Domů Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Pobřeží čepelí

Je tam bug 

v ur 3 nelze po nějaké době poslat vojsko 
mám tábor na 570  real je tam 446 vojáku a Poslat jednotky 0

Soudruzi někde udělali chybu 

Komentáře

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 483
    Ahoj, 
    poprosím tě, písni na podporu.
    Jinak je možnost , že se ti to samo po půlnoci srovná. Už se to takto několika hráčům spravilo...
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 893
    děkuji za radu ale stejně jsem ho sundal :-)

http://prntscr.com/rvnprg
  • zeropepe (CZ1)zeropepe (CZ1) CZ1 Komentářů: 138
    cusky busky draku :)

odpoved ze se ti to jednou nekdy o pulnoci srovna je jako , kdzy jdes na ryby bez prutu ....

................

tyhle akce od GGS proste nejezdi protoze jim nefunguji ani zakladni akce jako nomadi , beri , beri na zelenym ,, o wode se ani radsi nebavim

----------

samosebou pokud pobřeží čepelí jedeš jen kvuli historiii tak neremcej a jed si to ... 

GGS vubec nevi kde a co a proČ

...............
    at se dari s pozdravem Martas

P.S.
    nechci ti kazit hru ale z me strany to vidim  ze GGS uz nevi kde ma chybu , chyby , a jine sračky ktere ma vubec pusteny ... mozna ani nevi ...... hwno
    zeropepe @ cs 1

ali
    BotH
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 893
    zeropepe (CZ1) napsal(a):
    cusky busky draku :)

odpoved ze se ti to jednou nekdy o pulnoci srovna je jako , kdzy jdes na ryby bez prutu ....

................

tyhle akce od GGS proste nejezdi protoze jim nefunguji ani zakladni akce jako nomadi , beri , beri na zelenym ,, o wode se ani radsi nebavim

----------

samosebou pokud pobřeží čepelí jedeš jen kvuli historiii tak neremcej a jed si to ... 

GGS vubec nevi kde a co a proČ

...............
    at se dari s pozdravem Martas

P.S.
    nechci ti kazit hru ale z me strany to vidim  ze GGS uz nevi kde ma chybu , chyby , a jine sračky ktere ma vubec pusteny ... mozna ani nevi ...... hwno
    To s tebou souhlasím že GGS už v tom má takovej hokej ža ani netuší že jim nějaká akce nebo spíš vetšina je zabugovaná :-)Holt nám nic jiného nezbývá jen se s tím smířit a tolerovat neschopnost zaměstnancu GGS :D
    Hrát si pro zábavu nebo s tím skončit  a najít si jinou zábavu 

Co se týče pobreží tak pro mě je  shodnejší cesta získat dvě vzhledy  +2 vlny navyše na 6 dní jak si to kupovat za 29k rubínu na 12h :-)

A jak mi poradila Freya tak se i stalo  Ráno už jsem tam mohl poslat plný počet vojska :-)

Díky za vše co pro nás děláš :-)
Sign In to comment.