Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Sklad s dekoracemi

dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 125
Ahojky.. objevila se mi ve skladu dekorace ze stavění kolosu (jezdecká socha) .. neukazuje se u ní okrasný prvek, nejde umístit ani prodat.. co s tím ?? né, že by tam nějak extrémně překážela.. ale prostě jí tam nechci )) co kdybych náhodou potřeboval ve skladu místo....


Komentáře

 • dev1ce (CZ1)dev1ce (CZ1) CZ1 Komentářů: 125
  upraveno 13.05.2020
  při pokusu sochu umístit ..


  při pokusu sochu prodat ..
 • FreyaFreya Moderator Komentářů: 369
  Ahoj, pokud se ti to po restartech a promazáních nespravilo, tak tohle bude chtít na podporu.... 
 • Luculus (CZ1)Luculus (CZ1) CZ1 Komentářů: 337
  Nechci být poslem špatných zpráv, ale tento problém je už tu několik měsíců a považoval jsem ho za úmysl tvůrců hry vytlačit monumenty ze hry novými dekoracemi které umožňují syntézu.Jak se vezme jakýkoliv monumet z hradu a uloží se do skladu tak se stane prakticky nepoužitelným. Jeho VP klesne na mizivou hodnotu, prodejní cena taky a vložit ho znovu na jakýkoliv hrad  je nemožné a hodí to chybu. Jestli se to týká všech monumentů a nebo jen některých asi nemá nikdo odvahu testovat. Pravděpodobně to souvisí s tím, že před nějakou dobou došlo k výraznému navýšení VP u monumentů umístěných na hradech a základnách. Podle jakého klíče netuším a proč se to některým hráčům zvedlo a někomu ne také nevím. Dříve dosáhnout u monumentu VP přes 230 bylo celkem náročné a nákladné. Dnes má řada těchto monumentů VP 320-450 takže cca dvojnásobné. Ovšem některý hráčům monumenty zůstaly s původním VP. Ovšem při umístění monumentu do skladu se sníží jeho VP na 10, prodejní cena na pár zlatek a nelze jej nikam umístit.
  Pokud to opravdu nebylo schválně tak by bylo vhodné tento BUG oficiálně přiznat a hráče odškodnit. 

  Luculus @ cs 1
Sign In to comment.