Domů Představení hráče

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Varování před ali Flora.

AHOJ PŘÁTELÉ. Chtěl bych Vaše aliance informovat o bezprecedentním udavačství aliance Flora. Já Vladimír jsem měl jeden hrad a chtěl jsem vstoupit do nějaké ali. Měl jsem konkrétní představy, co má
taková ali dělat, udělal jsem několik pokusů a nezdařilo se. Tak jsem se rozhodl pro náročný projekt vytvořit si ali sám. V normálním světě to nejde, ale tady to je jenom hra, řekl jsem si a po vzoru rytířů té doby, které se hra týká, budu čestný, nebudu lhát a i o 700 lvl silnějším hráčů řeknu přesně to , co si o nich myslím. Nikdy jsem nikoho první nenapadl, ani hráče z ali se kterou jsem byl ve válce. V naší ali Bájní Čechové jsem v prohlášení jednoznačně uvedl co budu dělat, když někdo někoho z mé ali bezdůvodně napadne. Jelikož jsem nikoho nikdy 1. nenapadl, každé zaútočení na mě = nás bylo bezdůvodné. Šlo o napadání celých 24 hodin, i základen a sabotáže. Ty proto, že proti lvl leg. 800 nemá např. lvl leg. 1 jinou šanci.  Lvl, tak o 200 vyšší jsem nesabotoval, ale napadal. Bojovali jsme z jednou ali, zpočátku jsme spíše prohrávali, ale pak jsme je začali dost porážet. No a oni se rozprchli pod ochranu jiných ali. Hráč Sajaja se ukryl do ali Flora. Jejímu veliteli jsem napsal, že nikoho z jeho ali napadat nebudu, jenom Sajaju.  Troch jsme diskutovali a v průběhu diskuse bez vyhlášení války jelo na moji ali tak cca 20 útoků. Ty jsem konkrétním hráčům začal vracet. Po určité době vyhlásili válku a jezdili na mě denně tak cca 100 útoků. Já jsem vysoké lvl sabotoval, a ty tak do o 200 vyšší v noci napadal. To trvalo tak cca 3 měsíce. Poté mně navrhli mír, že jim mám zaplatit 40% tribut. Na to jsem samozřejmě nepřistoupil, to bych popřel vše, co jsem celou dobu uznával. Tak mě oslovil hráč Flory David 18, že budou mít večer radu, zdali mě nahlásí, že mám více účtů. Přitom já sám jsem bojoval proti 47 hráčům, kteří mě z jejich ali napadli. Každého jsem si napsal. Odepsal jsem mu aby posloužil své udavačské dušičce a výsledek. Byly mně zmrazeny bez nějaké diskuse se mnou, nebo varování 3 účty do ledna 2027. Byly to účty právě těch 3 nejsilnějších hradů, ze kterých jsem jim vracel jejich útoky asi tak v poměru 1 vrácení na 70 útoků. Myslím, že není na servru CZ1  více ubohá ali než Flora. A nyní, protože již nechci hrát tuto hru, o které tak demokraticky rozhodují potomci těch co ještě před 80 vraždili malé děti. Uvedu jeden příklad z mnoha. Zplynování většiny lidických dětí. On se národ tak rychle nezmění.
     A nyní již nemusím být čestný. Ali Flora má veliké množství vesnic u většiny svých hradů na ledě, písku a ohni. Třeba 20 na jeden hrad. Nebylo by od věci, kdyby se pár ali domluvilo a této přečestné ali od těchto vesnic pomohlo, aby s nimi neměli tolik starostí. Zdraví Vás Vladimír
PS tato hra je úžasná, ale pokud bude patřit tomu komu patří já ji již hrát nebudu a to mně zbylo 7 hradů.
«13

Komentáře

• premysl danek (CZ1)premysl danek (CZ1) CZ1 Komentářů: 136
    Tak tohle je fakt neuvěřitelný :)))) To si děláš prdel :)
    premysl danek @ cs 1
  • obluda4 (CZ1)obluda4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 12
    Nikdo ti na tuhle pohádku neskočí.
    Tak nám napiš za co ti ho zmrazili, když jsme tak špatní, předsi ti to vadit nebude když jsi ten čestný rytíř jaký píšeš že jsi.
  • MorikLP (CZ1)MorikLP (CZ1) CZ1 Komentářů: 605
    Ty jsi asi nečetl pravidla téhle hry, co? :smile:

"Nic není pravda, vše je dovoleno." 

• Břetislav1 (CZ1)Břetislav1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    No obluda je z ali Flora. Jeden z těch ubožáků udavačskej.
  • Miros_ (CZ1)Miros_ (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Ahoj,
    dovol abych se k tomuto tématu také vyjádřil.
    V alianci nejsem od počátku války, ale úplně to asi nebude taková pohádka jakou tady píšeš, nabídka na mír ti byla odeslána na vánoce a místo ní si začal vulgárně urážet ještě k tomu ženy v naší alianci.
    Začal jsi využívat akci vnější svět kde velice lehce získáš vojsko, ještě pokud využíváš multi-účty, my nejsme hloupí a věděli jsme kdy vojsko dostaneš a byli jsme schopni ti ho srazit, jediné na co si se zmohl bylo víc a víc urážek, což je druhé porušení pravidel GGE.
    Věř mi že nemáme zapotřebí si tebou kazit hru místo toho abychom se věnovali akcím, to že tě někdo nahlásil byla otázka času, celá tvoje aliance byla jen tvoje hrady a vyhazoval si rubíny oknem jen aby si v noci sjel slabšího jedince.
    Nejsme aliance která vyhledává konflikty, ale umíme se bránit a když se někdo chová takhle neslušně, nemůže čekat nic jiného.

Zmrazili mi ho na udání ali Flora. Vůbec mně nenapsali důvod, ale asi proto že jsem měl 10 účtů. Ale kdo jich nemá víc.A já je nepoužíval pro to, abych zabíral místa poblíž svého HH. Ani pro podobné praktiky. Mých 10 hradů tvořilo, než přišli udavači, fungující ali. Všichni si pomáhali, když někdo někoho z nich napadl tak mu Z odplatou pomohli. Hrady byly poblíž sebe, aby podpora měla šanci přijet včas i u začínajících hráčů. Byla to prostě ali, která splňovala veškeré moje představy o správně fungující ali. Kdybych našel 9 stejně smýšlejících hráčů, nemusel jsem si je vytvořit. Ale nepovedlo se mi to.  Neříkám, že jsem neporušil pravidla, ale takových hráčů je mnohem mnohem víc. Akorát mají to štěstí, že nejsou ve válce s udavačskou ali Flora.
    upraveno 17.03.2020
    Myslím že už se nemusím více vyjadřovat, sám si se tu přiznal že jsi porušil pravidla hry. ;)

Post edited by Miros_ (CZ1) on

Miros opět z ali Flora. Má pravdu v tom, že mně nabídli mír již před vánoci, ale chtěli ponižující tribut. Nechápu, proč bych měl platit tribut někomu kdo mě první napadl. Má pravdu v tom, že jsem nazval někoho, kdo se skrývá pod nickem aannaa zuřivá fena, ale to proto, že někdo kdo útočí pravidelně každý den tak cca 50 útoky na totálně hořící hrady bez obran, nemůže být žena, jak ženu vidím já, jako křechkou a něžnou bytost. Bude to nejspíš chlap, který se schovává pod žensky znějícím nickem. Takových úchylek je víc.
    Dále si myslí, že nemám právo, když mě někdo 50 x napadne se bránit, v tomhle bych s ním nesouhlasil.
    K těm dalším urážkám. Když mě hráči s tvojí ali posílají vzkazy ve znění. To jsme ti to nandali ty smradlavej, upocenej dědku, a nebyl to jediný hráč, tak těžko může být moje odpověď slušná a neurážlivá.
    Moje ali měla na začátku naší války pouze 5 členů, kteří měli lvl přes 70. Nejvíce hrad bivoj8, se kterým jsem začínal, asi leg.80. S nimi jsem nemohl napadat hrady s lvl 300 - 800 a obranou přes 20 000 vojáků, ty jsem sabotoval. Napadal jsem i hrady s lvl o 200 vyšším. Ty si myslíš Mirosku, že když mě od Vás napadali i hrady, slabší než byly moje hrady, že jsem jim to měl odpustit? To nedělám, defakto i můj hrad s Ú - 25 napadal hráč david 18 s lvl leg. 800. ta Vaše ubohost je neuvěřitelná a pište víc, ať se o ní dozví co nejvíc lidí.
    K těm vyhozeným Rubínům. Do konce února roku 2020 jsem nedal do hry ani korunu. Všechno co jsem měl, jsem si poctivě vyjezdil v turnajích. Nomádi, samurajové, berimond a vnější světy.
    Ještě k daším praktikám této ukázkově čestné ali. Poslali na moji ali tak 200 dobyvačných útoků na moje základny. Třeba 2 útoky s 2 555 vojáky tak 10-20 minut těsně za sebou. Když jsem byl u PC, tak se ten, na kterého útočili odhlásil z ali a z nějakého jiného hradu jsem poslal útok na základnu na kterou jel dobývák. Základnu jsem nechal dobít a ten útok na ní dopadl tak 10 vteřin po jejím dobytí a získal jsem ji zpět. Těch 10 vteřin proto, že ten útok nedopadl tak do 1 minuty. Stačili nakoupit na dobytém hradě tak 30 000 obránců a já neměl šanci ji získat zpět. Ale když jsem nebyl déle jak 3 hodiny, to byl dobývák zobrazen v hlásné troubě, u Pc, tak jsem o základnu přišel. Takto jsem přišel asi o 25 základen. Většinou ty základny nechali zmizet přes vzdát se základny.
    I takovéhle údery pod pás jim byly málo, nakonec mě museli udat. No příkladní lidé.
    A ještě něco od začátku tohoto měsíce jsem nakoupil Rubíny, právě jaká náhoda pro ty 3 zrušené hrady, asi za 4 000 korun. Dostatečné množství velmi potřebných rubínu si nevyjezdím. Jsem zvědavej jestli mně majitel hry který mě ty hrady zmrazil na 7 let,  ty v tomto měsíci vložené peníze vrátí. Jsem přesvědčenej, že ne a proto to budu považovat za obyčejnou krádež. No už nám germánci ukradli veškeré továrny, zemědělskou půdu, zkrátka celou zemi, kterou miluji, tak blbých 4 000,-Kč již nehraje žádnou roli.
    upraveno 17.03.2020
    Nevím co si vlastně chceš dokázat, lidé nejsou pitomí a jenom kvůli tomu že tu plakáš lidé na naší alianci útočit nebudou.. Vymýšlíš si takové čísla že mi je z tebe na blití.
    Jak si psal, multiúčtařů jako jsi ty jsou tu stovky, je dobře když to jednou za čas pročistíme :)
    Tak se modli obludko, aby ne. Ale když uvidí kolik máte zabraných vesnic, zajímalo by mě jakým způsobem jste k nim přišli, nedá jim to. No to je zcela jasné jak. Ukradli jste je daleko slabším ali, stejně jako mně moje základny. Já žádné vesnice neměl, tak to jste museli být chudáčci frustrovaní, že nemůžete ukrást další.
    Rozumím tomu, to jste měli plné právo mě udat.
    Jo a k těm číslům, máš pravdu, lidé nejsou blbí a sami se podívají kolik vesnic má aannaa, david 18, bludný vlk, desperado, zkrátka celá Vaše ali.
    Koukám že hrdinně zabírá ali Flora moje vesnice, když jsem přestal hrát. Dovoluji proto všem jiným než z ali Flora aby si ty vesnice vzali, než je ukradnou ti zloději z Flory. Větší hyeny svět neviděl.
    Myslím si že si na tebe každý udělá obrázek sám, jsi znovu arogantní i tady na foru, ve válce neplatí žádná pravidla, tak to má každá aliance a vždy to tak bude, takže zabírání základen a vesnic do toho patří také.
    Vesnice máme poctivě, nenapadáme slabší aliance, na to tu jsou jiní rubínový experti.
    Ohledně kupování obrany na základnu kterou náš člen okupuje není možné, takže to co píšeš je hloupost, jedná se pouze o naše podpory které jsou s bonusy vyslány dostatečně rychle na to aby jsme tu základnu zvládli "zabetonovat".
    Je to strategická hra a kdo jí má lepší, ten většinou vyhraje.
    Prohrál jsi válku a dostal si to co sis zasloužil a dopadlo to ještě lépe než jsem čekal.

• MorikLP (CZ1)MorikLP (CZ1) CZ1 Komentářů: 605
    Proč to tu stále řešíš, i kdyby jsi chtěl těmi ostatními účty chtěl spasit svět, prostě jsi porušil pravidla hry. Dál to nemá smysl řešit.
    "Nic není pravda, vše je dovoleno." 

Miros_ (CZ1) napsal(a):
    Myslím si že si na tebe každý udělá obrázek sám, jsi znovu arogantní i tady na foru, ve válce neplatí žádná pravidla, tak to má každá aliance a vždy to tak bude, takže zabírání základen a vesnic do toho patří také.
    Vesnice máme poctivě, nenapadáme slabší aliance, na to tu jsou jiní rubínový experti.
    Ohledně kupování obrany na základnu kterou náš člen okupuje není možné, takže to co píšeš je hloupost, jedná se pouze o naše podpory které jsou s bonusy vyslány dostatečně rychle na to aby jsme tu základnu zvládli "zabetonovat".
    Je to strategická hra a kdo jí má lepší, ten většinou vyhraje.
    Prohrál jsi válku a dostal si to co sis zasloužil a dopadlo to ještě lépe než jsem čekal.

upraveno 18.03.2020
    Jak to mohlo dopadnout jinak než výtečně pro toho, kdo udává germánům. To už ukázala 2. světová války. Bylo to třeba v obchodě na korze. Kdo udal žida dostal jeho obchod. A jinak gratuluji k Vašemu vítězství ve válce 65 proti jednomu, kdy jste to vítězství získali geniálním strategickým tahem, udáním, po kterém mě zablokovali 
    3 nejsilnější hrady a votrávili mě tak, že jsem se na tuto hru .....

Edited: Freya-vulgarismy
    Post edited by Freya on
    upraveno 18.03.2020
    Jste vobyčejní .... a to si o Vás myslí každý normální člověk. Rozumím tomu, že jste se ve Vaší ali sešli samý různými úchylkami ........, takž se budete vzájemně ujišťovat jak jste úžasný a já
    totální ....., ale to vůbec nic nezmění na jasně daných faktech.

Edited: Freya - vulgarismy
Sign In to comment.