Domů Czech & Slovak Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Horizont

Morik (CZ1)Morik (CZ1) CZ1 Komentářů: 717
upraveno 05.06.2020 v Technické problémy & bugy
Zdravím,
na Horizontu mi nejde obsazovat městské státy. Vždy to napíše že máme max počet, přitom máme 3. Některým lidem z ali to píše taktéž. 

Komentáře

• míša20066 (CZ1)míša20066 (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    MorikLP (CZ1) napsal(a):
    Zdravím,
    na Horizontu mi nejde obsazovat městské státy. Vždy to napíše že máme max počet, přitom máme 3. Některým lidem z ali to píše taktéž. 

ahoj MikLP - možná jde o tuto situaci: tři města už máte v držení a probíhá okupace,  ale další dva hráči jsou na cestě k městskému státu,  to je celkem 5, dokud nedojedou a nejsou poraženi, systém je započítává, další tj. 6 hráč nebude moc vyjet a bude mít hlášku o max. počtu, taky se nám stávalo
  • Morik (CZ1)Morik (CZ1) CZ1 Komentářů: 717
    MorikLP (CZ1) napsal(a):
    Zdravím,

ahoj MikLP - možná jde o tuto situaci: tři města už máte v držení a probíhá okupace,  ale další dva hráči jsou na cestě k městskému státu,  to je celkem 5, dokud nedojedou a nejsou poraženi, systém je započítává, další tj. 6 hráč nebude moc vyjet a bude mít hlášku o max. počtu, taky se nám stávalo
    Aha. Přemýšlel jsem o tom, ale nebyl jsem si jistý zda to tak funguje, protože bych očekával že je v přesunech uvidím. 
    Díky

• Aldikson (CZ1)Aldikson (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Ahoj ..kde prosím zjistím po horizontu,kolikaty sem se umístil v invidualní soutěži děkuju.
  • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 366
    Aldikson (CZ1) napsal(a):
    Ahoj ..kde prosím zjistím po horizontu,kolikaty sem se umístil v invidualní soutěži děkuju.
    při první připojení do hry od skončení akce by se ti měla zobrazit tabulka s umístěním ... pokud si ji už ovšem ráno neodklikl :D
  • niklacka (SK1)niklacka (SK1) SK1 Komentářů: 35
    Ahojte prisli Vam dneska odmeny ??
    ako aliancia sme boli 800+ miesto a nic nam neprislo
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,950
    niklacka (SK1) napsal(a):
    Ahoj 800+, náhodou nikdo z vás nezaznamenal celkové pořadí ráno při přihlášení na hrad? Je možné, že jste třeba byli odsunuti z hodnocených pozic...  Zatím to vypadá, že jste ojedinělý případ, tak bych vás poprosila, zkontaktujte podporu s prosbou o prověření výsledků.
  • niklacka (SK1)niklacka (SK1) SK1 Komentářů: 35
    Freya napsal(a):
    niklacka (SK1) napsal(a):
    Ahoj 800+, náhodou nikdo z vás nezaznamenal celkové pořadí ráno při přihlášení na hrad? Je možné, že jste třeba byli odsunuti z hodnocených pozic...  Zatím to vypadá, že jste ojedinělý případ, tak bych vás poprosila, zkontaktujte podporu s prosbou o prověření výsledků.
    oki dakujem :) 
Sign In to comment.