Domů Technické problémy & bugy Problémy s platbami

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Paysafecard

Ahoj nejde mi zakoupit denní balíček přes Paysafekard,vše ostatní bez problému,ale ještě mám ceny v eurech tak začínam zvažovat že se na hru vyprdnu.Z podpory mi napsaly že denně lze zakoupit jen 1 baliček-jsem asi blbec?

Komentáře

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 369
    upraveno 17.04.2020
    Pacholik2 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj nejde mi zakoupit denní balíček přes Paysafekard,vše ostatní bez problému,ale ještě mám ceny v eurech tak začínam zvažovat že se na hru vyprdnu.Z podpory mi napsaly že denně lze zakoupit jen 1 baliček-jsem asi blbec?

Ahoj, udělej prosím screen a pořeš s nimi aby ti tam nasatvili CZK.  

Co se týče Paysafecard. Tam se teď měnily VOP a jsou tam nastaveny nějaké novinky typu, že už nelze použít více pinů na jednu platbu (musíš si na to založit paysafe účet a na ten tyto zbytkové hodnoty převést). Nebyl to ten problém?

https://www.paysafecard.com/cs-cz/produkty/poplatky-a-limity/
  • Pacholik2 (CZ1)Pacholik2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Účet mám,akurát ještě upravit měnu zbytečně platím více než za Kč
  • Pacholik2 (CZ1)Pacholik2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Tak s touhle hrou končím abych kvůli měně posílal kopie vyučtování za elektřinu, kopie pasu či podobně tak na to nemam čas jako řidič kamionu,tak končím 
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 369
    Pacholik2 (CZ1) napsal(a):
    Tak s touhle hrou končím abych kvůli měně posílal kopie vyučtování za elektřinu, kopie pasu či podobně tak na to nemam čas jako řidič kamionu,tak končím 
    Zkus se zeptat, zda by nepostačovala by třeba jenom nějaká účtenka z nákupu, kde je vidět měna....
Sign In to comment.