Domů Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Kupování vojáků - neférové útočení na slabší hráče

U.R.U.S. (CZ1)U.R.U.S. (CZ1) CZ1 Komentářů: 4

OMLOUVÁM SE ŽE JE TO V OTÁZCE, NEVĚDĚL JSEM KAM TO PSÁT

Jak si víte, GGE povolilo kupování hodně silných vojáků, ano říkéte si, to přeci šlo také před rokem i víc, ale teď si mohou koupit takovou sumu že vám klidně mohou zničit celou alianci.

Já tady mezi vámi zas takový nováček nejsem, sice jsem úroveň 42, ale už jsem tuto hru hrál dříve (cca před 3 roky a před rokem) a to se nejezdilo na akce, to byl ještě ten starý dobrý Empire, jenom se útočilo na ostatní aliance vedly se války, na mapě vládla Triáda, ano, sice si někdo zajel akci, ale neutrácel za to opravdové reálné peníze. Teď když se podíváte na mapu každých 40 km najdete někoho kdo si koupil vojáky nebo rubíny a proto schytává tak obrovskou slávu, nevládnou ti kteří si to vypracovali, ale ti kteří si to koupili a za měsíc (to jsme my bez rubíňá ci úroveň max 40 úroveň) tak oni už jsou titul Nebojácný ve své alianci která nese srandovní název :), chápu že někdo nechce čekat, ale nemusí si koupit armádu jako kdyby chtěl sjet LO.

Mne více než před týdnem sjel hráč vše co jsem měl, HH, základny, hrad v zimě a pak když jsem mu napsal proč na mě bezdůvodně zaútočil, napsal že by mu chcipli vojáci (a to že jich měl) tak hledal někoho v okolí (byl odemě asi 500 km) na koho by mohl zaútočit. I na mé kamarády, kamarádky útočí s vojskem které prostě nemůžou ubránit úrovně pod 30.Ale není to v menších úrovních, ale i ve vyšších

Myslí si jak jsou dobří že jsou v TOP 10 v krkavcích nebo cizácích, ale k čemu jim to je, vojáci jim stejně zemřou, buď v boji, nebo hladem. Sice si můžeme dát holuba, ale někdo rubíny nemá (třeba já). Hráče který mě sjel tak nechci sem dávat jeho jméno, ale byl minulé cizáky v TOP10 v úrovních 60-69.

A proto žádám GGS (tedy jestli si to někdo přečte) aby zvýšily ceny za vojáky ať už zvýší cenu rubínů nebo cenu v KČ, ale jak to máme bránit, někdo si nemůže dovolit koupit 50k šklebů veteránů.

Kdo se chce přidat k mé skupině která nesouhlasí s kupováním vojáků, tak ať napíše pod tento komentář, děkuji

U.R.U.S.

Post edited by U.R.U.S. (CZ1) on

Nejlepší odpověď

Další odpovědi

• U.R.U.S. (CZ1)U.R.U.S. (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    MorikLP (CZ1) napsal(a):
    Nesouhlasit můžeš jak chceš, ale GGS kvůli několika hráčům, kteří se ještě nesmířili s tím jak to je, neskončí se  svým byznysem. A tím že zvýší jejich cenu poškodí jen ty, kteří kupují jen občas, jako třeba já. Hráči, kteří dávají do hry desetitisíce měsíčně budou kupovat i dál. 
    Dále v této hře existují podpory od členů aliance, vaše na tom není tak špatně, aby nedokázala ubránit útoky od jednoho hráče. 
    Předtím když na mě jely ty útoky tak jsem byl v jiné
Sign In to comment.