Domů Czech & Slovak Oficiální soutěže na fóru

Připojte se k oficiálnímu discord serveru dnes!


Hledáte komunitu podobně smýšlejících hráčů, se kterými byste mohli diskutovat o svých oblíbených hrách? Nehledejte nic jiného než rodinný server GoodGame Empire Discord!


Náš server je ideálním místem, kde se můžete spojit s ostatními hráči z celého světa. Ať už si chcete popovídat o strategii, podělit se o tipy a triky, nebo jen najít nové přátele, naše komunita vám nabízí vše, co potřebujete.


A to není všechno - jako člen našeho Discord serveru budete mít také přístup k exkluzivním dárkům a dalším speciálním událostem. Je to ideální způsob, jak zůstat v obraze ohledně všech novinek a aktualizací studia GoodGame Studios.


Tak na co ještě čekáte? Připojte se k serveru GoodGame Empire Family Discord ještě dnes a začněte se spojovat s ostatními bojovníky z celého světa. Jen přejděte na https://discord.gg/goodgamestudios a připojte se k zábavě!


Bitva mezi fóry!Vážení spoluhráči.
Připravili jsme si pro vás spolu s dalšími fóry společnou soutěž. 
Budeme soupeřit spolu s EN a RU fórem ve skládání puzzle. Které fórum má nejrychlejší skládače?  Věřím, že právě naše! :D 
Pravidla soutěže jsou následující:

Soutěž poběží od 1.6.2020 -  7.6. 2020   23:59
Pořadí bude určeno podle rychlosti, vyhrávají nejrychlejší skládači. 
Do tohoto tématu vkládejte příspěvky spolu se screeny hotového puzzle na kterých musí být vidět čas: Je povoleno vkládat více příspěvků. Příspěvky na kterých nebude vidět celkový čas a to, že jde o tento složený obrázek, budou automaticky vyřazeny.

Níže je příklad uznatelného screenu:Pořadí bude ohodnoceno následovně:

1. místo - 30k rubínů
2. místo - 20k rubínů
3. - 7. místo - 10k rubínů

Celkový vítěz ze všech zůčastněných fór navíc získá Trůn komunity VP 300Odkaz na PUZZLE je zde: https://www.jigsawplanet.com/?rc=play&pid=1a807ae7bfc6


Zde je předloha ke skládání:


Všem skládačům přejeme hodně štěstí při skládání! :)

Pozn. pokud by vám někomu "zamrzaly" dílky PUZZLE stačí zmáčknout klávesu F5. 

«13

Komentáře

Sign In to comment.