Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

chyba v nastavení útoku

muminek (CZ1)muminek (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
při sestavování útoků na současné krkavce se nezobrazuje nádvoří. Chybovat je sice lidské, ale těch chyb je v poslední době už nějak moc. Tzv. "vylepšováním" hry se zvyšuje počet možností v čem ty chyby napáchat. Hledáte neustále nové moderátory, možná by bylo lepší hledat schopnější programátory. 

Komentáře

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 630
    muminek (CZ1) napsal(a):
    při sestavování útoků na současné krkavce se nezobrazuje nádvoří. Chybovat je sice lidské, ale těch chyb je v poslední době už nějak moc. Tzv. "vylepšováním" hry se zvyšuje počet možností v čem ty chyby napáchat. Hledáte neustále nové moderátory, možná by bylo lepší hledat schopnější programátory. 
    O chybě se ví, je nahlášena
  • juko158 (SK1)juko158 (SK1) SK1 Komentářů: 3
    Ani na vlastných hradoch a základniach pri zostavovaní obrany sa nezobrazuje nádvorie.
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,558
    No nádvoří jsem celou akci neviděl a i přesto jsem udělal slávy víc než dost. Při otevření špia se člověk dozví co tam je. :D a při vlastní obraně snad vím co mám na kterém hradě. :)
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Sign In to comment.