Domů Představení hráče

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Potřebuji poradit s hráčem Flaxicek

Do aliance se mi připojil hráč Pablo37 a Flaxicek, chodí mi na ně stížnosti, že jsou to multiúčty a že útočí na hořící hrady a hráče úrovně 10 až 20. Prvně jsem si říkal že to jsou výmysly, ale pak už to zašlo tak daleko, že jsem ho už začal hlídat, degradoval jsem ho ze seržanta na člena a řekl jsem mu že jestli něco udělá, tak letí. Něco asi chystá a ne malého, verbuje a léčí co mu síly stačí. Můžete mi o něm něco víc říct jestli u vás v alianci atd ? Děkuji. U.R.U.S.

a těch žádostí tam nebylo málo :wink:
nikdy nevíš, co tě potká .... :))

Komentáře

• maslov (CZ1)maslov (CZ1) CZ1 Komentářů: 16
    Ho vyčutni z ali a je to.
  • U.R.U.S. (CZ1)U.R.U.S. (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    myslím že to je vážný důkaz toho že se něco chystá....asi bych měl prověřit všechny členy u nás v ali....taky verbují jak vzteklí   :o:D  :D
    Mik Mak
  • U.R.U.S. (CZ1)U.R.U.S. (CZ1) CZ1 Komentářů: 33
    myslím že to je vážný důkaz toho že se něco chystá....asi bych měl prověřit všechny členy u nás v ali....taky verbují jak vzteklí   :o:D  :D
    vím že každý verbuje, ale všechno je důkaz :wink:
    už je pryč a myslím že jsem se neptal jestli je verbování trestné  :lol: ptal jsem se jenom na to jesti o tom hráči něco víc nevíte.
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    U.R.U.S. (CZ1) napsal(a):
    vím že každý verbuje, ale všechno je důkaz :wink:
    už je pryč a myslím že jsem se neptal jestli je verbování trestné  :lol: ptal jsem se jenom na to jesti o tom hráči něco víc nevíte.
    no tak příště se opravdu zeptej jen na to co chceš vědět...pokud ke své otázce budeš rozvíjet konspirační teorie , vždy se najde někdo kdo na to s radostí bude reagovat  ;)
    Mik Mak
Sign In to comment.