Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Okradení hráčů týmem GGS

Určitě jste už všichni viděli, co se stalo při rozloučení s kamarádem Toníkem
http://prntscr.com/u0l4gk

Byla nám sebraná obrana.

Někdo se obrany dočkal a někdo se nedočkal ani poloviny poslané obrany.
Mezi doslova " okradené " patřím i já, proto to tady píšu.

Požádal jsem o navrácení celé deff, ale dostal jen odpověď:
------------------------------------------------
Goodgame Studios - Amy
21. srpna 2020, 10:04 +0000
Ahoj, Trhač78,

Děkujeme, že jste v kontaktu.

Je mi líto, že slyším, že nejste spokojeni s naší kompenzací. To je však to, co dostal každý hráč, který narazil na tento problém, a bohužel v tomto případě bohužel nemáme způsob, jak rozdat cokoli jiného.
-----------------------------------------------------

Jak nemáme způsob???
Něco někomu seberu, tak mu to snad vrátím, nebo se pletu?

Jedinou otázku si teď kladu:
Proč investovat čas, případně peníze do této hry - proč hrát hru s takovou podporou ???

«13

Komentáře

• kraken52 (CZ1)kraken52 (CZ1) CZ1 Komentářů: 149
    Hele a co přiložit originál zprávu v anglickém jazyce? Překlad Google translatorem stojí za prd. Třeba ta origoš zpráva obsahuje formulaci jinak myšlenou.
  • Trhač78 (CZ1)Trhač78 (CZ1) CZ1 Komentářů: 16
    Goodgame Studios - Amy
    August 21, 2020, 10:04 +0000
    Hello there Trhač78,

Thanks for staying in touch.

I'm so sorry to hear that you're not satisfied with our compensation. However, this is what every player who ran into this issue got and, unfortunately, there's no way for us to give out anything else in this case.

Thanks for understanding. Alternatively if you need a hand with your account in the future, please let us know by filling out our support form: https://support.goodgamestudios.com/. This will make sure that your query gets answered at the first opportunity we have available. :)

Kind regards,
    Amy
    Na tohle bych odepsat, kolik si toho ztratil a že ta kompenzace to nekryje. Oni musí vidět, kdo kolik čeho kam poslal a jestli si utopil třeba 20k def a oni dali 10k def, tak je jasný, že to je špatně. Nic horšího než žádná odpověď se ti nestane v tomto případě. Dostůj svého jména a trhej a natrhni jim řiť. Fakt bych to prubnul.
    Jo to jsem jim napsal a tohle byla odpověď.
    Jinak jsem jim napsal znova a čekám na další odpověď.
    Mezi tím mi přišel email, kde se ptají na to, jak jsem s podporou a řešením daného problému spokojen.
    Tak jsem jim na to taky krásně odpověděl.

Jinak pokud by šlo o 10k deff, tak to přejdu, ale jde mi o 150k deff, co mi ještě dluží a to je sakra hodně.
    Proto to vidím jako krádež.
    Jasně. Proto píšu jít do nich. S těmi počty to byl jen příklad. Je mi jasný, že u tebe se to týká o řád více :)
  • Honza80 (CZ1)Honza80 (CZ1) CZ1 Komentářů: 190
    po kompenzaci mělo LO 228 milionu síly,tak si myslím,že vás odškodnili všechny stejně.Někdo vydělal a někdo zas tratil
    Jak by se to líbilo tobě, když by si měl o 150k deff méně?
    Byl by si spokojen?
    jen píšu,že vás odškodnili všechny stejně bez nějakýho prověřování kolik každý jednotlivec ztratil.Pro tebe je to samozřejmě nepříjemný.Určitě by mi to vadilo,ale ze zkušenosti vím,z jiné hry,jak těžký je dosáhnout spravedlnosti,protože ty učty patří jim
  • niklacka (SK1)niklacka (SK1) SK1 Komentářů: 28
    Trhač78 (CZ1) napsal(a):
    Určitě jste už všichni viděli, co se stalo při rozloučení s kamarádem Toníkem
    http://prntscr.com/u0l4gk

Byla nám sebraná obrana.

Někdo se obrany dočkal a někdo se nedočkal ani poloviny poslané obrany.
    Mezi doslova " okradené " patřím i já, proto to tady píšu.

Požádal jsem o navrácení celé deff, ale dostal jen odpověď:
    ------------------------------------------------
    Goodgame Studios - Amy
    21. srpna 2020, 10:04 +0000
    Ahoj, Trhač78,

Děkujeme, že jste v kontaktu.

Je mi líto, že slyším, že nejste spokojeni s naší kompenzací. To je však to, co dostal každý hráč, který narazil na tento problém, a bohužel v tomto případě bohužel nemáme způsob, jak rozdat cokoli jiného.
    -----------------------------------------------------

Jak nemáme způsob???
    Něco někomu seberu, tak mu to snad vrátím, nebo se pletu?

Jedinou otázku si teď kladu:
    Proč investovat čas, případně peníze do této hry - proč hrát hru s takovou podporou ???

Tak sa dohodnite ako aliancia dokym vas neodskodnia tak ako maju tak nekupite ziaden bonus nedate ani euro do hry ,, a uvidite ci budu mat snahu ziskat vase peniaze naspat alebo im ste ukradnuty 
    Oni vidí, kolik a kdo tam té obrany poslal, jen se tím nechtějí zabejvat a já v tom vidím pohodlnost a nefér jednání.
    Někdo o tolik deff ani nestál a musel ji vyhodit, protože by to neuživil.

Je to jak píšeš,prostě jejich pohodlnost.Mužeš jim dokola psát,ale časem tě ta podpora odradí.
    Pro některé hráče, to byl dar ne-dar.
    Dostali něco, co nechtěli a ještě z nedostatku jídla o to vojsko během pár dní přišli.
    Takže to bylo dobré jedině pro GGS.
    Tak to vidím já.
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,648
    upraveno 24.08.2020
    Máte jen pár možností. Buď to skousnout, hrát platit dál, Neskousnout to, hrát bez placení, nebo to nehrát a nebo se do nekonečna hádat s GGS. :/ GGS tu hru tak dojebalo, že každej 2 hráč má víc jak půl mega vojáků a v době kdy hra vznikla nikoho nenapadlo, že se jednou na hradě sejde víc jak 5 mega vojáků, víc než je půlka ČR... Takže s tím systém evidentně nepočítal a zkolaboval. V GGS jako vždycky neví co s tím a jsou líný projít 64 účtů a zjišťovat kdo měl kolik vojáků. Problém je, že už určitě nějaké nové vojáky máte pokud by to udělali vrátili co jste ztratily tak Vám to rozhodí spotřebu jídla tak, že to zdrhne znova. Hlavně pokud by tam majitel účtu v ten den kdy se arma vrátí nebyl... :( To řešit jedině inviduálníma dárkama, kde by byla zmizelá armáda a možnost si ho v nějakém časovém úseku  vybrat, ale pro GGS moc programování a inviduálních chyb. :/
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Já pořád neverbuji a čekám na vrácení, proto jsem na trávě všude dost v plusu  :D
    Hádám, že lidí jako ty u Vás asi moc není. :D Ono by bylo asi ideální ,,zastřešit´´ počet vojáků, kteří se na hrad mohou vejít. Dejme tomu na půl mega. To už odrazí všechno. Pak by se takovému problému dalo pro příště předejít. Problém je, že GGS věčně ,,prolamuje´´ svoje limity.  Ono 5 mega obránců na středověkém hradě je naprosto nereálné, ani ve Hře o trůny by to neprošlo. :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Danny21 (CZ1)Danny21 (CZ1) CZ1 Komentářů: 83
    taky stale dopisuji:-)))je mi jedno jak je to slozite ja kdyz v praci neco pos eru taky musim vse dat do kupy at je to slozity nebo ne:-)))
    Taky mi hlava nebere, že GGS tyhle programátory nevyrazí. Programátorů jsou všude mraky a přibejvají, ale tam jsou evidentně furt stejný paka co netuší co dělaj...

• Grazzin (CZ1)Grazzin (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    Čiko :-)
    To chce klid :-)
    Přece jsi nečekal že ggs uzná škodu každému zvlášt? :-)
    Osobně bych je bombardoval pač pokud by se to mělo stát mě,mám asi stopku :-)
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,050
    Trhač78 (CZ1) napsal(a):
    Jo to jsem jim napsal a tohle byla odpověď.
    Jinak jsem jim napsal znova a čekám na další odpověď.
    Mezi tím mi přišel email, kde se ptají na to, jak jsem s podporou a řešením daného problému spokojen.
    Tak jsem jim na to taky krásně odpověděl.

Jinak pokud by šlo o 10k deff, tak to přejdu, ale jde mi o 150k deff, co mi ještě dluží a to je sakra hodně.
    Proto to vidím jako krádež.
    Je to krádež ale u GGS nic neobvyklého 
    Po mých skušenostech s podporou  -Nekonečném vypisování cez Goodle prekladač  a žádného výsledku Ti doporučuji se s tím smířit 
    Nemá cenu se rozčilovat nad blbostí druhých  
    2x po sobě se mě ptali, jak jsem s podporou spokojen

ještě jsem nedostal odpověď, na kterou čekám už 4 dny

stejně i to hodnocení je jim ukradené, teda podle toho co se děje
Sign In to comment.