Domů Czech & Slovak Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Povedené rozloučení ve stylu Empire

Ahojte spoluhráči,

jak většina z vás jistě ví, dnes jsme se loučili s naším kamarádem Jaja0705. Všem, kteří poslali útok, tímto jménem LO děkuji.

No a nebyl by to tvůrce Empire, aby se i při této příležitosti nepostaral o husarský kousek:

Rani @ cs 1
«134

Komentáře

• LegendaryLukas7 (SK1)LegendaryLukas7 (SK1) SK1 Komentářů: 5
    a stale ste top1 :D 
  • Coody (CZ1)Coody (CZ1) CZ1 Komentářů: 21
    Tady už snad nikoho nemůže nic překvapit >:)
    Coody @ cs 1
  • GamerGeorg (CZ1)GamerGeorg (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Tak to jsou asi novy vojaci a velitel,chci ho taky . 
  • Birkis (CZ1)Birkis (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Bych se mohl vysrat na celou podporu.. to je furt něco, jednou zmizí okrasy, pak zase nejsou odměny z vnějška, teď obrana.. už ať jde do hajzlu celé GGS a my budeme mít klid a více peněz!
  • glajz (CZ1)glajz (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    No asi to napíšu takhle.V první chvíli jsem nevěděl co se děje,potom mě to mrzelo a dík hráčům LO to už je lepší.Ale i tak by se GGS mělo nad sebou zamyslet.Díky nim jsem se stal hrdinou proti své vůli po celé mapě asi.
  • glajz (CZ1)glajz (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    toto mi poslal hráč merunak z očisty a asi mu píšou všichni po celé mapě. toto bylo na můj dotaz co to bylo?
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    tak tohle je fakt mazec....je evidentní že GGs má opravdu snahu zpestřit hru hráčům jak nejlépe to umí :/
    Mik Mak
  • Draxon (CZ1)Draxon (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
     :)
    čím více vymýšlí vylepšení, tak tím více je hra zabugovaná.. jen tak dál kouzelníci GGS.. na co sáhnout to doj..ou :-D 
    Draxon @ cs 1
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 366
    Divné, že se to stalo jen 1x.. kdyby šlo o chybu HRY, tak by takových útoků bylo víc.. leda by to okamžitě opravili, což mi ke GGS nějak nesedí, ještě ke všemu v neděli večer :)) ale pokud jde opravdu o herní chybu, tak bych se jako hrdina necítil, ale @Merunak (CZ1) to má nejspíš jinak

• Rani (CZ1)Rani (CZ1) CZ1 Komentářů: 80
    upraveno 17.08.2020
    dev1ce (CZ1) napsal(a):
    Divné, že se to stalo jen 1x.. kdyby šlo o chybu HRY, tak by takových útoků bylo víc.. leda by to okamžitě opravili, což mi ke GGS nějak nesedí, ještě ke všemu v neděli večer :)) ale pokud jde opravdu o herní chybu, tak bych se jako hrdina necítil, ale @Merunak (CZ1) to má nejspíš jinak

Zřejmě si výpočetní algoritmus neporadil s množstvím obrany na tom hradu. Přeci jen do 5,5 mega obrany se každý den nejezdí.
    Nebo má Merunak zázračného velitele a 33 útočníků s nekonečnou útočnou silou. Nebo prostě v LO neubráníme 33 pinčlů ani s 5 mega obrany.
    Vyber si  :):smile:

Rani @ cs 1
  • Gajdy1996 (CZ1)Gajdy1996 (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    Těch 33 pinčlu by neubránilo ani samotné GGS.  Schválně by mě zajímalo jak dlouho by trvala oprava na Německém serveru.... Počítám že ještě včera by měli 2x tolik obrany od GGS na hradech a reliktní pekárny k tomu jako dáreček...
  • Merunak (CZ1)Merunak (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Myslím že už toho bylo napsáno dost .Ano odepisoval jsem chvíli hráčům z celé mapy a nebylo jich málo co se to asi stalo.Také jsem nemyslel že jsem hrdina když jsem nějakým šíleným způsobem pobil skoro 5,5mega obrany 33 členným kondolenčním útokem.A ten hrdina byla hlavně sarkastická nadsázka.Hlavně díky LO za to jak to celé nakonec pojali a jak mi psal Rani na takovou rozlučku nezapomenou. Tímto to považuji za ukončené a Toníku odpočívej v pokoji.
    Meruňák
  • GamerGeorg (CZ1)GamerGeorg (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Nic jineho jsem od GGS necekal,jak je vice vojaku ci utoku,tak to poserou.
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,830
    upraveno 17.08.2020
    Nový druh UP- Atomová bomba...
    Jedna pro GGS! G G S nic!!! :D 

• Danny21 (CZ1)Danny21 (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Merunak (CZ1) napsal(a):
    Myslím že už toho bylo napsáno dost .Ano odepisoval jsem chvíli hráčům z celé mapy a nebylo jich málo co se to asi stalo.Také jsem nemyslel že jsem hrdina když jsem nějakým šíleným způsobem pobil skoro 5,5mega obrany 33 členným kondolenčním útokem.A ten hrdina byla hlavně sarkastická nadsázka.Hlavně díky LO za to jak to celé nakonec pojali a jak mi psal Rani na takovou rozlučku nezapomenou. Tímto to považuji za ukončené a Toníku odpočívej v pokoji.
    priste az pojedes pro slavu dej tam vic vlajek:-DDDDDDDDDD
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,344
    Merunak (CZ1) napsal(a):
     Být na tvém místě, tak požádám podporu o nějakou kompenzaci za zkažený herní zážitek. Často tím argumentují, když nechtějí něco vrátit. Že ta ztráta neměla vliv na herní prožitek. Tady ta situace jistě měla. Místo toho aby sis užíval utrácení peněz v akcích, tak jsi byl nucen odpovídat celý večer na nejrůznější zprávy z důvodu chyby ve hře.

Myslím to vážně.
    Balík4 @ cs 1
Sign In to comment.