Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Surky mezi světy

Je s podivem, že pokud zadám přesun surovin mezi světy, tak vždy tam dojde o JEDEN kus méně. 
Vždy jsem považoval tuto hru za parádní ekvivalent pojetí matiky, ale asi bude chyba v programátorech, že  ;-) 
Takže 1+1=1 jasně  :-DD
Hezký den a klídek. Díky html5 a zrušení externího fleše jsem už vytočen dost.

Komentáře

• Karubak (CZ1)Karubak (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    V podstatě tu je jen jedna otázka. 
    Jak může někdo, kdo neumí základy matematiky, pracovat na projektu, jež je právě na matematice založen? 

PS.: A pak se divíme, že slovo Ajťák je posměšná nadávka. 

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,648
    Karubak (CZ1) napsal(a):
    V podstatě tu je jen jedna otázka. 
    Jak může někdo, kdo neumí základy matematiky, pracovat na projektu, jež je právě na matematice založen? 

PS.: A pak se divíme, že slovo Ajťák je posměšná nadávka. 

Když jim dělají programátory jaderní fyzici z Afghánistánu a Somálska tak se nediv... :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Asik, čili asi tak  ;-)

Co je tady opravdu fascinující, tak to je přepínání z hradu na mapu. Hodí mne to 400 polí daleko. No jako přeji vše nej, ale hloupost lidská není omluvitelná.
  • wolfi (CZ1)wolfi (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    ahoj namůžu si poslat zdroje z království do království , ani na zeleném z HH na základny a opačně. píše mi to že mám vozíky na cestě a musím počkat až se vrátí . žádné vozíky na cestě ale nemám . poradí někdo ? dík
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,032
    wolfi (CZ1) napsal(a):
    ahoj namůžu si poslat zdroje z království do království , ani na zeleném z HH na základny a opačně. píše mi to že mám vozíky na cestě a musím počkat až se vrátí . žádné vozíky na cestě ale nemám . poradí někdo ? dík
    Poprosím tě, nejdřív vyzkoušej všechno vypnout a zapnout a promazat cache a cookies, případně vyzkoušej edge, pokud ho zatím nepoužíváš..v poslední době v něm hra jde nejlépe.
    Pomohlo to, nebo to stále přetrvává? 

Jinak pokud by šlo čistě o kapacitu vozíků (což je trošičku jiný problém), tak tam stačí ubrat množství převážených surovin.

Sign In to comment.