Domů Czech & Slovak Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Vnější království - denní úkoly

Morik (CZ1)Morik (CZ1) CZ1 Komentářů: 717
Do teď jsem měl za to, že po skončení akce dostanu všechny odměny z denních úkoly, tedy pokud mám body. Nicméně už podruhé jsem dostal pouze nejvyšší odměnu, tedy tu za 240 bodů. Takže teď už se nevyplácejí ty ostatní, ale jenom ta nejvyšší, nebo v tom má GGS zase bordel? 

Komentáře

• FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,950
    MorikLP (CZ1) napsal(a):
    Do teď jsem měl za to, že po skončení akce dostanu všechny odměny z denních úkoly, tedy pokud mám body. Nicméně už podruhé jsem dostal pouze nejvyšší odměnu, tedy tu za 240 bodů. Takže teď už se nevyplácejí ty ostatní, ale jenom ta nejvyšší, nebo v tom má GGS zase bordel? 
    Ahoj z denních úkolů dostáváš pouze nejvyšší dosaženou odměnu.
  • Morik (CZ1)Morik (CZ1) CZ1 Komentářů: 717
    Freya napsal(a):
    MorikLP (CZ1) napsal(a):
    Děkuji za odpověď, a mohl bych se ještě zeptat kdy byla tato změna přidána do hry? 
  • FreyaFreya Moderator Komentářů: 1,950
    MorikLP (CZ1) napsal(a):
    Freya napsal(a):
    MorikLP (CZ1) napsal(a):
    Děkuji za odpověď, a mohl bych se ještě zeptat kdy byla tato změna přidána do hry? 
    Pokud si dobře pamatuji, tak to bylo hned druhé nebo třetí vnější... je to skoro od začátku.
  • Kotany (CZ1)Kotany (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Ahojte, úplně to sem nepatří, ale existuje někde k nalezení finální pořadí  " Za Horizontem" ?
    Moc díky
  • Morik (CZ1)Morik (CZ1) CZ1 Komentářů: 717
    Kotany (CZ1) napsal(a):
    Ahojte, úplně to sem nepatří, ale existuje někde k nalezení finální pořadí  " Za Horizontem" ?
    Moc díky
    Co vím tak ne. 
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,152
    MorikLP (CZ1) napsal(a):
    Kotany (CZ1) napsal(a):
    Moc díky
    Co vím tak ne. 
    Todle se tady reší od začátku akce horizont  Nikdo neví jak se jeho Ali umístnila  
    Byl návrh aby to nechali 24h  ale asi soudruzi v tom mají takovej hokej že sami nevědí určit pořadí 

A proto do té doby než s tím něco udělají a dají tam i normální odměny  tak celá moje Ali jim na horizont z vysoka ...... :D
  • jarekskrk (CZ1)jarekskrk (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Ahoj, nejde mi hrát vnější království. Po přihlášení mi přeskakuje obrazovka z hradu na obraz GGE a nejde s tím nic dělat. Díky za radu Jarek
  • michael kocka (CZ1)michael kocka (CZ1) CZ1 Komentářů: 297
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    MorikLP (CZ1) napsal(a):
    Kotany (CZ1) napsal(a):
    Moc díky
    Co vím tak ne. 
    Todle se tady reší od začátku akce horizont  Nikdo neví jak se jeho Ali umístnila  
    Byl návrh aby to nechali 24h  ale asi soudruzi v tom mají takovej hokej že sami nevědí určit pořadí 

A proto do té doby než s tím něco udělají a dají tam i normální odměny  tak celá moje Ali jim na horizont z vysoka ...... :D
    Jestli se vám to nelíbí tak můžete vyhodit PC a je po všem nadavate ale furt hrajete baví vás to ????  :D:D:D
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,152
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    MorikLP (CZ1) napsal(a):
    Kotany (CZ1) napsal(a):
    Moc díky
    Co vím tak ne. 

Jestli se vám to nelíbí tak můžete vyhodit PC a je po všem nadavate ale furt hrajete baví vás to ????  :D:D:D
    Ano baví mě to a jedu akce co mě baví 
    A co ty ? baví tě tady vypisovat a ani nemáš šajnu o hře když máš hrad v ruinách :D

Sign In to comment.