Domů Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Proč se všichni bojí EV nebo nechtějí válčit ?

pawlik (CZ1)pawlik (CZ1) CZ1 Komentářů: 27
Podle mě si na ně nikdo netroufne a je skoro celé komunitě jedno že kradou vesnice , základny a potom je klidně opouští a jezdí na hráče 30utoků denně! Ale kdyby to dělali třeba nějaké topce třeba vsms dragon nebo LO a nikdo by jim nepomohl a válku by prohrávali a všichni by vám řekli je to bojová hra tak bojuj mi nepomůžem! Jak by vám potom bylo ?? Takže půlka komunity je hrůza protože nepomůžou s ničím !!

Tím to mluvím skoro za víc než půlku komunity která to cítí stejně.

pawlik

Komentáře

• LegendMan (CZ1)LegendMan (CZ1) CZ1 Komentářů: 17
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1IBWeDdMQzUiXYrdlCys_PEDJmCIewynDz2VZipt_i-0/edit#gid=1416516460

:) Ja jazdim najračej do lidlu a naspet :smiley: 
    Ale ak chcete vidiet kam jazdime tak tuna to možte vidiet :wink:

upraveno 17.03.2020
    matesko (CZ1) napsal(a):
    LegendMan (CZ1) napsal(a):
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1IBWeDdMQzUiXYrdlCys_PEDJmCIewynDz2VZipt_i-0/edit#gid=1416516460

:) Ja jazdim najračej do lidlu a naspet :smiley: 
    Ale ak chcete vidiet kam jazdime tak tuna to možte vidiet :wink:

prezentuješ sa tabulkou ktora je plna klamstiev a uražok,tretinu utokov tam ani nemaš zapisanu a len vykresluje aky ste neskutočny bojovnici a ty zvlašt,hraš len vdaka kreditke niekoho ineho,sam na hradoch nemaš nič ale vypisuješ hračom aky su neschopaci,jazdite po odpočinokvych alianciach kde mate takmer istotu vyhier lebo v OS dostavaš na prdel,to že ty si už prišiel o zakladnu a o druhu prideš tiež už nikoho neinformuješ,ak by si nemal možnost hrat na druhom učte kde ti niekto iny kupuje vojakov tak si ani nezahraš,celkom očakavam že sa proti vam pridaju dalšie aliancie aby vam pomohli vylepšit ten vaš super priemer vyhier a prehier,hlupakov v tejto hre naozaj nepotrebujeme,OS sa naozaj neobava že by niekto uveril vašim skreslenym vysledkom ktore dosahuje len jeden hrač a druhy jazdenim na malo aktivnych hračov,svojou hrou znechucujete zabavu hračom čo si chcu pri hre oddychnut a pokecat si s kamošmi,ste len hanba empire
    :D vtipálek :) Ked vam napišeme že nam mate poslat screeny utokov ktore "zmizli" kvoli tomu že posielate zhozi :DD Ktore v konečnom dosledku niektory hrači odvas posielaju iba do jednej vlny na 1 kridlo :DDDDDDDDD a dufaju že zhodia prostriedky tak to je vtipne no .... Podla mna zahlcujete schranku lebo to nezvladate :) a je tam 1195 utokov takže mi vobec nič nezapisujeme ...... pri niektorych su aj screeny :D vtipne ako OS si nebolo schopne zobrat vežu 2dni spat ist kvam do betonu je slušne 1:1 ešte vy mate vačšie straty :D Mali by ste sa vratit ku nomadom :D jediny hrač uvas ktory to vie hrat je pravdepodobne masony .... aj ked sa pozrieme na jeho hrad tak ma asi 80 mrtvoliek..... ale ty :D no katastrofa pozrieme sa do zaznamov na tvoje utoky a obrany :D Počuvaj ten hrač pawlik by to lepšie ubranil ... A to poukazuje o schopnosti OS :) a problem je ten že mi nemame žiadnych spojencov a ani žiadne pakty :) nikomu nepišeme aby sa knam pridal a nemenia sa unas hrači z konfederace :) Ale naopak v tabulke možte vidiet kolko vojen prave vedieme ...... takže to čo pišeš pišeš absolutne od veci 
    Inak tunak je pawlikova logika :) -Nazor si urobte sami niesom OS aby so vštipoval nazory ....
    https://prnt.sc/rh2l14

A inak matesko :) ak maš vypisi ktore chceš doplnit tak nam ich pošli mi ich radi doplnime :) A prestante plakat na fore prosim.... hrate 3vs65 a ešte sa striedaju hrači ... Ak idete utoky tak jazdite tam kde nič nieje :D pepinovy sa vyhibate oblukom ..... jediny kto jazdi je rambo ale ten jazdit moc nevie no ... a par imbecilov ktory jazdia automatom ..... tolko ktvojmu vyjadreniu ..... A inak unas nehra nikto na cudzich hradoch .... a nemame milion mrtvoliek ........ Ale musim uznat Ked OS plače u inych aliancii tak to je vtipne :) A možem ti povedat :D mi sa len zabavame bolo by super ak by ste to začali aj vy brat ako hru a nie ako šport ktorym sa živite :) lebo nespat kvoly tomu aby ste mohli poslat dobyvak na zakladnu :DDDDDDDDDDDDD tak to by mna osobne ani nenapadlo 

https://ctrlv.cz/vesV

https://prnt.sc/rh6pne

//Edit: MP
    Post edited by Zoe on
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 751
    nic neobešel....jen si prostě založil nový hrad s podobným nickem ;)
    Mik Mak
  • Vallerion (CZ1)Vallerion (CZ1) CZ1 Komentářů: 20
    upraveno 20.03.2020
    Nechci se nijak vyjadřovat k této konverzaci jako takové, to je mezi váma. Celkově vzato jsem rád, že se na mapě něco děje. EV jsou určitě borci, že v tak malém počtu do takové války jdou i přesto, že existenčně nemaj OS šanci ohrozit, a že jsou schopni aktivně bojovat proti takové přesile. Obě aliance velmi cením za to, že se snaží mezihráčskej boj zas dostat trochu do popředí, rozhodně musím vyzdvihnout zrušení nočního klidu ze strany OS, což je podle mě supr krok, jak hru zas lehce oživit. :-) Nicméně tomu se věnovat nechci. K čemu se chci v této zprávě vyjádřit jsou ty podivné tabulky, protože to mi fakt nedá... :-)))

Koncept vedení jakéhosi válečného přehledu určitě není špatnej nápad. Zaznamenávat důležité okamžiky, statistiky, povedené screeny a celkový průběh války je něco, co rozhodně schvaluju. Kouknout na to za rok po skončení války a zavzpomínat musí bejt hezký, nic proti tomu. Ale je tu jedna věc, kterou by to muselo splňovat a to je OBJEKTIVNOST. Což tyhle rozhodně postrádají.

Tabulky EV jsou neúplné, Legendman mi sám osobně psal přes Pepína, že SPOUSTA útoků není zapsaných z důvodu množství shozů, mezi kterými nejsou schopni zapisovat. Ty rádoby vtipné popisky jsou až otravné. A hlavně furt slyším odkazy na to, jak OS válku prohrává kvůli tomu, že jim umřelo víc vojáků, než EV... tvl... co to je za ukazatel mi někdo vysvětlete? 

Výsledek války neurčuje množství padlých vojáků, ale poválečný stav jednotlivých aliancí. Použiju za příklad dodnes citlivé téma, tak mě za to nekamenujte, ale když Matrix byl přepadlý koalicí a přišel o všechny majetky, došlo k silnému úbytku hráčů a aliance se začala rozpadat, myslíte si snad, že začali počítat padlé vojáky, založili tabulku a napsali tam, že koalice jsou "šmoulové", protože přišli o (plácnu) 157 448 vojáků víc, než oni? :)))) A i kdyby jo, tak by to VŮBEC nezměnilo fakt, že tu válku bohužel prohráli. 

A teď si sami zodpovězte otázku: kdo je v tomhle případě méně zasaženou aliancí? Pepíno s Marmonem do toho rvou obrovský prachy. Pepan koupí každou chvilkou vládce světa za 1750kč, skoro denně mi někdy připadá :-))) A s jakým výsledkem? Statisíce útoku se vrhnou na 60 hráčů, kteří to odbrání víceméně věřím tomu naverbovanou obranou a nikoho nezajímá, že v obraně přišli o tisícovku vojáků navíc, protože než na daného hráče mezi 60 jinými pojede další útok, stihne na pohodku doverbovat... (jestli se pletu, opravte mě OSáci, jsem jen pouhý pozorovatel :-)))

O tom, že EV přišlo o několik základen se taky nepíše. Musím dodat, že respekt pro Pepu i Legenda, protože z toho by se 95% českého serveru zhroutilo a vy bojujete v klidu dál. Nicméně to nic nemění na tom, že tyhle porážky ve svých tabulkách pro jistotu vůbec nezmiňujete. 

Celkově bych to označil za boj s větrnými mlýny, do kterého se vráží ze strany EV šíleně peněz a bez výsledků, které by hráče OS ohrozili víc, než jednodenním doverbováním obrany a to nikdo nezvrátí prostřednictvím neobjektivních tabulek, kterými se EV snaží prokázat opak.

Znovu opakuju, že pro bojovníky z EV mám obrovskej respekt, že tuhle válku vedou a přesto ani oni nejsou na kolenou. Nicméně tyhle tabulky jsou suma blábolů. Jestli chcete opravdu mapu oslovit, tak je zkuste upravit na objektivní záležitost, která se nebude tak bláhově snažit ponižovat úctyhodného soupeře, který není ani zdaleka poražen, jak se tabulky snaží tvrdit.

Každopádně oběma aliancím děkuju za oživení mapy a snahu povznést PVP na českém serveru.
    David
    Neviem popravde ja nechapem prečo niekto vlastne niečo piše o animovanej hre a zaujimaju ho vajačikovia ktorych zabijeme čest ktoru si zoberieme a taketo somariny ? je to preblikovanie čisel na obrazovke ? My to nerobime preto aby sme niekomu znechutilu hru ale asi preto že nas to bavi ? A GGE z mojho uhla pohladu je strategicka hra ... ak si chcete zafarmarčit GGS ma pre vas Big Farm je to vyber z bobuli :wink:
  • Vallerion (CZ1)Vallerion (CZ1) CZ1 Komentářů: 20
    LegendMan (CZ1) napsal(a):
    Neviem popravde ja nechapem prečo niekto vlastne niečo piše o animovanej hre a zaujimaju ho vajačikovia ktorych zabijeme čest ktoru si zoberieme a taketo somariny ? je to preblikovanie čisel na obrazovke ? My to nerobime preto aby sme niekomu znechutilu hru ale asi preto že nas to bavi ? A GGE z mojho uhla pohladu je strategicka hra ... ak si chcete zafarmarčit GGS ma pre vas Big Farm je to vyber z bobuli :wink:
    Tvrzení, že je GGE bojová a strategická hra tu momentálně nikdo nezpochybňoval. Zrovna OS bych řekl, že tuhle skutečnost chápou a já taky, takže přesně nerozumím, jaký je to protiargument na kritiku tabulek či toho, co psal Mates... ale oukej. 
    Možem sa spytat čo som mal komentovat ? Tvoje utoky :dizzy:?
Sign In to comment.