Domů Představení hráče

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Varování před ali Flora.

13

Komentáře

• Břetislav1 (CZ1)Břetislav1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    Jo a ve všech filmech, co jsem o Spartakovi viděl byl velkej sympaťák a uměl se vyjadřovat. Změň si jméno, prosím, a přestaň mu dělat ostudu.
  • Miros_ (CZ1)Miros_ (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Může tohle téma někdo uzavřít...? už to asi postrádá smysl.

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,684
    Jo a ve všech filmech, co jsem o Spartakovi viděl byl velkej sympaťák a uměl se vyjadřovat. Změň si jméno, prosím, a přestaň mu dělat ostudu.
    No... Někdo kdo soudí historickou postavu, podle filmů a seriálů mě nemá co poučovat. Opravdu myslíš, že takový řečník opravdu byl? Pravda je taková, že se toho o něm moc neví. Neví se národnost, věk, ani to jak vypadal, protože tělo se nenašlo. Neví se, jestli padl v bitvě, byl ukřižován, nebo se mu podařilo utéct.
    Ono film seriál, kde je hlavní postavou řezník co neumí pořádně mluvit by moc velkou sledovanost neměl. :) Většina toho co je v televizi k vidění si vymyslel scénárista.
    Ono i v aréně to nebyla taková jatka. Ono vycvičit a krmit gladiátora bylo celkem nákladné... 

Že se neumím vyjadřovat? Neřekl bych. :D Ono už ve 2 třídě ZŠ bylo za úkol napsat Vánoční povídku a ta nejlepší se zahrála na školní besídce. Učitelka skoro nevěřila, že jsem to napsal sám. :) 
    O pár let později jsem získal druhé místo v recitační soutěži co se ve škole konala. Kdybych měl o něco menší trému, možná bych vyhrál. 
    Na střední jsem svojí maturitní práci obhájil za jedna. Když jsem maturoval písemně z Čj (téma úvaha K úspěchu nejede výtah, musí se jít po schodech) byla učitelka mile překvapená jak, netradičně a přesto správně jsem téma pojal.
    Jeden čas jsem zkoušel napsat fantasy knížku, ale pak jsem zjistil, té téma co jsem zvolil bylo už napsáno a lépe napsáno.
    Pokud jde o znalost historie, tak bych řekl, že jsem na tom lépe, než většina ostatních třicátníků. Přečetl jsem půlku knih o historii co máme ve vesnici v knihovně a historických dokumentů jsem viděl mraky. Dějepis byl můj oblíbený předmět. :)

Jinak jméno si nezměním, ani kdybych chtěl. Ono to totiž nejde.Dají se změnit jména hradů na mapě, ale né herní. Pokud je mi známo, tak to může jen podpora a to jen v případě, že je nick nevhodný, nebo sprostý.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• jarous (CZ1)jarous (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Všecky kecy v kleci. Je to prostě podvodník a fertig.
  • Danger (CZ1)Danger (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    Miros_ (CZ1) napsal(a):
    Může tohle téma někdo uzavřít...? už to asi postrádá smysl.

Vy z aliance Flora,jste pouze koštata,v životě jste nic nedokázali,a tuto hru berete jako svůj život,jste ubohá a trapná aliance,plná slabochů.
    MorikLP (CZ1) napsal(a):
    Pokud je bůh spravedlivej, tak proč nechal miliony lidí umřít v plynu? Proč zabíjí slušné lidi rakovinou ´, nebo nechá na druhou rakovinu umřít 7 leté dítě a zmetky nechá žít do 90? Pokud nějaký všemocný Bůh je a je náš ,,otec´´ tak je to sadistickej hajzl. Jo udal jsem pár ,,hráčů´´ co mě ve hře posílali do plynu, uráželi mojí rodinu a alianci. Proto tam možnost nahlášení je. Je v každé hře. Ono číst v SZ výbuchy kanálního hnisu není moc fajn. Pokud bys neporušoval pravidla a ještě se k tomu pak veřejně nepřiznával, tak bys po GGS nemusel chtít vracet nějaké peníze.
    Edit: Jo a kradení vesnic a základen není proti pravidlům hry. Boj o ně byl původní záměr tvůrců hry.

Edit2: 3.2.5 Uživatelé nejsou za žádných okolností oprávněni používat přihlašovací údaje jiného uživatele, pokud pravidla příslušné online nebo mobilní hry nebo jiné služby neumožňují výjimky.
    4.1 Uživatel se může zúčastnit každého kola (například Svět, Vesmír atd.) online hry nebo mobilní hry pouze s jedním uživatelským účtem, pokud příslušná pravidla hry neumožňují výjimky. Použití několika účtů jedním uživatelem není povoleno. Účty s vícero uživateli, jako jsou tyto, mohou být vymazány nebo zakázány podle uvážení společnosti Goodgame Studios.

Peníze které jsi do hry vložil jsi koupil službu která ti byla poskytnuta. Pokud jí využiješ, tak nemáš nárok na nějaké vrácení. To je  jako kdybys koupil jídlo, všechno snědl a chtěl vrátit peníze.
    A zase úplně mimo mísu, jak ty to kluku děláš, ty to musíš dělat snad schválně, protože i kdybys měl I.Q. pod 20, tak z hlediska pravděpodobnosti, při množství tvých komentářů, by ses alespoň jednou k věci vyjádřil správně. Já jsem si koupil službu jak říkáš (přesně Rubíny, tedy spíše zboží, za ně jsem si vylepšil svoje hrady   
    ( např. strážní věže do 10, apod.), abych je dlouhodobě využíval. Ten tvůj milovanej GGS mě přesně ty hrady, kam jsem Rubíny vložil zabanoval na 7 let a nechal mně sedm hradů jiných, kam jsem nic nenakoupil. Asi si myslel, že poté nakoupím i na ostatní. To ale velký ho....

jarous (CZ1) napsal(a):
    No on si mylně myslí, že ho někdo udal. Na aliančním chatu píšou lidi, že Bivoj (jeho přezdívka v naší ali) chybí. Byl docela dobrá zásobárna šurek a ještě lepší trenažer taktiky. Hrál fakt dobře. Nikdy jsem na ali chatu nečetl, že by ho chtěl někdo udat. Nadával sice dost sprostě zejména děvčatům, ale pomstít jsme se mu chtěli vždy jen čestně, bojem. Alespoň já to tak zaznamenal. Škoda toho, jak to dopadlo. To jeho napadání provozovatele, za jeho původ zde na fóru, však svědčí spíše o jeho rozumu mdlém.
    Kdyby sis přečetl celý povídání, ke kterému se vyjadřuješ, dočetl by ses, že mě Váš hráč david 18 den před zablokováním účtů písemně sdělil, že večer bude u nich zasedat rada a poradí se zda mě udat. Těžko uvěřit tomu, že se rozhodli mě neudat a zcela náhodu mě po roce a půl mé odsouzeníhodné činnosti objevil sám GGS. A pro upřesnění žádnou druhou ženu u Vás neznám, pouze jsem nazval někoho kdo vystupuje pod nickem aannaa, když na mě posílal denně cca 50 útoků, zuřivá fena. Takhle se žena nechová.
    A s tou tvou ctí to bude hodně vachrlatý, když za čestný považuješ boj 1, i když se třemi hrady víc jsem jich k odplatám nepoužíval, proti 65. 
    Já nevím zdali máš nějakou mentální poruchu nebo je v tom něco jiného, ale ty si stěžuješ že ti byly zablokovány účty na základě porušení pravidel, sám jsi potvrdil že účty jsou tvoje.To že někdo napsal na podporu je morálně správně. Děláš tu ze sebe hrdinu, který se postavil sám celé alianci, ale to jsi udělal pomocí toho, že jsi porušil pravidla hry, to není hrdinství ale ubohost. 
    To je vše, jediný v kom je chyba jsi ty, v nikom jiném, a tím že zde budeš psát že je někdo udavač si nepomůžeš, akorát jsi docílil toho, že jsi ze sebe udělal ještě většího idiota než už jsi byl.  
    A jestli ti vadí že ti nebyly zablokovány i ostatní hrady, tak ti udělám tu radost a pošlu na podporu vše co jsi zde psal :)
    Pošli ty ubohej udaváčku, já už stejně hrát nechci a nebudu.

Přesně,ali Flora je plná udavačských dementů,i já kůli nim končím.Slaboduchý jedinci,v ali Flora,celý den na PC,a hrají,jěště se tím chlubí.Chudáci bez přátel
  • Morik (CZ1)Morik (CZ1) CZ1 Komentářů: 656
    Hlinsko (CZ1) napsal(a):
    Přesně,ali Flora je plná udavačských dementů,i já kůli nim končím.Slaboduchý jedinci,v ali Flora,celý den na PC,a hrají,jěště se tím chlubí.Chudáci bez přátel
    Chudáci bez přátel :smiley:
    To řekl člověk, který si naplní ali svýma účtama :smiley:

"Nic není pravda, vše je dovoleno." 

MorikLP (CZ1) napsal(a):
    Hlinsko (CZ1) napsal(a):
    Chudáci bez přátel :smiley:
    To řekl člověk, který si naplní ali svýma účtama :smiley:

ano,chudáci,ti co sedí celý den u PC,a jen hrají,a považují to za svůj život
    upraveno 10.05.2020
    A hele časopis Dikobraz nové vydání... :D Alespoň se zasměju.
    Baví mě, když tu děti brečí, že život není fér. Možná Vám to Pottere nikdo neřekl, ale život není fér. :D
    Post edited by Spartakus01 (CZ1) on
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

A hele časopis Dikobraz nové vydání... :D Alespoň se zasměju.
    Baví mě, když tu děti brečí, že život není fér. Možná Vám to Pottere nikdo neřekl, ale život není fér. :D

Věděl jsem že se nějaký Trotl ozve :D
  • michael kocka (CZ1)michael kocka (CZ1) CZ1 Komentářů: 297
    Časopis dikobraz neznám  :D a já bych byl spíš opatrný nazvat spartakuse zkušeného hráče trotlem  >:)
  • Morik (CZ1)Morik (CZ1) CZ1 Komentářů: 656
    Danger (CZ1) napsal(a):
    Věděl jsem že se nějaký Trotl ozve :D
    Ty jsi takový chudák ukřivděný co? Všichni si tu z tebe dělají srandu, a tobě je mezitím upíráno právo porušovat pravidla hry. To je hrozné :)
    "Nic není pravda, vše je dovoleno." 

• Luculus (CZ1)Luculus (CZ1) CZ1 Komentářů: 340
    Kdyby jsi trošku přestal všechny urážet a zjistil si kdo Empire vlastní, třeba by jsi psal menší nesmysly.
    Od roku 2018 vlastní a provozuje Goodgame Studios akciová společnost Stillfront group se sídlem ve Švédském Stocholmu, kotovaná na americké burze NASDAQ s nejvýnamnějším i akcionáři ze Švédska, Francie, Velké británie, Německa a zemí bývalého Sovětského svazu. A CEO Goodgame Oleg má jeko mateřský jazyk ruštinu.
    Každá herní společnost bez ohledu kdo ji vlastní vyžaduje dodržování svých obchodních podmínek. A když se k tomu ještě někdo sám přizná tak je to jeho hloupost.
    To že s tebou nikdo nechce jít do aliance a musíš si ji zakládat sám pomocí multiůčtu asi o něčem svědčí.
    Nejlepší by bylo toto téma uzavřít než plakat nad rozšlápnutou bábovičkou.
    Luculus @ cs 1
    Časopis dikobraz neznám  :D a já bych byl spíš opatrný nazvat spartakuse zkušeného hráče trotlem  >:)
    Ten mě nerozhází... :D

• michael kocka (CZ1)michael kocka (CZ1) CZ1 Komentářů: 297
    Aha mám to odvolat nebo co ? :D
    To je mi upřímně jedno co s tím uděláš. :D Ani jeden z Vás mě nerozhodí. :D

Sign In to comment.