Domů Oficiální oznámení

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Aktualizace | 23. 4. 2020

FreyaFreya Moderator Komentářů: 369
upraveno 22.04.2020 v Oficiální oznámení
Zítra proběhne v době mezi 8:30 - 10:30 aktualizace.

Jídlo i posilovače budou zmrazené.

Komentáře

 • ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,973

   

   Stavitelé z Velké říše posledních několik týdnů pilně pracují na vylepšování svých předchozích vynálezů. A to není vše. Vězte, že heroldi upravili svůj způsob doručování zpráv. Celá tato aktualizace je plná skvělého nového obsahu jen pro vás.

  Úžasné nové reliktní stavební díly

  Již brzy budete mít k dispozici pět nových reliktních stavebních dílů. Každý z nich přináší svůj vlastní jedinečný efekt. První z nich budete moci umístit do svého velitelství. To vám poskytne bonus k jednotkám na křídlech. Bonus k frontovým jednotkám získáte z kasáren. Další dva jsou velmi zajímavé a možná vás přimějí přehodnotit rozvržení vašeho hradu. Díl, který lze umístit do budovy na výrobu kamene, poskytuje posílení útoků na blízko. Díl do budovy na výrobu dřeva nabízí bonus k útokům na dálku. Poslední nový díl můžete vložit do své hradní věže. Příhodně poskytuje bonus k útoku na nepřátelské nádvoří. Myslíme si, že vás nové díly dostatečně zaměstnají a bude vás bavit je kombinovat za účelem získání nejsilnějších efektů. 

  Omezení loupeživých baronů

  Zrušili jsme limity na zvyšování úrovní u loupeživých baronů. Jak jistě víte, jen celkem 150 těchto věží šlo povýšit na vyšší úroveň. Od dnešního dne nebudou platit žádná omezení na množství věží, které můžete povýšit na vyšší úroveň. Loupeživým baronům se už jistě třesou nohy!

  Válka tukanských bohů 

  Za horizontem vypukla válka tukanských bohů. Místní šlechta prosí o pomoc a kapitán Rudovous Drake na vás již čeká v přístavu. Vaším úkolem bude shromažďování posvátných sošek pro velitele svatyní v džungli a obrana vašeho majetku před závistivými rivaly.

  Když se vaše aliance připojí do války, získáte svatyně v džungli. Svatyně v džungli bude přidělena pěti hráčům, kteří ji musí bránit. Kompletní aliance s 65 hráči bude mít maximálně 13 svatyní. Více jich obsadit nemůžete. Tyto svatyně ukrývají sošky, po kterých tak prahne místní šlechta. Vaše aliance bude moci pomáhat při obraně všech svatyní, které jí patří, ale platí přísné limity na množství obránců v každé svatyni. 

  Jakmile bude svatyně poražena a její sošky uloupeny, potrvá několik hodin, než dojde k odhalení nových sošek. Během této doby není možné na svatyni zaútočit. Alianční svatyně se budou povyšovat na vyšší úrovně, pokud připojení hráči úspěšně útočí na nepřátelské svatyně. Dojde tím k navýšení maximálního prostoru pro uskladněných sošek a svatyně se tak stane atraktivním cílem pro útoky jiných hráčů!

  Před útokem na svatyni je nutné zničit alespoň jeden připojený hrad. Zničený hrad je ten, který je poražen běžným útokem. Zničené hrady budou opraveny a znovu opevněny během několika hodin.

  Když porazíte nepřátelský hrad, zvýší se množství sošek, které se nachází v připojené svatyni. Nezapomeňte, že každá svatyně je od začátku akce připojena k pěti hradům. Tudíž k získání maximálního množství sošek ze svatyně musíte zničit všech pět hradů. 

  Ke střídaní svatyní dochází každé dva dny. Bude vám přiřazena nová svatyně z těch, které ovládá vaše aliance. V závislosti na počtu členů, které vaše aliance přivezla do akce, budou náhodně přiřazeni až 4 další hráči.

  Bodování akce bude záviset výhradně na soškách. Jednou denně se sečtou všechny sošky nasbírané jednotlivými členy každé aliance a určí se pořadí aliance v žebříčku akce. Pořadí bude ovlivněno rovněž počtem svatyní, které vaše aliance neubránila. To vyústí v alianční postih k soškám, který sníží počet sošekpočítaných každý den do aliančního bodování. Musíte vyvážit obranu i útok, abyste maximalizovali zisk sošek od místní populace.

  Obelisky s pokladem jsou nepřátelské lokace ve válce tukanských bohů. Spolu se členy vaší aliance na ně můžete útočit a rabovat zdroje. Čím častěji vy a vaše aliance pokoříte obelisk s pokladem, tím vyšší úroveň obelisk získá a zároveň se i navýší množství vyrabovatelných zdrojů. Úroveň se zvyšuje pro vás i ostatní členy aliance. Prodleva před útokem na obelisk platí jen pro jednotlivé hráče, kteří na něj zaútočili.

 • ZoeZoe Moderator Komentářů: 15,973

  Zdravím,

  aktualizace se mírně “opozdí”, nicméně stále bychom se měli vejít do oznámeného času spuštění (dle momentálního plánu by měla začít kolem desáté).

 • FreyaFreya Moderator Komentářů: 369
  Aktualizace bude opožděna.
  Pravděpodobně proběhne mezi 12:00 - 14:00 


Sign In to comment.