodní vozíky jsou na cestě, přestože není žádný použit.    
  • Lilith Lilith Moderator, CZ1, SK1 Komentářů: 221
    Niektorí hráči tvrdia, že je to spôsobené hrdinom, ktorý má bonus ku kapacite vozíkov. Skúste ho vymeniť za iného aspoň kým to neopravia.

Jak se ubere tak jdou posilat.
    mě spíš víc než ty vozíky, štve ten kovář... to už šel do důchodu jak alchymistka, výzkumník a architekt ?? to bylo rychlý..
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,362

Problém s vozíky je spojený s hrdinou na vyšší kapacitu, pokud se ho zbavíte (sundáte jo), půjdou poslat normálně. Chybu jsme nahlásili.

upraveno 02.09.2020
    no super
    a k čemu teda potom tyto hlavy kastelánů máme když se nedají použít ??
    to asi soudruzi v Raichu nedomysleli

EDIT  
    hlavu jsem sundal a problém stále přetrvává

Pohřešuje se Mistr Kovář .Taky ho nemam.  :-((   
    Booster (CZ1) napsal(a):
    no super

EDIT  

buď v klidu.. taky mi to nejde a to na žádné z těch hlav kastelánů ten bonus nemám :D zahodil jsem je co jsem zjistil.. že přidávají třeba jen +43 (bez nějakého násobku) tj. např 30000 + 43 (30043)
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    Booster (CZ1) napsal(a):
    no super

EDIT  

buď v klidu.. taky mi to nejde a to na žádné z těch hlav kastelánů ten bonus nemám :D zahodil jsem je co jsem zjistil.. že přidávají třeba jen +43 (bez nějakého násobku) tj. např 30000 + 43 (30043)
    tak tomu už vůbec nerozumím.
    mě se to nějakým způsobem procentuálně násobí
    příklad : bonus hlavy +52
                  vozíky bez hlavy 10400
                  vozíky s hlavou   14344
  • richard marek (CZ1)richard marek (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Mne nefunguje Sin legend. Mam ji na levelu 102. Chtel jsem zmenit rozdeleni bodu. Normalne bych tedy mel mit celkem 102 bodu. Ale po prideleni v prvnim levelu, mi to najednou pise, ze mam jeste volnych  -338 bodu. Minus!!

Booster (CZ1) napsal(a):
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    Booster (CZ1) napsal(a):
    no super

EDIT  

tak tomu už vůbec nerozumím.
    mě se to nějakým způsobem procentuálně násobí
    příklad : bonus hlavy +52
                  vozíky bez hlavy 10400
                  vozíky s hlavou   14344
    třeba to už opravili :)) jen to nějaká doba co jsem to zkoušel
Sign In to comment.